За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Фърляй си руската пропаганда, дотук съм аз
Да, за това печели стотинки....защото е руски фен, не му се излиза към лошия Запад....същия шизофреник като Кримов. Рашките си приличат по това, че ринат дъното и виновен е обикновено друг. В по-голяма степен Европа. А да, и гейовете, Сорос, Нато и там каквото се сетите.
 
Фърляй си руската пропаганда, дотук съм аз
Ти си спрял по презумция, още преди да почнеш. Покажи ми руската пропаганда и ще ти дам малко рубли да захлебиш.
 
Да, за това печели стотинки....защото е руски фен, не му се излиза към лошия Запад....същия шизофреник като Кримов. Рашките си приличат по това, че ринат дъното и виновен е обикновено друг. В по-голяма степен Европа. А да, и гейовете, Сорос, Нато и там каквото се сетите.
Теб даже няма да ти отговарям на циганския аватар. Лапай на шефа и трайкай.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Всички ще го лапаме. Не бери грижи за това. Имаш други проблеми. ;)
Аз ли? Не знам да имам. Руснаците сега с теб в стаята ли са?
 
Пука ми за руснаците....имаш проблеми, изчакай си чековете от Адсенс и пак драсни дали нямаш проблеми. :D
Получавам си ги редовно, даже вчера последно. Благодаря за загрижеността, но аз проблеми нямам с Адсенс и други рекламни мрежи 😎
 
Да, със Славчев винаги е гот. Лесно пали и трудно гасне. ;)
Пали като паляци си правят вятър на устата с празни приказки, с нормалните общува нормално.

Така и не разбрах къде е руската пропаганда и какви проблеми съм имал, ма важното е да си в джаза и да се правиш на интересен.

На тримата глупаци IQ-то ви е на ниво "Съдебен спор". Лека 😉
 
  • Like
Реакции: Vbb
Лека, зайко. Сигурно ни е толкова. Сигурно за това работим с правилните хора, и сигурно за това се надяваме да станем някой ден по-умни. Само не разбрах, тия чекове с евро ли идват, в левове ли идват или в рубли? Защото ми е ясно, че не е от "твоите" валути. ;)
 
Теб даже няма да ти отговарям на циганския аватар.

В мокрите си сънища го виждам така: Златко, мамин благ. ;)

369613916_10232226075300384_5883851035380003929_n.jpg
 
Виж файлът 30333Как се учи История в европейски Шибанистан 😂😂😂 американци….
Нашата, писана през соца е същата спрямо руската гняз. Не се притеснявай, момко, навсякъде по света е така, историята се изкривява с цел да обслужи настоящето. Ама като си тъп, е трудно за разбиране. И вземи го пусни още веднъж, че два е малко. Бази жалкаря, честно.
 
Нашата, писана през соца е същата спрямо руската гняз. Не се притеснявай, момко, навсякъде по света е така, историята се изкривява с цел да обслужи настоящето. Ама като си тъп, е трудно за разбиране. И вземи го пусни още веднъж, че два е малко. Бази жалкаря, честно.
Не му се нерви, той толкова си може.
 
Нашата, писана през соца е същата спрямо руската гняз. Не се притеснявай, момко, навсякъде по света е така, историята се изкривява с цел да обслужи настоящето. Ама като си тъп, е трудно за разбиране. И вземи го пусни още веднъж, че два е малко. Бази жалкаря, честно.
За да е сигурно, че няма да го пропуснете. И въпреки това не схващаш какво е написано нали?

Давам жокер: американци
 
За да е сигурно, че няма да го пропуснете. И въпреки това не схващаш какво е написано нали?

Давам жокер: американци
За разлика от теб, ние не сме тъпи, и по веднъж ни е достатъчно. Както съм писал много пъти, бита определя самосъзнанието. ;)
 

Горе