Защо сме малко след Конго по свобода на словото?

Благодаря на biaaro, че даде възможност да чуем от държавния глава това, което всички виждаме и споделяме помежду си. може да е популистко, но това не го прави не-вярно.

На главоногите, които виждат само посоки, а не съдържание, ето още нещо, което ще ги настъпи по мазола: https://www.dnes-24.com/?p=16743&fb...szinPKw3zIMUQ9fhvsiqLHIVkDx2VvqBUYSZsaNMp5Ius

Четете бързо, докато свободата на словото не е станала жертва на регулации, наложени с оглед прилагане на европейските ценности и лоялност към "партньорите ни" от НАТО. :mad:
 
Какво си ми обяснил пък ти!? Защо си мислиш, че можеш да ми обясняваш каквото и да било. Вероятно си пишлеме на 20 и няколко години, което си мисли, че е разбрало как работи света. Нищо не си разбрал пич. Много има да учиш още, докато поне малко има смисъл да ми пишеш, разбираш ли?

Пак ще ти напиша, че тук не става въпрос за Радев, толкова ли е трудно да го схванеш!

Написал съм ти го много правилно освен частта за Президента ти обясних и защо сме на това положение със свободата на словото, забелязал съм че много хора които дават съвети трябва първо да ги отправят към себе си, може би наистина те нападам понеже ми писва да гледам хора като теб, верочтно не си прост или глупав но наистина си лесен за манипулация за жалост много от Българите са такива и за жалост каквото и да напиша няма смисъл а само си хабя времето. Нито разбираш как работи 1 медия не си работил в такава дори 1 ден но знаеш кое и как, ти зададе въпрос отговорихати различни хора в голямата си част прави - за да ме разбереш ще ти отговора само с 1 дума пак на въпроса, на това място сме заради ПАРИТЕ!
 
Какво си ми обяснил пък ти!? Защо си мислиш, че можеш да ми обясняваш каквото и да било. Вероятно си пишлеме на 20 и няколко години, което си мисли, че е разбрало как работи света. Нищо не си разбрал пич. Много има да учиш още, докато поне малко има смисъл да ми пишеш, разбираш ли?

Пак ще ти напиша, че тук не става въпрос за Радев, толкова ли е трудно да го схванеш!

Боже боже ок. Моя грешка извинявай и благодаря за комплимента на 30 съм, но е така изглеждам като 20 годишен фитнеса помага :) И работя от 12 години в медии но какво ли да разбирам то вече в България - никои нищо не разбира :Д Лекарите са боклуци, Полицаите подкупни, Чиновниците мързеливи, Ние в медиите продажни абе страшна картинка сме :Д
 
https://fakti.bg/biznes/324007-5-kompanii-dobivat-po-nad-11-tona-zlato-na-godina-u-nas

Опорките ги чакай от Буда, като му се дупиш всяка сутрин. Даже не си ми интересен с твоите тъпотии, вземи си намери работа, не се излагай да трупаш постове по форумите за жълти стотинки...
Сори, не съм будист. По скоро съм скептичен християнин.
Тия 11 тона вие ги преписахате като 1500, ся и линкове ли да вадя?
 
Обаче трябва да се признае, че речите на Радев и всякакви други събития около личния и професионалния му живот здраво настъпват някои престолонаследници по мазолите... Само малко шум да вдигне, само малко да скастри някого, и веднага се обаждат на лакеите от медиите си да започнат да разнищват роднините на жена му до девето коляно, бележника на сина му или джапанките, с които се разхожда в парка. Много ясно, че няма да отразят цялата му реч, а само ще поканя екперти "пУлитУлози", които да нищят примигванията му и да обясняват колко слабо и недържавнически се е държал.
 
