Защо хората пускат постни обяви?

От: Защо хората пускат постни обяви?

Съгласен съм със Странникът, нофолоу линковете както и социалните сигнали вече оказват по-значимо влияние върху позициите. Вече в каква степен зависи от доста неща. Както вече съм писал по въпроса, за добро класиране достатъчен брой натурални линкове (според условията на гугъл) няма как да бъдат получени, защото системата вече е толкова изкривена и ненатурална. Т.е ако чакаш на натурални линкове само, ще ти се наложи да прибегнеш изцяло до гугъл рекламата или използването основно на други канали за трафик.

ПС: Колеги не мисля, че е нужно във всяка тема да се стига до нападки и мерене на .. знанията. Не сме на пазара все пак.
 
От: Защо хората пускат постни обяви?

И понеже и двамата КАЗАХТЕ и съответно вече сте хвърлили камъните :D за да не изглеждате след подобно изказване меко казано аматьори и некомпетентни, сега очаквам да потвърдите твърденията си, че нофолоу линковете влиаят на серпа, разбира се с аргументи :) Защото това - "смятам че това е така" и "смятам че това не е така" е директно за некои детски форум, а не за място като това, за което се предполага, че пишат хора с познания и опит :p
 
От: Защо хората пускат постни обяви?

Добре аз не мога да разбера не стига, че от обявата им почти не се разбира какво и защо, ами и като пишеш и на лично трябва да вадиш думите с ченгел. Сякаш се натрапвам и се моля за работА ....
 
От: Защо хората пускат постни обяви?

Добре аз не мога да разбера не стига, че от обявата им почти не се разбира какво и защо, ами и като пишеш и на лично трябва да вадиш думите с ченгел. Сякаш се натрапвам и се моля за работА ....

Като отговарят с половин уста, спираш комуникацията :)
 
Като отговарят с половин уста, спираш комуникацията :)

Аз се чудя въобще какво им ги четете??? Влизам в WF, после в DP, и накрая тук и какво да видя. Тук все едно продават кламери....хората там се спукват да пишат и да дават информация, за да могат да съберат максимално повече продажби. Тук, през просото.

Ще се моля на някой да ми продаде нещо...как не. Питайте ги тези статисти от Техномаркет....влизам, оня мамут не знае и не може да ми го продаде и си излизам, и следващия. :) Ако не се молиш и там вадиш думите му с ченгел му показваш, че това е правилния начин да продава, а той определено не е.
 

Горе