Защо никой не си показва сайтовете?

От: Защо никой не си показва сайтовете?

да чакай някой в тая гладна касапница да ти сподели сайт :)

аз гладни не виждам и касапница не виждам?

и пак е 100 пъти по добре атмосферата от форум на гладни брокери и осиротели строители...
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Ма там нема как да украднеш тухли и бетон, а тук гепиш идеята и чакаш да капе.
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

аз гладни не виждам и касапница не виждам?

и пак е 100 пъти по добре атмосферата от форум на гладни брокери и осиротели строители...

нищо лично амуне ма виж хората в предните постове как се оплакват дори и ти :) форума си ни е супер разбра ме погрешно ....както блинки каза вместо да седнат да си направят сайт губят време да се занимават с глупости :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

нищо лично амуне ма виж хората в предните постове как се оплакват дори и ти :) форума си ни е супер разбра ме погрешно ....както блинки каза вместо да седнат да си направят сайт губят време да се занимават с глупости :)

Ама то олигофрени има във всеки форум и форумче...

ей оня олигофрен дето пари му пратили там, такива жмелове като него с лопата да ги ринеш.

Та аз не споменах ли някъде за голямото стадо и мършата? колкото по голямо - толкова повече мърша...
ПА МНОГО УМНО ЗВУЧИ ДЕВА, НЕ МОГА СЕ СЕТЯ ЧУЛ ЛИ СЪМ ГО ОТ НЯКЪДЕ ИЛИ АЗ СЪМ ГО ИЗМИСЛИЛ, ЧЕ АКО Е ВТОРОТО ШИ МИ СА ДИГНИ САМОЧУВСТВИЕТО...

Ама тук поне са млади не са закърнели и може след врем да им дойде акъла.

То на село комшията дето си пиете ракията заедно , не си сигурен дали няма да оди да та тропни на общината че си си вдигнал беседка без разрешение, та тук ли нема кой да топи.
В сравнение с други форуми е МНОООООООООООООООГОГОГО ПО ДОБРЕ
оня ден четох нещо в розали..
едно пути пита там нещо за дупарата да порне и някаква модерка я секна - ти си смотана и тъпа един вид как може да си толкуз проста да са пориш у задника и всякакви подобни/ културно казано де не като мен селската/
и като напише някой нещо в защита на разпраните задници и оная му трие поста. само тия оставя дето мислят като нея...
заспала крава дева ми падне... колко псувни ши отнесе, щото то добитък за друго не става.

В датат помня едно време и там ко беше?
ама на много места
и алл бг и тия имотните олигофрени
ти не знаеш каква завист е ей
тва ако изкараш 1000 лева и ония почват си гризът вените / щот немат пари си наточат ножовете/
злоба и завист...
тук е харно.
Верно напълни се много с дреболяк, младежи разни недорасли, ама като им писне да си цедят мозъка през пъпките и може пък да поумнеят....
има надежфа тук, на повечето места е умряла.
ония у офроуда пък да не са по убави?
обсъждат как се правят капани да избиват бездомните кучета...
железа патрони карфици отрова?
хора ли са тия?
боклуци, ама на- живеем сред тях.


И като погледнеш от тяхната страна... всички тия дето ги псувам - НЕ МОЙШ ГИ УБЕДИ ЧЕ АЗ СЪМ ПРАВ А ТЕ НЕ СА... И ОБРАТНОТО -
който как си го разбира така да го живее
аз след два месеца ши гъбясам у джакузера - па те да серат киселини от яд :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Мирси душа, най-са радвам някой кат ми оцени писането...

Чувството е същото все едно гълта, а не плюе - значи ти цени труда :)
За ко съм са пънал 3 минути да свърша и никой да не го оцени а :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

хех Ами като е добро мнение, не мога да си изкривя душата и да не го оценя :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

За другите не знам, ма мене просто никой не ма е питал за сайтовете ми.
Що зорлям да се фукам? Някакси нескромно.

Пък и по-интересно да си снимаме и показваме мебелировката, поршетата, ланците, Адсенс репортите, ...
Манете се оттука с тия сайтове и тоя Интернет.
 
От: От: Защо никой не си показва сайтовете?

