Защо хората все още ползват OLX?!

СЕО импекс, пищенгяс :) Аукрото никога не е имало нещо общо с балкан.аукцион, нито като собственост, нито като система.
Аукрото пробваха схемата на рУмънеца с фирмени импорти, иляди обяви, и айдее да кълвеме :) А аукциона си е 101% къстъм система, която тестваха една година, и доразработваха още три.. и наистина там идеята беше главно търгове, колкото и трудно да е..понякога сами си купуваха, понякога на себе си продаваха...жертви яко, но сега няма кой да ги бие :)
Продавалника си е една измишльотина от край време и винаги ще бъде такава..добре че има несвършващи бг-балъци, та ще жигат там до живот, нищо, че постоянно им инжектират базата с хитове :D

Иначе отговора на въпросът е мега прост - реклама бати, цифра бройка обяви, яко пози за мегата продаваемост..не си ли спомняш куците реклами по тв, че там ще продадеш и свекървата си ахаха

Другото иначе е, че ти нямаш един сайт за обяви, а поне 10, не се прави на Дора Габе :) Евала, житкай, колко береш - толкова, по добре от колкото да кесиш да философстваш като мен :)

А още по-иначе, далавера в сайтовете за обяви явно няма, факт е ултра дерзанията на олх-а.. горките не могат да си избият хостингите даже, ма иначе реването е голямо.. кой знае, може пък и идеята да е съвсем друга ;) Живеем в куки-времена :D така че мое да дърпат кинти от съвсем други потоци. Пример - Гошо :)

Ако сайтовете за обяви се обединят и се налинкнат едни - други, има реален шанс "динозаврите" да загинат, но бг-тупаните никога няма да схванат идеята и ще бягат всячески един от друг, нищо, че и без това сами си се отдалечават един-друг с километри... И третият пичели :p
 
СЕО импекс, пищенгяс :) Аукрото никога не е имало нещо общо с балкан.аукцион, нито като собственост, нито като система.
Аукрото пробваха схемата на рУмънеца с фирмени импорти, иляди обяви, и айдее да кълвеме :) А аукциона си е 101% къстъм система, която тестваха една госина, и доразработваха още три.. и наистина там идеята беше главно търгове, колкото и трудно да е..понякога сами си купуваха, понякога на себе си продаваха...жертви яко, но сега няма кой да ги бие :)
Продавалника си е една измишлцотина от край време и винаги ще бъде такава..добре че има несвършващи бг-балъци, та ще жигат там до живот, нищо, че постоянно им инжектират базара с хитове :D

Иначе отговора на въпросът е мега прост - реклама бати, цифра бройка обяви, яко пози за мегата продаваемост..не си ли спомняш куците реклами по тв, че там ще продадеш и свекървата си ахаха

Другото иначе е, че ти нямаш един сайт за обяви, а поне 10, не се прави на Дора Габе :) Евала, житкай, колко береш - толкова, по добре от колкото да кесиш да философстваш като мен :)

А още по-иначе, далавера в сайтовете за обяви явно няма, факт е ултра дерзанията на олх-а.. горките не могат да си избият хостингите даже, ма иначе реването е голямо.. кой знае, може пък и идеята да е съвсем друга ;) Живеем в куки-времена :D така че мое да дърпат кинти от съвсем други потоци. Пример - Гошо :)

Ако сайтовете за обяви се обединят и се налинкнат едни - други, има реален шанс "динозаврите" да загинат, но бг-тупаните никога няма да схванат идеята и ще бягат всячески един от друг, нищо, че и без това сами си се отдалечават един-друг с километри... И третият пичели :p
Не знам дали е същия собственик, но към функции и визия са почти еднакви без да ме интересува къстъм ли е била или не, аукрото също е била къстъм, защото нямаше аналогови свободни и толкова добре направени CMS-и. Нямам десет сайта, 4 са и не взимам пари за вип обяви, всичко е безплатно, печеля само от адсенс реклами, статии и линкове. Нямам финансите да голя олкс или базар, следователно не ми е цел ( не че не ми се ще ). Инак по последния ред, то е ясно че никой няма да се обедини. Ние сме българи, масата от нас винаги са се имали за по-велики богове от Онзи горе.
 
Последно редактирано:
Ползвам от началото на Продавалник до сегашният ОЛКС. Доста съм доволен.

С безплатни обяви държа неща под 500лв предимно, а други ги промотирам. Наскоро купих на черният петък от емаг acer nitro за 1300, пуснах го за 1500 с безплатна обява и таман мислих да го промотирам, но точно на следващият ден го купиха.

Имах за разкарване една стара панелка (апартамент), пуснах го в олкс с watermark моя номер, за да не крадат агенциите снимки, промотирах го с последният пакет и за 1 седмица взех цената която бях обявил 100к, добре де свалих 500лв за пазарлъка.

Панелката беше пълен леш, мизерия до шия и се очудвам до ден днешен колко бързо продавам глупости там.
 
Аз също съм много доволен от сайта. ДОБРЕЧЕ ГО ИМА!

Като имам нещо което ми пречи в нас го пускам на безценица и се взима за дни.
Малко дразни, че там са най-големите цигани и имам чувството, че дори да пусна нещо за 50 стотинки. Някой ще пише "за 35 стотинки го взимам ето адрес за доставка"...

Но ако не гледаш печалба, а от перспективата, че някой ти плаща за да те отърве от боклуците ти си много на сметка.
 
Не съм съгласен. Ама как да е... Аз също ги ползвам откакто съществуват и двете, но напоследък по-бързо махам такива неща в базар и фейсбук маркетплейс. А циганиите си ги има винаги дето ше искат ако може без пари и даже да им го дадеш за вчера
 

Горе