Защо толкова нагло бе адаш?

Статус
Not open for further replies.
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Ти пък трай ве мишка само се чудиш в коя тема да се набуташ да запълниш минутка от жалкарския си животец ;) ЦЕПЕТЕ СИ ЧЕРВЕНИТЕ РЕПИ ОТЗАД смешки !

уж да се защитиш ама като гледам...
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Кой е крал от тебе бре, аз дори и не ти знам сайта? Ти що крадеш от другите. Нямало нищо лицензирано ти кво искаш всяко нещо качено и кода ли да си занеса да си лицензирам, да може и от там да крадеш не, че ще можеш да направиш нещо то за това акъл се иска.
Както казах не отричам,че ми е копие сайта ама вие също копирате така,че нямате какво да кажете нито са ви лицензирани сайтовете нито сте някаква медия нито нищо! Аз казах: СПРЕТЕ ДА КРАДЕТЕ И АЗ НЯМА ДА КРАДА :) И МЕНЕ МЕ КРАДЕТЕ Ти дали си не знам и не ме интересува достатъчно са крадците ;) Разберете се никой от никой да не пипа ще сме по добре всички квото измислиш това ще ти е няма да си сечем трафика и прочие :)
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Ще дойда няма страшно, но тогава ще викаш не сега в форума малоумнико.
То не стига, че те краде ами и нагло лапенце. Или по-скоро леке!!!

Видяхме,че си безсмъртен,селски каруцар имаш речник покрай АВТОРСКИТЕ ТИ статийки си научил някой друга псувня или обида БРАВО! Ще си отворя компот в твоя чест :) И като дойдеш какво? Ще си тръгнеш ли на 2 крака според теб? АКо мислиш така заповядай аз не се правя на битка,но с радост ще разрешим спора,както му е реда или с 2 думи или с 2 тупаника,както ти е по удобно за мен е все тая ;)

Според мен е най добре да се съберат всички с подобни сайтове да се отвори 1 тема или 1 конферентен по фейсбук по скайп и да се спре изобщо с кражбите относно това за Бойко дето си пратил че съм ти копирал и обесняваш,как никой не променял дори заглавието,ако се беше зачел щеше да видиш,че заглавието е друго ;) Па да не ни чува бате бойко де го разправяме насам натам,че той верно може ни стъжни живота ;) Айде предлагам да се спира,че е смешно и жалко вместо да си помагаме и да гледаме да градим квато е идеята и на форума всеки се прави на дръж ми шапката и всички са безсмъртни утре всички ще отидем на 1 и също място ;) Няма безсмъртни ! Айде със здраве ......
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

уж да се защитиш ама като гледам...

Аз няма,какво да се защитавам всичко е ясно и видно и без да се обсъжда от останалите ;) Червената ти ряпа ме защити много благодаря ти,ако до ся не сте усетили ми е все тая за рейтинга аз тука без това почти не мога да видя 1 свестен предприемач явно само на админите им е било идея да променят нещо ,ама то оправа няма....
Не е въпроса кой от кого краде въпроса е да се разберем всички не само тука 2-3 и да се спре с това защото си правим мръсно 1 на друг не си помагаме и никой няма полза от това да му секат трафика :)
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Отваряй си квото си искаш само не пипай при мен щото ще видиш наистина как се впряга кон в каруца...
Вирал направил ...
Видяхме,че си безсмъртен,селски каруцар имаш речник покрай АВТОРСКИТЕ ТИ статийки си научил някой друга псувня или обида БРАВО! Ще си отворя компот в твоя чест :) И като дойдеш какво? Ще си тръгнеш ли на 2 крака според теб? АКо мислиш така заповядай аз не се правя на битка,но с радост ще разрешим спора,както му е реда или с 2 думи или с 2 тупаника,както ти е по удобно за мен е все тая ;)