Ама няма нужда да ми обясняваш как работите по медиите, аз знам :) Видяхме наскоро един топ журналист как заляга по бетона да се прави на умряла лисица за пред камерите. Видяхме и как шефовете му се скатаха и го оставиха на вълците. Общо взето нужни са доста качества за да работиш в медия. Примерно: алчност, безскрупулност, двуличие и все от тоя род висши човешки добродетели :) Ти щом 12 години работиш това, то значи целия си омазан в ако. Вероятно така си свикнал с миризмата, че я приемаш за дъх на майска роза. Ама това не значи, че като ни засмърди на ако, трябва и ние да викаме, че е роза.. ми не е роза, смърди та се не трае! Ти като човек от бранша трябва да си най-силно възмутен от цензурата и това, което се случва в момента. Това е президент, как така няма да се отрази от националните медии!? Само заради това, трябва да ни турят малко преди Северна Корея, където ни е мястото в момента.

Би ли споделил какво точно работиш по медии?


Боже боже ок. Моя грешка извинявай и благодаря за комплимента на 30 съм, но е така изглеждам като 20 годишен фитнеса помага :) И работя от 12 години в медии но какво ли да разбирам то вече в България - никои нищо не разбира :Д Лекарите са боклуци, Полицаите подкупни, Чиновниците мързеливи, Ние в медиите продажни абе страшна картинка сме :Д
 
Боже боже ок. Моя грешка извинявай и благодаря за комплимента на 30 съм, но е така изглеждам като 20 годишен фитнеса помага :) И работя от 12 години в медии но какво ли да разбирам то вече в България - никои нищо не разбира :Д Лекарите са боклуци, Полицаите подкупни, Чиновниците мързеливи, Ние в медиите продажни абе страшна картинка сме :Д
Добре, ще отречеш ли че това което се случва в Българските медии е нормално? Говоря за големите медии като БТВ, НОВА и тн... не говоря за шано сайтчетета. Ще ми кажеш че няма корупция и избирателна информация за обществото? Всеки ден ставаме свидетели на това нещо. И затова медиите винаги ще си останат като основно оръжие за манипулиране на обществото. Днеска във фейса попаднах на някакви си "Български жълти жилетки". Гарантирам, че са от тези, които искат да "свалят правителството" с тяхната си избирателна информация. В последствие тези хора стават марионетки на още по корумпирани боклуци. И сега ще кажеш, русофил съм бил, русофоб ли не знам. Нямам политически възгледи, не гледам телевизия, чета новини на английски от медии с някакво по добро име от българските лайна. И повярвай, този закон ако стане наистина факт ще стане много тежко, няма как едно правителство да спре хората да обменят информация в интернет... Затова и съществува ТОР!
 
Ама няма нужда да ми обясняваш как работите по медиите, аз знам :) Видяхме наскоро един топ журналист как заляга по бетона да се прави на умряла лисица за пред камерите. Видяхме и как шефовете му се скатаха и го оставиха на вълците. Общо взето нужни са доста качества за да работиш в медия. Примерно: алчност, безскрупулност, двуличие и все от тоя род висши човешки добродетели :) Ти щом 12 години работиш това, то значи целия си омазан в ако. Вероятно така си свикнал с миризмата, че я приемаш за дъх на майска роза. Ама това не значи, че като ни засмърди на ако, трябва и ние да викаме, че е роза.. ми не е роза, смърди та се не трае! Ти като човек от бранша трябва да си най-силно възмутен от цензурата и това, което се случва в момента. Това е президент, как така няма да се отрази от националните медии!? Само заради това, трябва да ни турят малко преди Северна Корея, където ни е мястото в момента.

Би ли споделил какво точно работиш по медии?
Тоя мунчо е президент на траша, тъй че няма нужда да занимават и нормалните хора с лайанта му.
Траша е надлежно информиран от хилядите руски спамилки тип бултаймс.
 
