За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
То и за името на братчеда ти няма. Той буквално си е сменил името на Стефан, въпреки че Стоян е супер лесно за произнасяне име. Да беше сменил и фамилията на Гогол, щото е по-позната (евентуално) на западното общество. ;)

Преди време се наложи да обясня на Клейтън Морис как се произнася името на полския премиер Моравиецки, за което получих сърчице. :)
Радвам се, че се хвана важното от първия ми пост, този в, който го дадох за пример. :) Натам изводите са си за мен. :) По-лошото е, че не съм изненадан.
 
Да. Идеално. На мен ми викат Бранко, Бако, Ванко, някой си мислят, че съм Иван, и за това съм Ванко, а то е Банко. Въобще не ми пука. А на един чуждоземец му беше лесно БАН, и малко стана като от 13-тия войн Ибан. :) Нямам лесен чужд еквивалент и може би в един момент ще стане само Б.

Заеби я тая идентичност, представяй се кат Боб и не ги мъчи хората.
 
Глупости отново. Браво. Нямате ли теми, където сте по "полезни"? :)

Глупост е да сравняваш псевдоними, някой от тях брандове със промяна на името. Пак казвам, не че е нещо лошо, ма така яростно се метна да го защитаваш, че стана гузен негонен бяга.

Полезното вече се плащало.
 
Глупост е да сравняваш псевдоними, някой от тях брандове със промяна на името. Пак казвам, не че е нещо лошо, ма така яростно се метна да го защитаваш, че стана гузен негонен бяга.

Полезното вече се плащало.
Не го защитавам така яростно, както го описа, и това си го пропуснал, казвам ти как хората ползват и това при избора на имена на децата си - да са международни. А това, че реших да пиша в неговата защита е свойство на семейството. Ако и тук се налага да се обяснявам, кофти вече. :)
 
Не го защитавам така яростно, както го описа, и това си го пропуснал, казвам ти как хората ползват и това при избора на имена на децата си - да са международни. А това, че реших да пиша в неговата защита е свойство на семейството. Ако и тук се налага да се обяснявам, кофти вече. :)

Обиди се на цитата от Паисий ли?

Щото другото си беше съвсем конкретен въпрос.
 
Радвам се, че се хвана важното от първия ми пост, този в, който го дадох за пример. :) Натам изводите са си за мен. :) По-лошото е, че не съм изненадан.
Радвам се, че казаното от теб не отговаря на истината. Изобщо не съм реагирала на първия пост, в който го даваш за пример.

Реагирах на нефелното оправдаване на чуждопоклоничеството, ма не много остро, щото си е ваша работа все пак. Съдейки по фамилията ти, братчеда е кръстен на дядо ви - кучета го яли. Стиви си е къде по-яко за Флорида. ;)
 
Нали ше приемаме еврото, дайте и европейски имена да приемем че да е още по-лесно да прайм бизнес със западняците...
🤔

Като сме тръгнали по даден път, да го вървим докрай, викам.
 
На същия линк ако погледнем имената отстарни, няма как да не направи впечатление липсата на адекватни за контекста имена:


5a8f366939e9d046a79047a91d245668.png


Би било целесъобразно да си дебъгнат малко имената по следния примерен начин:

Dimitar => Damon
Stanislav => Stan/Stanley
Matey => Matthew
Michael => (тоя е отличник!)
Simeon => Simon
Maxim => Max (Максим е руZZко, WTF?! Добре че поне Dudchenko е украинско)
Andrey = Andrew
Nedyalko = Ned

... и т.н.

Дайте поне пред европейците да не изглеждаме като диви балканци, моля ви се!
 
Последно редактирано от модератор:
Новорегистрираните безработни от началото на годината до момента надхвърлиха 140 000 души - това сочат най-новите данни от ежеседмичното наблюдение на пазара на труда на Националния статистически институт и Агенцията по заетостта, оповестени днес.

Егати просперитета. С еврото по толкова на месец :D :D :D
 
Новорегистрираните безработни от началото на годината до момента надхвърлиха 140 000 души - това сочат най-новите данни от ежеседмичното наблюдение на пазара на труда на Националния статистически институт и Агенцията по заетостта, оповестени днес.

Егати просперитета. С еврото по толкова на месец :D :D :D
ти нали избяга в прогнилия запад да миеш чинии, какво си се загрижил?
 
Новорегистрираните безработни от началото на годината до момента надхвърлиха 140 000 души - това сочат най-новите данни от ежеседмичното наблюдение на пазара на труда на Националния статистически институт и Агенцията по заетостта, оповестени днес.

Егати просперитета. С еврото по толкова на месец :D :D :D
Ма ти си почнал да вярваш на статистики ли бе, ни мой да бъде, чай да обърна нещо. Ти лично видя ли ги хората, пита ли ги? Тия статистики изкривяват реалността, ни мой да са верни, аз във фирмата има едни авери, казаха че няма такова нещо, сички си бачкали.
 
Новорегистрираните безработни от началото на годината до момента надхвърлиха 140 000 души - това сочат най-новите данни от ежеседмичното наблюдение на пазара на труда на Националния статистически институт и Агенцията по заетостта, оповестени днес.

