За Епълджиите :-)

glndrk

Well-Known Member
От: За Епълджиите :)

Така е. Не мога да се поставя на мястото на човека. Композитор, прави и записва музика. В един момент ти трият мастерите и те пращат да си сваляш MP3 :)
Мани другото, но доста хора занимаващи се с музика ползват точно макове....

Последно редактирано:

mr_big

Member

май самата услуга епъл мюзик му е изтрила файловете и то това ако е вярно де, аз не съм го проверявал, отказах услугата още като ми я предложиха...

sstankov

Active Member

Apple Music сканира хард диска и заменя пиратската музика с лицензна такава. Това е платена услуга и не се учудвам че му е изтрила музиката. Избира се точно какво и къде да се сканира, но както в повечето случаи, никой не чете инструкции !

Последно редактирано от модератор:

Sky

Well-Known Member

В коментарите писали за батерията, че не се сменяла :cry:
Това е първия критерии който имам за телефон вече - батерията да не се сменя и телефона да няма капаци. Едно, че е по-тънък, друго, че не скърца и хлопа (да точни хвалените по-назад китайчета зяпаха и скърцаха) и е много по-здрав.
Ама нали българина целта в живота му е да прецака я системата, я комшията и не мой него да го цакат с неотваряем телефон. Как ще го ползва и след 5 години ако не смени батерията?!?

Rabin

Well-Known Member

В коментарите писали за батерията, че не се сменяла :cry:
Това е първия критерии който имам за телефон вече - батерията да не се сменя и телефона да няма капаци. Едно, че е по-тънък, друго, че не скърца и хлопа (да точни хвалените по-назад китайчета зяпаха и скърцаха) и е много по-здрав.
Ама нали българина целта в живота му е да прецака я системата, я комшията и не мой него да го цакат с неотваряем телефон. Как ще го ползва и след 5 години ако не смени батерията?!?
Сменил съм поне 5 батерии на досегашната си Нокиа.
И го ползвам над 10 години, освен това го взех на старо. Имам резервна заредена батерия в раницата, като тръгна по чужбина, ако случайно падне. Контактите по различните държави не винаги са съвместими със зарядното ми, и невинаги имам време да търся адаптори.
И какво викаш - маркова техника ли е Епъл, или еднодневка за много пари? По 2500 лева им искаха Ментел като излязоха шестиците.
Ама нали българина целта в живота му е да прецака я системата
Важно е системата да не прецака теб!

Горе