За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Заглавието казва всичко. Докато пуша една цигара и съм аут :(
 
Заглавието казва всичко. Докато пуша една цигара и съм аут :(
Определено. Може ли да пробваш пак, защото от време на време и Facebook го играе против нас. Ще ни пратиш ли скрин, какво точно се случва. ;)

Само при него ли е така или има и други? И кажи ми, че не е през хром. :)
 
Заглавието казва всичко. Докато пуша една цигара и съм аут :(

Малка демоснтрация как се работи около проблема :) без да съм си изпил кафето :)

Значи на регнатите с фейсбук им създава и нормална рандом парола пратих ти ремаиндърче да си ресетнеш паролата :)

направи ресет и като дойде новата се логни нормално с отметка да те запомни :)
 
От: Re: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Определено. Може ли да пробваш пак, защото от време на време и Facebook го играе против нас. Ще ни пратиш ли скрин, какво точно се случва. ;)

Само при него ли е така или има и други? И кажи ми, че не е през хром. :)

Да хром е :)
От скрин няма смисъл, просто след известно време като цъкна нещо и ми дава логин / фконект

Малка демоснтрация как се работи около проблема :) без да съм си изпил кафето :)

Значи на регнатите с фейсбук им създава и нормална рандом парола пратих ти ремаиндърче да си ресетнеш паролата :)

направи ресет и като дойде новата се логни нормално с отметка да те запомни :)

Е ще ползваме workaround-а значи
 
От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Питам, защото и преди няколко дни имаше проблем с форума, а се оказа от хрома. :)
Е аз чак проблем нямам, ама нали съм човек мързелив и свикнал да ползва шорткъти вместо да маха с мишката по целия екран да си питам :D
 
Re: От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Е аз чак проблем нямам, ама нали съм човек мързелив и свикнал да ползва шорткъти вместо да маха с мишката по целия екран да си питам :D
Как се държи с друг браузър. Извинявай, че там ровя, но да знаем. :)
 
От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Същата работа е с ФФ и опера. ИЕ не използвам от религиозни съображения, това са 50+МБ, които се пускат веднъж да си свалиш браузър.

Обаче имам друг проблем.
Ресетнах паролата copy/paste на получения юзър/парола и нъц. Не знам дали не е заради шпацията, но логване няма и 3те браузъра.
 
От: Re: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Ха, ще го проверим това. А сега си се логнал? Или дължим това на логване от друго устройство? :)
Логнал съм се през фейса, както и преди :)
 
От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Има нещо гнило и това си е. Не ме пуска освен чрез фейса.
Единственото, което ми идва наум е спейса в името
 
Re: От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Има нещо гнило и това си е. Не ме пуска освен чрез фейса.
Единственото, което ми идва наум е спейса в името

като копираш паролата миния през един текстов файл че се копира със спейс

ей сега ще пробвам с фейсбук тест логина си да го направя с спейс и дали работи...
 
Последно редактирано от модератор:
От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

в монета съм логнат през този логин направен със спейсове че беше без такива (това е тестовия акаунт за фб апликацията) работи тично както съм го описал
 
От: За босовете. Направете плиз така, че да не разлогва влезлите през фейсбук

Сега проработи, макар че изрева за invalid security token успях да се логна нормално и да си сменя и паролата дори.

PS а паролата и юзъра ги прекарвах през notepad и преди, винаги копирам с междинка защото иначе си прикачат кой каквото иска :)
 

Горе