... а тук гепиш идеята и чакаш да капе.
Що бре?
Дал съм идеята - да взимат по пет-десет декара и да садат. После може и по-убави сайтове од мойо да направат. Пълно е със сайтове, дека мотика не са видели, ама пишат за домати и други зарзавати... Барем да пишеха грамотно!
Оня ден попаднах на един убавец - надраскал пощо-защо, че и акрите, инчовете и футовете не махнал (сайта на български). Турил коментари и, сакън, некой линк да не гепи, гудил защита да нема латински букви. Коментирах за акрите и инчовете - изтрил ме. Направо ме сърби да седна и да цъкам по рекламите додека изтрае поганецо. :twisted:
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Истината че повечето са бедни хора, бедни душици, лош материал. И по-зле ще става - хората страшно изтрещяха.
 
Ами защото при сайтовете, направени за печалба става въпрос за бизнес. Има много причини да не споделяш за бизнеса си с други бизнесмени, особено ако не си кой-знае колко велик. По ИП може много неща да се разберат, а от добър хакер още повече - ако някой реши може съвсем лесно, предполагам, да открадне или заличи нечий онлайн бизнес.
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Вероятно всеки си има причина да не желае да споделя тази информация с останалите в форума, специално аз избягвам да го правя по следните причини:
- Понеже смятам, че голяма част от хората тук, ще го сметнат за чисто спамерство, ако почна да пиша теми от сорта - вижте ми сайта за дограми, хладилници, фризери, прашки, мрашки и т.н., а и не е особено приятно както за колегите, така и за модераторите/администраторите да ми чистят... сещате се какво;
- Честно казано не ми се ще много много Google да асоциира сайта ми за маратонки с теми в които се продават връзки;
- Не мисля, че сайтовете са ми перфектни, но също така знам, че дори да са такива, все ще се намери философ да каже "Ама тва хубавото каренце отдолу, що не го загрозиш малко...", а някой може би в пристъп на завист, след като види, че в сайта ми има някой не особено препоръчителен от Google метод за оптимизация, съм сигурен, че ще намери начин да го репортне :)

Преди време съм пускал сайтовете си в форуми, за да оценят дизайн, да дадат идеи.., честно казано, по-добре да не бях пускал... не, че не търпя на критика, но просто си личи, как ти говорят с завист, обиждат те и какво ли не, особено хора, които са в същата ниша.
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Преди време съм пускал сайтовете си в форуми, за да оценят дизайн, да дадат идеи.., честно казано, по-добре да не бях пускал... не, че не търпя на критика, но просто си личи, как ти говорят с завист, обиждат те и какво ли не, особено хора, които са в същата ниша.

На това му викат целеви рипортинг (в нишата на конкурента). Докладваш сайта на колегата, за да излезе твоят по-напред. Оптимизация по нашенски. :mrgreen:
 
От: От: Защо никой не си показва сайтовете?

На това му викат целеви рипортинг (в нишата на конкурента). Докладваш сайта на колегата, за да излезе твоят по-напред. Оптимизация по нашенски. :mrgreen:

Именно ;) ,но ако случайно пък няма какво да се репортне, най-нагло ще пусне я коментар/я ще спамне в форума или където може с линк към неговия си сайт... наглостта граници няма :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Ами то времето което ще пропилеят за да прецакат някого могат да го използват за да създадат собствен сайт и да препечелят нещо, ама на...не го разбирам това, и не знаех, че има такива случки в този форум.
А относно форума, той си е супер, и както каза амоун има много форуми, които ако не мислиш като тях ти трият мненията.
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Ами то времето което ще пропилеят за да прецакат някого могат да го използват за да създадат собствен сайт и да препечелят нещо, ама на...не го разбирам това, и не знаех, че има такива случки в този форум.

За българина е по-сладко да прецака другия, отколкото да изкара дребна сума от собствения си сайт. :)
 
Re: От: Защо никой не си показва сайтовете?

За българина е по-сладко да прецака другия, отколкото да изкара дребна сума от собствения си сайт. :)
Определено. За това всеки тъне в мизерия, защото е много "неуправдан". За това никой не заслужава съжаление. Всеки си е видновен, но и даже да си хейтър и да ти се получават нещата, то реално няма да е за дълго, защото всичко е на принципа "всичко се връща". Хейтът обикновенно с пъти повече. :)
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

Haters - Having Anger Towards Everyone Reaching Success :wink:
 
От: Защо никой не си показва сайтовете?

url
 

Горе