За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
ТИ не разбра ли, че за този урунгел Европа му е причина за всичко лошо? :D
Нямам идея за какво говориш, но по-лошото е, че и ти нямаш.

Коце-ботокса с ковид цирковете бил против Европа и дебилните ѝ директиви. Тва ли казваш?? Кажи верно??

Въпросът е, че щом и той се възмущава от свинщините на украинския министър на войната, значи работата зле.
 
Европейски министър в европейска държава, кой в виновен?

Забравих Путин или някакви имагинерни комунисти😂
Руското влияние, естествено.
 
373714686_10232298499190936_5264245592053768738_n.jpg
 
Не знам как се гласува в анкетата по принцип, НО влизане в ЕУ-зоната е задълже, щото не си мислете, че имам нерви да чакам стоката от Амстердам, след като мое да ми доди за 2 часа директно от Одрин 😆
 
Съветската фен група го обърнали на искрено и лично 😀😀😀
Не е до лева или еврото,да. Но е до ЕС и платените медии.

Тия умения в българите се отключиха както е модерно да се казва с наслагването на западани начин на живот. Неограничени възможности, всеки може да е барон, тарикат, бизнесмен и т.н.

Рекламира се имагинерен начин на живот и това води до тотална деградаци в мисловния процес. Всеки е бърз и яростен батка с кеш в джоба и хайфон с бърз кредити.

Сядаш на кафе и около теб само хвалби как ходили в Гърция как нямало да стъпят на българкото черноморие с тая миризлива цаца...
И като дойде сервитьора се вади телефона да си делнат сметката кой какво ял или пил...

За работа с камък познавам добра бригада каменоделци от Враца наистина много добри. Ако искаш ще ти дам контакти.
Съветската фен група го обърнали на искрено и лично 😀😀😀
 
Нямам идея за какво говориш, но по-лошото е, че и ти нямаш.

Коце-ботокса с ковид цирковете бил против Европа и дебилните ѝ директиви. Тва ли казваш?? Кажи верно??

Въпросът е, че щом и той се възмущава от свинщините на украинския министър на войната, значи работата зле.
За Крумов бе заспо, непоправима.

Съветската фен група го обърнали на искрено и лично 😀😀😀

Съветската фен група го обърнали на искрено и лично 😀😀😀
Това са доста силни руски олигофрени, тотално няма спасение тук.

Не знам как се гласува в анкетата по принцип, НО влизане в ЕУ-зоната е задълже, щото не си мислете, че имам нерви да чакам стоката от Амстердам, след като мое да ми доди за 2 часа директно от Одрин 😆
Това е повече от нормалното да влезем като пълноправен член. Но руските туристи тук не да много Ок. Жалко за тях. ;)

Ей така по европейски едно вдигане на газта с 6% 😂😂😂
То всяка година вдигат тик, вода, парно.....каква изненада, шок и ужас, че пак има покачване на цените.
 
За Крумов бе заспо, непоправима.


Това са доста силни руски олигофрени, тотално няма спасение тук.


Това е повече от нормалното да влезем като пълноправен член. Но руските туристи тук не да много Ок. Жалко за тях. ;)


То всяка година вдигат тик, вода, парно.....каква изненада, шок и ужас, че пак има покачване на цените.
Все забравям, че всъщност се опитвам да обясня нещо на детската градина 1а група :D :D
 
Днес водих едно коте на ветеринар. Медикамент (руски), който преди войната е струвал 4-5 лева, вече струва 20. В Русия продължава да е на цена около 4-5 лева наши пари. Та, според европедерастките ви ценности, наказваме Русия, като ѝ плащаме по-скъпо, отколкото преди войната - за всичко, най-вече за енергийни ресурси.

Е, тва ви е капацитета на икономически/финансови познания. Тотално неграмотни, но със самочувствие на европейци.
 
Днес водих едно коте на ветеринар. Медикамент (руски), който преди войната е струвал 4-5 лева, вече струва 20. В Русия продължава да е на цена около 4-5 лева наши пари. Та, според европедерастките ви ценности, наказваме Русия, като ѝ плащаме по-скъпо, отколкото преди войната - за всичко, най-вече за енергийни ресурси.

Е, тва ви е капацитета на икономически/финансови познания. Тотално неграмотни, но със самочувствие на европейци.
А да си чувала за Вкусно и точка!..... :) Опитай се на купиш BMW или нещо западно от Русия. ;)
Не съм на мнения, че санкциите са успешна стратегия на Европа, и никога не съм го твърдял, но да ревеш, че някъде по света е по-евтино, тогава си приготви кашон с носни кърпички. Да беше си го взела от Русия...чакай, там трудно се влиза и трудно се взима гражданство. :D

И как бях сигурен за образа с 20 котки. :D

Иначе и техните граждани се радват на държавна любов:
 
но да ревеш, че някъде по света е по-евтино,
Кой ти говори за по света, бе куха кратуно? Говоря ти колко е струвал у нас медикамента преди и колко сега, при това е само дребен пример. Вече не купуваме евтиния тръбен газ, защото наказваме Русия. И как я наказваме??? Като купуваме по-скъпия LNG ПАК ОТ РУСИЯ!!!

