Защо се толерира олигофренията?

От: Защо се толерира олигофренията?

Мен ме дразни гадната политика. Отвратително! Цял раздел за нея и въпреки това пак се отварят нови теми, свързани със нея в другите раздели + намесването й в теми, нямащи нищо общо с политика. Много е дразнещо. :Х

Дам, пощуряха с тая политика и виждат гробаджии, комунисти, американци, руснаци, еврогейски сюзи и конспирации на всякъде. Като прекалиш с нещо така става. :wink:

Аз пък забелязвам, че от как ги нема старите не съм на един акъл с доста хора в форума и бая ни се различават гледните точки. Та може би за това не пиша другите само четат. Отделно си имат и работа не лентяйстват из форумите.
 
Форума се намира много близо до идеалното състояние за развитието си както се е намирал и при пускането на тази тема и преди година :) и в каквото състояние се намира от години само е по голям...

цифрите за последните 24 часа е писано по 80 бизнес теми

дефултния бутон за Какво Ново с изключена политика и Офтопик (както му е дефултното състояния за да излязат се иска допълнително действие)
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20

Screenshot from 2014-04-02 00:59:19.png

като нито една не останала не отговорена...

като махнем екслуда на офтопика и политиката стават 98 теми (нужна е ръчна намеса на потребителя или втори клик на ню постс)
Код:
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post

Screenshot from 2014-04-02 00:59:36.png
или по 18 теми е писано офтопик... една от икономическите аксиоми доказана във времето и в която вярвам е закона на Парето познат като правилото 80:20 http://bg.wikipedia.org/wiki/Закон_на_Парето

Префразирано към нашата ситуация... ще звучи за да се развива форума като здрав за форум който като Предприемач претендира за полезност трябва да има 80% Полезни те ми и 20% процента забавляващи теми

докато това правило е спазено форума ще се развива добре... от години го следя да е така и да е спазено... вдигане на полезността до 100% с триене офтопик или не взимането на мерки за регулиране на офтопика когато се отколонява от 80:20 ще влияе зле на развитието (примери колкото искате) а мисля ние се справяме добре с тази регулация

на който му се струва повечко офтопика, искам да го попитам дали преди това е прочел всичките други 80 теми (с цъкване на какво ново) и дадели поне един отговор в тях :) да допринесе за бизнес развитието :) много ясно че ако направо се бухнеш в офтопика и политиката ще ти се стори повече от преди - форума е по голям
това не значи че няма 80 други теми за деня на фона на 18 офтопик
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Защо се толерира олигофренията?

Дам, пощуряха с тая политика и виждат гробаджии, комунисти, американци, руснаци, еврогейски сюзи и конспирации на всякъде. Като прекалиш с нещо така става. :wink:

Аз пък забелязвам, че от как ги нема старите не съм на един акъл с доста хора в форума и бая ни се различават гледните точки. Та може би за това не пиша другите само четат. Отделно си имат и работа не лентяйстват из форумите.

човек аз ползвам само http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56,20

без политиката и офтопика ... много рядко като има време или има подаден репорт се вясвам натам... (за последно през февруари писах по сериозно в политката - към средата на месеца, преди това сигурно пак няколко месеца не бях писал в тези теми)

иначе много хора от старите афф маркетъри последните ъпдейити на Г им разказаха играта затова не са вясвали, но пък някой от първите прописаха (тези който спряха като ветзков го глобиха несправедливо) и гледам че подхващат интересни проектчета, магазинчета, реклама търсят :)

а относно политиката и мненията герб с опитите да се прави на дясна партия (въпреки че води лява политика) и да се изкарат антикомунисти опрочиха дясното
 
Аз пък забелязвам, че от как ги нема старите не съм на един акъл с доста хора в форума и бая ни се различават гледните точки. Та може би за това не пиша другите само четат. Отделно си имат и работа не лентяйстват из форумите.
В момента стана и по-трудно да се изкарват добри пари онлайн, и това също е причина за по-слабата им активност. Фактът, че чат пат влизат и пишат е на лице, но само те ще кажат защо слабо присъстват. Но пък са пазар...няма как,; влизат тук.

В ен частта често очаквам някой да се включи с 1-2 изречения. Но нъц. С пистолет в главата няма как да накараме някой да пише в сериозните теми. По желание е. ;)

Адлинистрацията се грижи и за набавяне на нови теми за дискутиране. Пак ще се повторя, за Н път, форума са хората в него. И в повечето случаи, да не кажа всички, специализираните за форума теми са повече. Но на кой му е интересно как се настройва Х модула за Опенкарт, като не му е належащ проблем. :)
 
От: Защо се толерира олигофренията?

Аз оффтопика си го чета не ми пречи даже има забавни теми - ако се отреже тотално ще стане много скучен форума. Политиката няма да я коментирам - много са се овълчили там. :mrgreen:

Дори и да не пишат щом четат значи са намерили нещо интересно из форума. :wink:
 

Горе