Защо така бе, хора ?

brad1985

New Member
Снощи реших да пусна едно линкче в Свежо.
Гледам тази сутрин имам 4 гласа, от които 2+ и 2- .
В същото време се пуля и виждам 0 посещения.
Е, как става този номер и защо така се питам.
Дежурни цъкачи ли си има или какво ?
Нещо подобно при вас ?
 
От: Защо така бе, хора ?

Има го и този момент, брат :)

Има хора, които просто за да им изпише в статистиката, че са гласували много, седят и гласуват. Без значение дали положително или отрицателно.
 
От: Защо така бе, хора ?

Има го и този момент, брат :)

Има хора, които просто за да им изпише в статистиката, че са гласували много, седят и гласуват. Без значение дали положително или отрицателно.
Ceci, а това тях топли ли ги нещо ? Ако гласуват много де...
 
От: От: Защо така бе, хора ?

Ceci, а това тях топли ли ги нещо ? Ако гласуват много де...

Надали ги топли нещо ама нали знаеш има и луди дето са на свобода и действията им не могат да бъдат обяснени:D
 
От: Защо така бе, хора ?

Също така и "Десен бутон -> Open link in new tab" Джава скрипта не отчита посещението и следователно ти пише, че нямаш посещение.
 
От: Защо така бе, хора ?

Veselushko, Това мисля си, че го правят малко хора. Иначе.. брад, никой не го топли, просто хора, които нямат проекти съсипват по някакъв начин проектите на други, или поне се опитват.
 
От: Защо така бе, хора ?

Ахаа, цъкачите ли правят това с десния бутон ?
Абе аз не че съм се развълнувал особено, но ме хвана бяс, че има такива малоумници дето даже не ходят да видят що за линк е това, а иначе си гласуват де.
 
От: Защо така бе, хора ?

Тези, които искат да влезнат и да прочетат статията, но да не излизат от Свежото.
 
От: Защо така бе, хора ?

brad1985, хайде сега дай един линк да оправим тази несправедливост
 
От: Защо така бе, хора ?

Това не е несправедливост, тъй като гласувалите най-вероятно не са реални хора. В почти всяка социална мрежа (и особено в по-начинаещите) има ботове, които гласуват хаотично. Това се прави с цел да се симулира някаква активност на остналите потребители, каквато явно няма. Ако имаш над 5 гласа, това вече си е признак на реална активност, защото обикновено се пускат около 4 бота (не знам защо точно толкова). Ето защо не се шашкай и да не ти пука толкова.
 

Горе