Егати просперитета. С еврото по толкова на месец :D :D :D
Така е....Европа е виновна за мързелите плужеци, които ако им видиш интервютата от баловете и като студенти, всички искат да са някъде меринджей на 3К заплата. На мен почти не ми се е случвало да търся някакви услуги и да често да ме режат, защото не им се занимава. Отделно това е една много крива статистика, имайки предвид колко работят в сивия сектор. И как това расте, вместо да се борят с него. Ти да си взимал касова бележка за ремонт на плочки във вас? Съмнява ме. И като сме почнали.....днешните пожари са пак дело на Европа. :D
 
Ма ти си почнал да вярваш на статистики ли бе, ни мой да бъде, чай да обърна нещо. Ти лично видя ли ги хората, пита ли ги? Тия статистики изкривяват реалността, ни мой да са верни, аз във фирмата има едни авери, казаха че няма такова нещо, сички си бачкали.
Спокооще не вярвам, те са за вас. Беработните са повече.
 
Така е....Европа е виновна за мързелите плужеци, които ако им видиш интервютата от баловете и като студенти, всички искат да са някъде меринджей на 3К заплата.
Това им е насадено от медиите и обществото и да не забравяме мъглата наречена демокрация... Всеки можел да прави каквото си иска и да стане какъвто си иска.... :D
На мен почти не ми се е случвало да търся някакви услуги и да често да ме режат, защото не им се занимава. Отделно това е една много крива статистика, имайки предвид колко работят в сивия сектор. И как това расте, вместо да се борят с него. Ти да си взимал касова бележка за ремонт на плочки във вас? Съмнява ме.
А замислял ли си се защо е така? Как няма да расте сивия сектор като видимо данъкоплатеца не получава нищо срещу деклаираните си доходи...
И като сме почнали.....днешните пожари са пак дело на Европа. :D
Индиректно, да.
 
Спокооще не вярвам, те са за вас. Беработните са повече.
Значи не вярваш на статистиките но ни пращаш статистика, на база на която вадиш извод "Егати просперитета. С еврото по толкова на месец". Щом не вярваш на статистиката, как разбра че безработните са повече? Пак си включил шизо режима.
 
Това им е насадено от медиите и обществото и да не забравяме мъглата наречена демокрация... Всеки можел да прави каквото си иска и да стане какъвто си иска.... :D

А замислял ли си се защо е така? Как няма да расте сивия сектор като видимо данъкоплатеца не получава нищо срещу деклаираните си доходи...

Индиректно, да.
Друг път. Само глупците гледат и водят живота си от новините. Може да си позволиш да си мързелив или там каквото си решил да правиш - гледаш ягоди, деца, да играеш Бинго по цял ден, но в една социална държава, която България не е. Виж Ирландия, да, там става единия да не работи и да е по на оферта, тук не.

Защото ги наблюдавам днешните и предните поколения, пълна греда са. Виждаш ли резултатите от матурите? Не правиш ли връзка? Или не, Европа е виновна и това е. Тя ни кара и иска да сме глупави, и явно и се получава. А това дали ще си глупав си е или болно състояние, или изцяло твое персонално решение. Държавата от време оно е мащеха и ако си седнал да разчиташ на нея си паразит от малцинствата или наивен глупак.
 
Значи не вярваш на статистиките но ни пращаш статистика, на база на която вадиш извод "Егати просперитета. С еврото по толкова на месец". Щом не вярваш на статистиката, как разбра че безработните са повече? Пак си включил шизо режима.
Този е пълна греда. Сигурно е слабата му ерекция е по вина на Европа. :D
 
Друг път. Само глупците гледат и водят живота си от новините. Може да си позволиш да си мързелив или там каквото си решил да правиш - гледаш ягоди, деца, да играеш Бинго по цял ден, но в една социална държава, която България не е. Виж Ирландия, да, там става единия да не работи и да е по на оферта, тук не.

Защото ги наблюдавам днешните и предните поколения, пълна греда са. Виждаш ли резултатите от матурите? Не правиш ли връзка? Или не, Европа е виновна и това е. Тя ни кара и иска да сме глупави, и явно и се получава. А това дали ще си глупав си е или болно състояние, или изцяло твое персонално решение. Държавата от време оно е мащеха и ако си седнал да разчиташ на нея си паразит от малцинствата или наивен глупак.
Никъде не е оферта да не се работи. Има повече бенефити ако и двамата работят дори един от тях да работи по 15 часа на седмица. Помощите за безработни са лимитирани, за работещите на минимални заплати са много по добри.

Е кой облъчва населението с лайна ежедневно? Кой приема безумни образователни закони, кой редуцира учебниците като за бавно развиващи? Все потдръжниците на евроинтеграцията...

Точно това разсъждение, че държавата е мащеха води до деградация. Политиците се държат като мащеха не държавата. Държавата е това което е народа и. Само, че евроробите не го разбирате. Нямам време да ти обясня сега как работи образователната система тук, че отивам да мия чинии в Queen's Hospital Burton след това ще бера ягоди на паркинга.
 

Горе