Кухи тролове, които нямате грам понятие за какво става въпрос. За разрушителните политики, които водят козяшките марионетки.

Ще дадат милиарди за некви имагинерни бронирани машини на сащ, с уговорката ЧЕ МОЖЕ ДА ГИ ПОЛУЧИМ 27-ма година.

В същото време Полша плаща за над 30 броя Ф35 (последната версия) колкото ние за 16 броя от по-старата. И поляците ще ги имат 24-та година. Поляците имат и корейски бронирани машини, а ние нямаме право да купим френски или шведски.

За тва ти говоря, тъпо говедо. Нямате никаква идея как унищожават страната ни, но се кефите, че сте европейци.

Кви европейците сте, бе, глупендери жалки? По-зле от ганайци ни третира собственика на държавата ни, който се намира отвъд океана.
 
Ти кола имаш ли? Знаеш ли колко струваше кола втора употреба преди войната и сега? Знаеш ли колко се чакаше за нова кола преди войната и колко се чака сега? А случайно да знаеш колко беше тока преди, колко е сега? Да, като в шитав руски продукт, може и да е с по-високо покачване на цената, но този гнил запад съм сигурен, че са измислили по-изчистен и добър продукт. Що за ветеринарна аптека продава само един. И то руски. И натискай там с котките, че това е бъдещето ти. ;)
 
Бившият италиански премиер Джулиано Амато заяви в публикувано днес интервю, че през 1980 г. ракета на френските военновъздушни сили случайно е свалила пътнически самолет над Средиземно море при неуспешен опит за убийството на тогавашния либийски лидер Муамар Кадафи, предадоха Асошиейтед прес, ДПА и БТА.


В интервю за римския всекидневник "Република" Амато призова френския президент Еманюел Макрон да опровергае или потвърди твърдението му за причината за катастрофата на 27 юни 1980 г., при която загинаха всичките 81 души на борда на италианския пътнически самолет. Експремиерът Амато заяви, че е убеден, че Франция е ударила самолета в опит да свали либийски военен самолет. Той призна, че не разполага с неопровержими доказателства, но добави, че Италия е предупредила Кадафи и затова либиецът, който се е връщал в Триполи от среща в Югославия, не се е качил на либийския военен самолет.

Което повдига доста въпорси относно няколко други подобни инцидента :)

Да не говорим колко яко осветлява истинското лице на демократични ЕС :) и особено на неговите заблудени евророби...
 
Ти кола имаш ли? Знаеш ли колко струваше кола втора употреба преди войната и сега? Знаеш ли колко се чакаше за нова кола преди войната и колко се чака сега? А случайно да знаеш колко беше тока преди, колко е сега? Да, като в шитав руски продукт, може и да е с по-високо покачване на цената, но този гнил запад съм сигурен, че са измислили по-изчистен и добър продукт. Що за ветеринарна аптека продава само един. И то руски. И натискай там с котките, че това е бъдещето ти. ;)

Спести ни несвързаните си словесни диарии. Не си схванал какво казвам, или извърташ, понеже не можеш да обориш казаното.

Направи си труда да изгледаш това видео, щото не знам как да ти го обясня по друг начин.

 
Спести ни несвързаните си словесни диарии. Не си схванал какво казвам, или извърташ, понеже не можеш да обориш казаното.

Направи си труда да изгледаш това видео, щото не знам как да ти го обясня по друг начин.

Много добре разбирам какво ми казваш. И няма как тези поскъпвания да не дойдат рано или късно. Един път заради постянната инфлация, но най-вече заради това, че ЕС наложи санкции, а Русия връща на удара. Няма много за схващане. Нали ти казвам. Ако не ти допада, самолетчето. Няма какво да направиш, можеш само да пуснеш поредния пост, в който да се оплачеш. ;)
 
Много добре разбирам какво ми казваш. И няма как тези поскъпвания да не дойдат рано или късно. Един път заради постянната инфлация, но най-вече заради това, че ЕС наложи санкции, а Русия връща на удара. Няма много за схващане. Нали ти казвам. Ако не ти допада, самолетчето. Няма какво да направиш, можеш само да пуснеш поредния пост, в който да се оплачеш. ;)
Тя е доста мълчалива и то не от скоро. Затворена е в себе си.
 
E @nandibandi
Ти си фурия.
Аз съм в момента малко затворен в себе си.
Но колкото и да съм захлюпен, не ми харесва крадеца да вика "дръжте крадеца".
 

Горе