За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66

Прикачени файлове

  • FB_IMG_1693397909369.jpg
    FB_IMG_1693397909369.jpg
    29.7 KB · Преглеждания: 13
Франция олекн с още една колония. Габонците си спретнали преврат. Сега няма да има от къде да набират играчи за френския национален отбор…
А, франсетата се готвеха да влизат в Нигер. Сега - на два фланга, така че #дагодухаукрайна#. ;)
 
Щом Славчев го е написал, така е. :D Сигурно вече има едно 10 кликбайт статии по новинарските си изпражнения. :D
Изпражнение е само 1 глупак от форума с просещ за центове ник 😎
 
Изпражнение е само 1 глупак от форума с просещ за центове ник 😎
Славчев, проверявай си източниците, мисли малко и тогава пускай по форумите. Няма да се заяждам вече с бизнеса ти. Уважавам на хората труда, какъвто и да е. ;)
 
Славчев, проверявай си източниците, мисли малко и тогава пускай по форумите. Няма да се заяждам вече с бизнеса ти. Уважавам на хората труда, какъвто и да е. ;)
Тревожиш ме, всичко наред ли е?
 
Славчев, проверявай си източниците, мисли малко и тогава пускай по форумите. Няма да се заяждам вече с бизнеса ти. Уважавам на хората труда, какъвто и да е. ;)
Нали знаеш как се ползва Гугъл? Новината аз дори не съм я качвал в моите сайтове, но е отразена от БНТ, БНР, Дир.бг и още. Достоверни ли са?
 
https://webcafe.bg/obshtestvo/yanka-takeva-i-falshivata-novina-za-balgarskiyat-ezik.html

https://amalipe.bg/ezikova-podkrepa/

Леля ви кУрнелия вдигна кръвното...

А този вампир Янка е време да го мумифицират от образователната с-ма.

Американците и ЕС са виновни със сигурност!
Ако се замислиш да тея са виновни, от тях тръгнаха фалшивите новини и това е техния начин на работа :)
 
Още един утвърден финансист, но за жалост, кудкудякащите няма да обърнат внимание. И все пак:

 
Тоя случай е по-скоро за темата за изборите, ма карай:

 
Тоя случай е по-скоро за темата за изборите, ма карай:

ТИ не разбра ли, че за този урунгел Европа му е причина за всичко лошо? :D
 

Горе