Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

@hahovec, не знам каква е причината толкова да се вреш във всичко и на всяка цена. Искрено се надявам да не е от жажда за слава или други тролски амбиции. Житейският ми опит ме е научил, че можещите и знаещите хора не говорят много.

Барона ми допада, не знам колко продажби прави, а и няма значение - бизнеса си е твой и продажбите се отразяват единствено на твоя джоб. Само ще отбележа как прави впечатление включването ти навсякъде и набиването на канчета на другите съфорумци.

Успех и от мен във всички начинания.
 
От: Защо няма емагазин направен от и за колегите от продавалника?

@hahovec, не знам каква е причината толкова да се вреш във всичко и на всяка цена. Искрено се надявам да не е от жажда за слава или други тролски амбиции. Житейският ми опит ме е научил, че можещите и знаещите хора не говорят много.

Барона ми допада, не знам колко продажби прави, а и няма значение - бизнеса си е твой и продажбите се отразяват единствено на твоя джоб. Само ще отбележа как прави впечатление включването ти навсякъде и набиването на канчета на другите съфорумци.

Успех и от мен във всички начинания.

Точно казано, @hahovec от както се е регистрирал на всяка тема "мерудия" слага и затова и аз така подходих, досега си стоях и наблюдавах но .... не може човек да знае всичко

@ops5 Не мога да ти дам РЕП за добрия ти тон и точно казани думи
 

Горе