За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Тва не го разбраах, но не ми го обяснявай. Нека си представяме, че за първи път в живота си си казал нещо оригинално. ;)


Ако се стигне до мобилизация в България, ти пръв отиваш мърцина, мойто момче. Освен това, войнолюбците не са в Русия, а оттатък океана. Русия 8 години се мъчи да избегне тая война, ама кой ти следи хронологията на събитията.. Изведнъж, както всичко си беше мирно и тихо, Путин нападна усрайна - непредизвикано. :)
Няма да ти обяснявам, казва само Сталин, Ленин....сещай се.

Русия се опитва да избягва война. :D :D :D

Нещо друго да се посмеем? Сложи следващия път клоунския нос като ги пишеш такива бисери.

Не се безпокой за мен. Планът е ясен, през граница и политиците, забъркали кашата, да си ходят на фронта. Добера ли се до оръжие, аз си имам собствени планове. ;) Под тайна ще ти кажа, че не са свързани с бранене на Догановите сарай, или Бойковите палати. ;) И едно 99% от народа тук ще сподели съдбата ми. ;)
 
Реално правослваната Коледа се отбелязва яну
Виж по-горе как я карата в соц страните дедо мраз. :) Като в Кошмари на Елм Стрийт. Тук се изложиха много, но тях трудно ще ги стигнем. Тази година ще ги въоръжат милите децата, нещо като подготовка за бъдещото им предназначение. ;)
Православната Коледа се отбелязва януари месец това руснаци, сърби, румънци, молдовци все тогава го празнуват и познай кой българите също. Преди де, сега сме модерни ;)

И самият празник е църковен а не семеен. Такъв е само на запад ;) Реално за светските хора Нова Година е правилния празник
и е по-смислен.
 
Те са загубени по друга линия. ;)

Да китайски са, ама минават през западния бранд и не ти е $1, а няколко десетки $. И да, икономика е това смотльо. ;)
Ми няма нищо икономическо, чиста спекула и измама си е. Но европитеците в днешно време кълват на лъскви неща както са кълвяли едно време индианците на стъклени мъниста и огледалца.
 
Не се безпокой за мен. Планът е ясен, през граница и политиците, забъркали кашата, да си ходят на фронта. Добера ли се до оръжие, аз си имам собствени планове. ;) Под тайна ще ти кажа, че не са свързани с бранене на Догановите сарай, или Бойковите палати. ;) И едно 99% от народа тук ще сподели съдбата ми. ;)
Е, бре войводо - Дай, gsm-а да гръмна 🤣 🤣 🤣

Бате, ти си свършил напълно ти е изветрял мозъка. Това дето го мислиш, вече е измислено от Доганя и дедо Ердоган. Имат си дори армия в Булгаристан - въоръжена. Когато им кеф заминава южния вилает.
 
Е, бре войводо - Дай, gsm-а да гръмна 🤣 🤣 🤣

Бате, ти си свършил напълно ти е изветрял мозъка. Това дето го мислиш, вече е измислено от Доганя и дедо Ердоган. Имат си дори армия в Булгаристан - въоръжена. Когато им кеф заминава южния вилает.
Каза го човека на комико-коментарите тук. Палячото, с дъх на задни части на Путлерчета.
Добре, че са го измислили. Точно как са измислили промивката на хората, не ми е ясно, но щом казваш, ще ти поверваме. :D
 
Ми няма нищо икономическо, чиста спекула и измама си е. Но европитеците в днешно време кълват на лъскви неща както са кълвяли едно време индианците на стъклени мъниста и огледалца.
Хахах, измама е за теб, за тях е кеш, глупецо.
Да, кълват на хубави неща, не на изнасилени шитни, минаващи за продукти. Абе вземи си един BQ и не се притеснявай. ;)
 
Реално правослваната Коледа се отбелязва яну

Православната Коледа се отбелязва януари месец това руснаци, сърби, румънци, молдовци все тогава го празнуват и познай кой българите също. Преди де, сега сме модерни ;)

И самият празник е църковен а не семеен. Такъв е само на запад ;) Реално за светските хора Нова Година е правилния празник
и е по-смислен.
Разгада новия стил, браво Холмс. :D
Ти точно какво празнуваш като всичко около теб лъха на Европа? Не знам как точно празнуваш щастлив. :D Сигурно големи мозъчни гърчове те заливат.
 
Разгада новия стил, браво Холмс. :D
Ти точно какво празнуваш като всичко около теб лъха на Европа? Не знам как точно празнуваш щастлив. :D Сигурно големи мозъчни гърчове те заливат.
Минала покрай европа Англия с 200. Тук си лъха соц от всякъде. Щастливи роботничета щъкат насам натам и чакат цигането примиер да им каже колко високо да скачкат когато му е кеф. Коледа не празнувам, нямам прасе за колене тука. Наваксвам на Нова Година с пиратки и смаоделни бомбички. Голям хит са сред съседите едвам им смогвам с поръчките.
 
Хахах, измама е за теб, за тях е кеш, глупецо.
Да, кълват на хубави неща, не на изнасилени шитни, минаващи за продукти. Абе вземи си един BQ и не се притеснявай. ;)
Бързата кеш печалба си е спекула ;) И какъв кеш те гони нали европитеците сте фенове на електронните пари? Бъдеще ала-бала 🤣
 
После Орките Русороби не били българофоби

7059bf152903d4d5b8cf5de7dcc99c95.png
 
После Орките Русороби не били българофоби

7059bf152903d4d5b8cf5de7dcc99c95.png
Хахаха, нали бананите и тоалетнта хартия са постиженията на България след демокрацията? Понеже във всеки спор за преди и сега се споменават като основен фактор за соц мизерията. Логично е да бъдат уважени в герба на републиката.

Махаме лъва ( вече е коте ),махаме щита ( НАТО ни пази ) короната не е ясна какво символизира след като сме република... Явно някой като графикса е бил в политиката при избирането на новия герб и е имал мокри монархически сънища. Та остават голия банан и ролката тоалетна хартия. Може да добавим и оная арт инсталация дето ни изобразява като турски кенеф и сме супер.

Арт, свежи и забърсани идеално се вписваме в евроландия..
 
Хахаха, нали бананите и тоалетнта хартия са постиженията на България след демокрацията? Понеже във всеки спор за преди и сега се споменават като основен фактор за соц мизерията. Логично е да бъдат уважени в герба на републиката.

Махаме лъва ( вече е коте ),махаме щита ( НАТО ни пази ) короната не е ясна какво символизира след като сме република... Явно някой като графикса е бил в политиката при избирането на новия герб и е имал мокри монархически сънища. Та остават голия банан и ролката тоалетна хартия. Може да добавим и оная арт инсталация дето ни изобразява като турски кенеф и сме супер.

Арт, свежи и забърсани идеално се вписваме в евроландия..
За хлебарките и такива като теб са, за други е друго. И всеки опиращ се на това мнение, че това е прогреса на България за последните години заслужава цял живот да тъне в мизерия, защото явно само това му е донесло.
 
За хлебарките и такива като теб са, за други е друго. И всеки опиращ се на това мнение, че това е прогреса на България за последните години заслужава цял живот да тъне в мизерия, защото явно само това му е донесло.
Демек опровергаваш мнението на 100% от демократите в България? 🤭
 
1702446545758.png

images
 

Горе