Според мен е най добре да се съберат всички с подобни сайтове да се отвори 1 тема или 1 конферентен по фейсбук по скайп и да се спре изобщо с кражбите относно това за Бойко дето си пратил че съм ти копирал и обесняваш,как никой не променял дори заглавието,ако се беше зачел щеше да видиш,че заглавието е друго ;) Па да не ни чува бате бойко де го разправяме насам натам,че той верно може ни стъжни живота ;) Айде предлагам да се спира,че е смешно и жалко вместо да си помагаме и да гледаме да градим квато е идеята и на форума всеки се прави на дръж ми шапката и всички са безсмъртни утре всички ще отидем на 1 и също място ;) Няма безсмъртни ! Айде със здраве ......
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Какво да се разбираш, изчезнаха ми на мен сума и вирали окрадени и то вирал не се прави само с клипче или снимка, а с тъпото заглавие и контент както го нарече ти, а за да се имисли това нал се сещаш, че селянина трябва да помисли...
Въобще какво ли се занимавам с теб не знам, то да има смисъл ма то никъв.
Аз няма,какво да се защитавам всичко е ясно и видно и без да се обсъжда от останалите ;) Червената ти ряпа ме защити много благодаря ти,ако до ся не сте усетили ми е все тая за рейтинга аз тука без това почти не мога да видя 1 свестен предприемач явно само на админите им е било идея да променят нещо ,ама то оправа няма....
Не е въпроса кой от кого краде въпроса е да се разберем всички не само тука 2-3 и да се спре с това защото си правим мръсно 1 на друг не си помагаме и никой няма полза от това да му секат трафика :)
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Отваряй си квото си искаш само не пипай при мен щото ще видиш наистина как се впряга кон в каруца...
Вирал направил ...

НЕ СИ ТЕЖЪК ТИ КАЗАХ БЕ МОМКО ! Ама изобщо не ме впечатляваш лягай да спинкаш вече късно става до ся дето ми се обесняваш и се правиш на важен щеше да драснеш още 5 статийки :)
Напиши си 1-2 статии в гугъл и виж колко сайта са я качили от къде на къде ще ме обвиняваш мене за квото и да е било преди малко ти погледнах тоя сайт за пръв път го виждам а тая статия за Бойко я има в още 50 сайта ,както казах единственото решение е не кой от кой взел а да се разберем,като хора да не си крадем нещата не казвам че си откраднал от мен макар да съм обеден,че все някой от сайтовете ми е минал през търсенето ти за нова вървежна статийка ,но това не ми пука всеки краде не само аз ти или някой друг а 99% от тия де имат подобни сайтове! Колко съм заплашвал и аз преди хахах ходих даже бих един и кво? Ще ида да обикалям всички ли утре нов ще излезе аз ако искам няма да ми разберете нито 1 от сайтовете кой е и т.н :) Всеки да намери по 2-3 от хора със сайтове и най вече джипчии и да се направи 1 мирен съюз да спре кражбата ще видите,как и рийч и всичко ще скочи на всеки точно на това се дължи рийча преди пусках 1 клип правеше всеки ден по 50к с 1 споделяне ся споделям по 1000 пъти 1 кур не прави от към трафик причината е,че го спамят още 50 сайта въпросния клип те се въртят едни и същи от преди 5 години къв трафик чакате и кой от кого крал не можеш да разбереш посмъртно :)
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Какво да се разбираш, изчезнаха ми на мен сума и вирали окрадени и то вирал не се прави само с клипче или снимка, а с тъпото заглавие и контент както го нарече ти, а за да се имисли това нал се сещаш, че селянина трябва да помисли...
Въобще какво ли се занимавам с теб не знам, то да има смисъл ма то никъв.

Не си само ти приятелю и аз съм качвал яки вървежни неща сам съм си ги мислил и докато ги споделя ги гледам накачени в още 5 сайта и ми е напълно ясно какво следва ТРАФИК нулев или някой с повече ресурс ти завдига всичко на готово или най често срещаното фейсбук пуска топлата вода на някой случаен е там и обира и трафик и пари и всичко :) НЕ спре ли кражбата някак това ще е ;)
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

И кво дай да крадем от другия, ами като искате така няма проблем точно за няколко часа ще напиша скрипт дето да ви свали всички и ще пусна шарера да поства на минута...
Така дали ще ти хареса???
Не си само ти приятелю и аз съм качвал яки вървежни неща сам съм си ги мислил и докато ги споделя ги гледам накачени в още 5 сайта и ми е напълно ясно какво следва ТРАФИК нулев или някой с повече ресурс ти завдига всичко на готово или най често срещаното фейсбук пуска топлата вода на някой случаен е там и обира и трафик и пари и всичко :) НЕ спре ли кражбата някак това ще е ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе