Защо сайта ми не се вижда с интернет експолър а с другите браузъри е ок

metadjazve

Member
Защо сайта ми не се вижда по интернет експлоре а пък със другите браузери нямям проблеми ?
Някой знае ли какво да направя?
 
От: Защо така ?

Защо сайта ми не се вижда по интернет експлоре а пък със другите браузери нямям проблеми ?
Някой знае ли какво да направя?


че някой използва ли експлорера , хихик :)
 
От: Защо така ?

плати си да ти направят сайт като не можеш сам, и проблема ще изчезне.. стига с тия боклуци..
 
От: Защо така ?

питаш какъв е проблема, казвам ти защото съм сигурен!

За направата на сайта не си дал 0,01$.. така не става
 
От: Защо така ?

плати си да ти направят сайт като не можеш сам, и проблема ще изчезне.. стига с тия боклуци..
питаш какъв е проблема, казвам ти защото съм сигурен!

За направата на сайта не си дал 0,01$.. така не става
Абе ти да не работиш в някъква фирма за уеб дизайн та само ми натякваш да си платя за дизайн ?
Хайде препоръчай ми фирма то се е видяло:)
 
От: Защо така ?

има много работи за които не си чувал :)
 
От: Защо така ?

Нали за това съм във форума за да науча нещо
Да се възползвам от ценните съвети които ми давате
full respect
 
От: Защо така ?

надявам се да се вслушаш и във моя.. :)
 
От: Защо така ?

Тука ми заприлича на чат стая, поне да се включа и аз..
Сайта ти може и да изглежда добре и без да си инвестирал дори и 0,01$ в дизайн. Просто си намери друга тема или си плати известна сума за някоя premium. Ако си харесваш тази, помоли някой познат с html/css познания да ти я фиксне или пиши на автора на темата. Какви са тия дизайнерски фирми, предприятия, заводи...
 
От: Защо така ?

плати си да ти направят сайт като не можеш сам, и проблема ще изчезне.. стига с тия боклуци..

Здравей! Реших и аз да се намеся!
Човека иска помощ. Ако ти не можеш да му дадеш, няма смисъл да даваш съвети, които само ти смяташ за правилни!!!
Нима смяташ, че като си плати, пак няма да има проблем със сайта.
Познавам много "добри" уеб дизайнери, които така са си оставили ръцете, че по-добре да не се захващаш с правеното от тях!
Кое е боклук според теб? WP??!! Аз не претендирам, че разбирам много, но системата е добра и отлично отговаря на моите изисквания.
Смятам, че и на metadjazve ще му свърши работа.
Нима е по-добре един платен сайт, пълен с глупости, отколкото един WP-сайт, но съдържателен и интересен? Нима само визията е важна? Ти от това ли се водиш.
Моля те, без крайни мнения, а ако можеш помогни. Такива съвети всеки ги знае....


питаш какъв е проблема, казвам ти защото съм сигурен!

За направата на сайта не си дал 0,01$.. така не става

Напротив - дал е - купил е домейн и е вложил труд!!!
Или ти труда не го смяташ? Нима е по-добре да беше си направил сайта в самия WP или в блоггър???

Мерси от такива съвети!

Поздрави!

Изида
 
От: Защо така ?

Защо сайта ми не се вижда по интернет експлоре а пък със другите браузери нямям проблеми ?
Някой знае ли какво да направя?

Опитай да смениш темата. Ако и при другата се получи така, ще търсим проблема другаде.

Успех!
 
От: Защо така ?

Това е от новия Wordpress 2.6 , не е от темите и при мен е така . Преди не беше ! Проблема е в системата , чакаме да го управят .
 
От: Защо така ?

Izida, моля без излишни емоции. Когато аз започвах имах същия проблем.. рових се, питах, никой не ми каза. Докато накрая не се свързах с един прятел програмист, и познай какъв беше проблема.
Всъщност ако прочетеш внимателно поста ми, опитал съм се да му помогна.
Не мислиш ли че има логика в това някои неща да са скъпи, други евтини а трети безплатни.. Ако евтините и безплатините са добри, тогава защо мамка му ИМА СКЪПИ?
Още нещо.. не можеш да очакваш от една система като WT да работи без грешка, защото това е сложна система и грешките са повече, няма да обеснявам от ейч-ти-ем-ел гледна точка..

не съм от хората които пишат безмислени постове, и МОЛЯ ТЕ НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА МЕ УПРЕКВАШ за глупости. Всъщност се опитах да му дам съвет, а дали ще се вслуша си е негова работа.
Като се замислиш не ти излиза толкова скъпо, щом ти се предлага безкомпромисно качество..

вие си разбирате бе хора.. :)
 
От: Защо така ?

Цитат:Първоначално изпратено отchedda
питаш какъв е проблема, казвам ти защото съм сигурен!

За направата на сайта не си дал 0,01$.. така не става

Напротив - дал е - купил е домейн и е вложил труд!!!
Или ти труда не го смяташ? Нима е по-добре да беше си направил сайта в самия WP или в блоггър???

ДОМЕЙНА СИ Е ДОМЕЙН
 

Горе