Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

определено сайта на колегата Donbaron.bg е направен страхотно.На мен ми хареса!
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

определено сайта на колегата Donbaron.bg е направен страхотно.На мен ми хареса!

Благодаря и на теб за хубавите думи :)
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

определено сайта на колегата Donbaron.bg е направен страхотно.На мен ми хареса!

Благодаря и на теб за хубавите думи :)

Колега, хубав сайт ама .... сега като го гледам има няма 30 посещения на ден,

а тук изказваш много мнения постваш и показваш, че много знаеш,

имаш ли някои друг проект които да покажеш да си защитиш позициите

Не го правя с цел заяждане, просто доста често виждам твои мнения, отговори на въпроси и т.н, а ти самия не може да вдигнеш твоя сайт с повече посещения

Успех с проекта!
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Колега, хубав сайт ама .... сега като го гледам има няма 30 посещения на ден,

а тук изказваш много мнения постваш и показваш, че много знаеш,

имаш ли някои друг проект които да покажеш да си защитиш позициите

Не го правя с цел заяждане, просто доста често виждам твои мнения, отговори на въпроси и т.н, а ти самия не може да вдигнеш твоя сайт с повече посещения

Успех с проекта!

Не виждам причина да доказвам на никои нищо! Където каквото съм казал е абсолютно вярно! Как така реши че не мога да вдига посещенията на този ми сайт?
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Как така реши че не мога да вдига посещенията на този ми сайт?

Колега не ми се почва дълъг диалог, а и не ми се заяжда

просто разбрах че, през последната 1 година имаш средно по 30 посещения на ден ....

:beer:
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Колега не ми се почва дълъг диалог, а и не ми се заяжда

просто разбрах че, през последната 1 година имаш средно по 30 посещения на ден ....

:beer:

Къде си го разбрал, щото не е така :wink:
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Къде си го разбрал, щото не е така :wink:

имаш тухо :D, най-добрият хакнат брояч / по скоро дупка в сигурността /
 
От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

имаш тухо :D, най-добрият хакнат брояч / по скоро дупка в сигурността /

Хаха много смешно, мислиш ли, че ако исках нямаше да скрия картинката??? Има си настройки на самото тиксо да не се показва! А мислиш ли че нарочно не съм го направил да показва 30 посетителя? Защо ми е тиксо и гугъл аналитикс, задаваш ли си този въпрос? И как така от една картинка реши че имаш статистиката ми за цяла година? Общо взето поредното уж не заядливо, ужасно некомпетентно от поредния хейтър!
 
От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Хаха много смешно, мислиш ли, че ако исках нямаше да скрия картинката??? Има си настройки на самото тиксо да не се показва! А мислиш ли че нарочно не съм го направил да показва 30 посетителя? Защо ми е тиксо и гугъл аналитикс, задаваш ли си този въпрос? И как така от една картинка реши че имаш статистиката ми за цяла година? Общо взето поредното уж не заядливо, ужасно некомпетентно от поредния хейтър!

колега престани да говориш глупости - никъде няма картинка на тухо на сайта ти или поне аз не видях

добре че е предприемач.ком днес че да отчетеш няколко посещения

http://prikachi.com/images.php?images/327/8115327x.jpg

...... вместо да си дадеш сметка и зададеш въпроси как може да ти помогнем, ти ми отговаряш че съм бил хейтър


ПС.

Аз спирам до тук, че напълнихме темата :)
ако искаш нещо да питаш на лични
 
От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Това е за заблуда на врага :D
Inak prawi po 3K и поне 100 продажби.
колега престани да говориш глупости - никъде няма картинка на тухо на сайта ти или поне аз не видях

добре че е предприемач.ком днес че да отчетеш няколко посещения

http://prikachi.com/images.php?images/327/8115327x.jpg

...... вместо да си дадеш сметка и зададеш въпроси как може да ти помогнем, ти ми отговаряш че съм бил хейтър


ПС.

Аз спирам до тук, че напълнихме темата :)
ако искаш нещо да питаш на лични
 
От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

колега престани да говориш глупости - никъде няма картинка на тухо на сайта ти или поне аз не видях

добре че е предприемач.ком днес че да отчетеш няколко посещения

http://prikachi.com/images.php?images/327/8115327x.jpg

...... вместо да си дадеш сметка и зададеш въпроси как може да ти помогнем, ти ми отговаряш че съм бил хейтър


ПС.

Аз спирам до тук, че напълнихме темата :)
ако искаш нещо да питаш на лични

Пич в този форум съм от самото му създаване, мислиш ли че нещо ми е отбягнало!!!

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35276

Какъв съвет можеш да ми дадеш ти? Аз мога да ти кажа още три бъга на тиксото! Много сте ми интересни колко се излагате и се правите на много опитни и знаещи.
 
От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Това е за заблуда на врага :D
Inak prawi po 3K и поне 100 продажби.

Преди да говориш и да пикаеш срещу вятъра, трябваше да помислиш малко с главата си. Въпросния хетър по случайност е забелязал че имам едно скрито тиксо на началната си страница, от там е взел ID-то на сайта, прочел е темата, която пейстнах по - горе и решил да се прави на велик, както и в предишната тема със сайта за сигурност бързаш да обвиняваш и да обиждаш и да се подиграваш без никакви доказателства, защото както съм казвал си типичен Казанлъчанин!

