Защо не спите бе ??

От: Защо не спите бе ??

На въпроса защо не спя трябва да отговорят малките келеши пред блока, които решиха да викат и да дрънкат глупости в 4 сутринта под терасата ми. : )
 
От: Защо не спите бе ??

На въпроса защо не спя трябва да отговорят малките келеши пред блока, които решиха да викат и да дрънкат глупости в 4 сутринта под терасата ми. : )
Една кофа студена вода винаги върши работа. :) Гледай как се разбягват. ;)
 
От: Защо не спите бе ??

Рекорда ми е 49 часа без сън. Преди 2 години го направих когато един сървър падна и трябваше драконови мерки за възстановяването му. :mad:
 
От: Защо не спите бе ??

Рекорда ми е 49 часа без сън. Преди 2 години го направих когато един сървър падна и трябваше драконови мерки за възстановяването му. :mad:
Аз мисля, че след лятото ще имам такива дни - по 48 часа плътно на компа. ;) Но какво толков, то и без това всичко е вече онлайн. Даже да искам и ТВ да гледам или да видя какво правят приятелите има сайтове и социални мрежи за целта. :) Хахха, това беше шега. Все пак живо има да се живее, нали? :)
 
От: Защо не спите бе ??

Рекорда ми е 49 часа без сън. Преди 2 години го направих когато един сървър падна и трябваше драконови мерки за възстановяването му. :mad:

Аз съм стигал до 60-65 часа без сън, но без грам работа. Грамовете бяха други и партито беше грандиозно. :beer:

EDIT: Редактирам си мнението в 4:32 - още 6 часа и чуквам 48 часа без сън, без стимуланти. До вечерта ще се закръглят на 60 и ще си проспа Съботата, но поне ще спя спокойно. :)

EDIT 2: Щях да се боря да ги закръгля на 100, но клепачите не ми позволяват. Засега спираме на 67. Друг път ще се подобрява рекорда....
 
Последно редактирано:
От: Защо не спите бе ??

Не ми се карай. :) Не си нещо повече (нито по-малко), като по-голямата част през деня ти минава виртуално. Всеки избира какво да прави. Аз нито пуша, нито пиех, до тази година, но като гледам хората, които пушат и пият надживяват тези, които нито пушат, нито пият.
 

Горе