Боже боже ок. Моя грешка извинявай и благодаря за комплимента на 30 съм, но е така изглеждам като 20 годишен фитнеса помага :) И работя от 12 години в медии но какво ли да разбирам то вече в България - никои нищо не разбира :Д Лекарите са боклуци, Полицаите подкупни, Чиновниците мързеливи, Ние в медиите продажни абе страшна картинка сме :Д
На мен ми е интересно колко редактори имате, за да вървят след теб и да поправят правописни грешки? И с тази профилна на Левски.. направо ми прилоша. Това ако е журналистика - утре слагам тирантите и ставам трамвай

ПП: повечето лекари, учители и журналисти са сбъркали професията си. Полицаите не са подкупни, те са символ на подкупа. А чиновниците даже няма да коментирам
 
На мен ми е интересно колко редактори имате, за да вървят след теб и да поправят правописни грешки? И с тази профилна на Левски.. направо ми прилоша. Това ако е журналистика - утре слагам тирантите и ставам трамвай

ПП: повечето лекари, учители и журналисти са сбъркали професията си. Полицаите не са подкупни, те са символ на подкупа. А чиновниците даже няма да коментирам

Ако прочетеш горния пост ще разбереш че в медиите термина журналист отдавна не съществува в България, всички такива са на държавна работа в Общини и Министерства викат им пияри! В медиите работят репортери :Д Отностно грешките отдавна са се превърнали от дефект в ефект :Д редица онлайн издания нямат редактори и информацията се бута прясна прясна пълна с грешки и неточности - ЦЕЛ - Бързина и коментари на потребителите :Д СПОРТАЛ са царе в тая област нарочно се публикуват новини с фрапантна грешка я в името на отбота или в нещо друго и се изливат десетки коментари да ги псуват, но какво става напрактика, потребители си вдига самочувствието доволен от себеси че е много интелигентен а тези пълни идиоти, остава в сайта тройно или четворно време повече кара и други хора да се вкючат коментираики грешката, после от спортала редактират грешката и се почва нова вълна коментари критикуващи потребителите който са писали за грешката, че няма грешка и колко са тъпи и така... А на другия ден дружно всички пак в сайта :Д
 
При модел 3 изобщо не си наясно с нещата, даже си далеч от истината...

Е претупах го яко него но писах много изморих се :Д Там е много по сложно и не е само един модела, има много :Д но пак водещото си е трафика има и ниши но няма сега да се обесняваме сигурен съм че ти ги знаеш, аз ги знам и други знаят :) затова и малко писах там :)

Абе здраве да е както по горе написах Каква свобода на словото търсим като то слово няма :Д
 
Слово наистина няма, всичко е копи/пейст, даже без да се проверява, но наистина целта на @biaaro беше друга. Както и да е, като влезе закона на шиши, нещата ще загрубеят още повече :D
 
Слово наистина няма, всичко е копи/пейст, даже без да се проверява, но наистина целта на @biaaro беше друга. Както и да е, като влезе закона на шиши, нещата ще загрубеят още повече :D

Ами ще се види според мен този закон е толкова глупав и неясен, че няма на къде и най вече не ми е ясно коя институция ще следи това нещо :Д
 
Никоя институция няма да го следи. Те си казаха, че нямат ресурс, иначе ще е към министерство на образованието, пак незнайно защо. Но при подаден сигнал, те са длъжни да го препратят и да те нахендрят яко, защото минималната глоба в 10 000 лв, което е абсурдно...
 
Абсолютно, ако исках да коментиране Радев, щях да пусна тема за Радев. Били сме свидетели на речи на предишни президенти, как всички телевизии излизат 2 часа по-рано с резюмета за предстоящото. Всички тръпнат в очакване, преки ефири, щуротии, коментари, общо взето всички екстри, а сега... нищо. Щом е нищо, значи има нещо, според мен :)

Слово наистина няма, всичко е копи/пейст, даже без да се проверява, но наистина целта на @biaaro беше друга. Както и да е, като влезе закона на шиши, нещата ще загрубеят още повече :D
 
За да бъдем напълно коректни, днес гледах малко от сутрешния блок на бТВ и имаше дискусия изцяло върху речта на Радев, с пускане на сегменти от нея и т.н.
 

Горе