За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
@slavchev не ми се рови да те покажа колко си жалък за импресии и кликове от фейса и ако падне някоя стотинка от адсенса

По-добре е да се замълчи в дадени моменти.
Това си беше право в сърцето...
 
Ъгъла е тесен, место за двама няма
Вземайте се, не бой се. Тедката е тройно буустнат, трето поколение софиянец. Гледам ориентирал си се към оралната любов, може да си правите 69 😉
 
Вземайте се, не бой се. Тедката е тройно буустнат, трето поколение софиянец. Гледам ориентирал си се към оралната любов, може да си правите 69 😉
Хубаво е, като пиша нещо да минава покрай някои уши, а други могат да го вдянат.
 
Хубаво е, като пиша нещо да минава покрай някои уши, а други могат да го вдянат.
По-хубаво ще е да не се напъваш много, много.
 
По-хубаво ще е да не се напъваш много, много.
Поне не лъжа хората с фейкове. Колко мизерен трябва да си, че да им проповядваш надежди и да чакаш печалба от това, срам, ама срам. То се вижда колко жалък може да бъде човек
 
Поне не лъжа хората с фейкове. Колко мизерен трябва да си, че да им проповядваш надежди и да чакаш печалба от това, срам, ама срам. То се вижда колко жалък може да бъде човек
Кви фейкове бе мишка? Фейк ти е напушената главата и оная, дет те родила погрешка...
 
Нещо против Пловдив ли имаш? Или щото какви хора там са учили? Стига изкривява! И сега може човек да отиде да си оправи зъбите на посочините места почти без пари. Преди беше на Иван Вазов, отпреди години го преместиха. Ма къв зор, баце!, Цяла Европа учи у Пловдив ма вие си плюете родата, келеши.
Имам против само като ми се пали някой от Пловдив :) Инак си е ок града и унито.

Та исках да кажа, че учат пакитата доктори в Пловдив защото им е по-евтино. От друга страна са много зле повечето като лекари, работя в болница всеки ден са ми пред очите. Правят операция за смяна на става само с видео помощник сами не могат. Диагноза само през компа и т.н.

Основно казвах на Нуждаещия, че в БГ все още е по-добре ама ного хора се вълнувате за нищо :)
 
Идея си нямаш каква е медицината извън БГ. Да не се налага да ходиш може изобщо да не стигнеш. В Англия всеки 3ти лекар и зъболекар са завършили в Шибанистан и то не къде а в Пловдив… Само до преди 20 -30години българските болници бяха топ и с начин на работа и с иновации в медицинските практики после дойде здравната каса…
Как да не знам. Къде ходят за сложните операции, тъпчо? Това, че системата им е бъгава, е друга работа, но с пари става, както и тука е така. Разлика никаква. Кой ти говори за Англия бе, и за стоматология. Говорим за операции, Германия, Франция. Друг път са били топ бг болниците. Преди толкова години дори не са имали нормални линейки. А на мен ми вадеха зъб като ме държаха с колан. Не бяха чували за опойки. Глупец си и не знам къде точно си живял, но определено не е бг.
 
Как да не знам. Къде ходят за сложните операции, тъпчо? Това, че системата им е бъгава, е друга работа, но с пари става, както и тука е така. Разлика никаква. Кой ти говори за Англия бе, и за стоматология. Говорим за операции, Германия, Франция. Друг път са били топ бг болниците. Преди толкова години дори не са имали нормални линейки. А не мен ми вадеха зъб като ме държаха с колан. Глупец си и не знам къде точно си живял, но определено не е бг.
Както обикновено НЕ четеш и НЕ разбираш.
 
Славчев е кавал с IQ под маймуна
Плосък си доста и със свирките няма да ти провърви. Пробвай със смяна на пола, тренди е 😏
 

Горе