Има няколко причина статистиката да не е вярва:
- Основно скрития тиксо линк, можете да го срещнете основно само в началната страниа и много рядко във вътрешните.
- Линковете към сайта ми и трафика ми не минава през началната страница.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

И логиката да е така е?
Преди да говориш и да пикаеш срещу вятъра, трябваше да помислиш малко с главата си. Въпросния хетър по случайност е забелязал че имам едно скрито тиксо на началната си страница, от там е взел ID-то на сайта, прочел е темата, която пейстнах по - горе и решил да се прави на велик, както и в предишната тема със сайта за сигурност бързаш да обвиняваш и да се обиждаш и да се подиграваш без никакви доказателства, защото както съм казвал си типичен Казанлъчанин!

Има няколко причина статистиката да не е вярва:
- Първо почти в 90% от референциите се показва на началната страница
- Почти в 10% от референциите се показва на главна категория
- Почти в 5% от случаите се показва на първа подкатегория
- Само в 0.012% от случайте се показва в страница на подробна информация на продукт
 
От: От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

И логиката да е така е?

След като му мине времето, ще ви го обяснят по SEO семинарите :wink:
 
От: От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Пич в този форум съм от самото му създаване, мислиш ли че нещо ми е отбягнало!!!

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35276

Какъв съвет можеш да ми дадеш ти? Аз мога да ти кажа още три бъга на тиксото! Много сте ми интересни колко се излагате и се правите на много опитни и знаещи.



човече, наблюдавах ти профила от както започна да ми отговаряш, ти не спря да търсиш във форума ... за да намериш как съм ти разбрал посещенията :D

в профила ти изписваше че си стоиш на тази страница и то на няколко пъти
http://www.predpriemach.com/search.php


ха ха след това прави промени в сайта ти, като той дори не се отваряше за 1 - 2 минути
най вероятно защото си бъзикал брояча

епати пича си :drama:

Успех ти желая със донбарон
 
От: От: От: От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

човече, наблюдавах ти профила от както започна да ми отговаряш, ти не спря да търсиш във форума ... за да намериш как съм ти разбрал посещенията :D

в профила ти изписваше че си стоиш на тази страница и то на няколко пъти
http://www.predpriemach.com/search.php


ха ха след това прави промени в сайта ти, като той дори не се отваряше за 1 - 2 минути
най вероятно защото си бъзикал брояча

епати пича си :drama:

Успех ти желая със донбарон

Хахахаха не спираш да ме радваш :lol: Бил ми следил профил-а, та ти си един съвременен Шерлок Холмс, бил съм се намирал на еди коя си страница и тем подобни глупости!

Вместо да изказваш малумните си доводи вземи помисли малко върху:
- Ако не знам че темата съществува, ще я търся ли въобеще?
- Ако не знам от къде имаш тази снимчица, защо ми е да търся решение на проблем, които нямам във форум за предприемачи?
- За 1, 2 мин не се отварял сайта, та съм бъзикал брояча :( И през коя от тези минути точно бъзиках брояча, през коя от тези минути бях в търсачката, предполагам през втората съм бил в търсачката, щото нали много време съм седял, предполага се че съм бил повече от минута.
- Ако те интересува темата не я намерих през търсачката, дори не съм посещавал тази страница, сега я посетих, понеже цъкнах линка който даде, за да видя какво е. Намерих темата през гугъл и беше един от първите резултати, като напишеш tyxo!

Ти ме изкара по - бърз от светкавицата. За 10 мин написах цял алгоритъм за позициониране на броячи като тиксо, дълго време от който съм седял в търсачката на този форум да търся отговор на защитата, която ти разби, да не говорим, че от тези 10 мин трябва да извадим и времето през което съм писал поста си тук :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Вместо да разправяш, че не си хейтър, вземи се гръмни или поне се засрами и се извини!
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Покажи колко продажби има последната седмица барона.
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Покажи колко продажби има последната седмица барона.

Хахсдахсодиахсоидахсиодхио как очакваш, че публично ще кажа такива неща около сайта ми. Мога публично да кажа, че имам номенклатура от над 50k продукта, която трябва да бъде вкарана в системата. В момента системата нямам никакво SEO, понеже няма продукти, няма смисъл от такава дейност. Няма рекламни кампании покрай него, въпреки се че предвидждат такива, като парньори в тях ще са някои популярни сайтове за сравняване на цените. Ако се загледате, ще видите, че продукти в шопмания, продавай не съм качил. Има си причина затова. За момента се пълни базата данни и продажбите са доста малко в сравнение с това което очаквам.
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Как един път казваш колко бил успешен друг път почваш да се оправдаваш като учрничка.
Отиди сега и си редактирай мненията в които се фукаш с барона :D
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

Как един път казваш колко бил успешен друг път почваш да се оправдаваш като учрничка.
Отиди сега и си редактирай мненията в които се фукаш с барона :D

Продължаваш да се заяждаш! Къде съм се хвалил със сайта, ако не тайна?
 

Горе