За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Да, нямаха нужда и всякакви извращения бяха нормални. Като по соца.

Виж, че си пуска повърните и пропагандата ежедневно, като радиоточка е тоя негодник, а е слуга в Англия, баси жалкарския живот - в едната част робуваш, а през останалата спамиш в нета колко ги мразиш и как искаш русия да те *** в гъза.
 
Виж, че си пуска повърните и пропагандата ежедневно, като радиоточка е тоя негодник, а е слуга в Англия, баси жалкарския живот - в едната част робуваш, а през останалата спамиш в нета колко ги мразиш и как искаш русия да те *** в гъза.
Да. Явно е натурален идиот.
Този ми е еквивалент на доста плазмодийно съществуване.
 
Да, нямаха нужда и всякакви извращения бяха нормални. Като по соца.
Ганг-банг, садо-мазо, наркомани, козоеби, педали и прочие гадости за пръв видях да се рекламират по медиите след 1990-та ;)
 
Ганг-банг, садо-мазо, наркомани, козоеби, педали и прочие гадости за пръв видях да се рекламират по медиите след 1990-та ;)
Да, защото преди и медиите бяха 2, и двете държави. За козоеби, не знам къде си гледал, но е хубаво да знаем наклонностите ти. ;)
 
Да, защото преди и медиите бяха 2, и двете държави. За козоеби, не знам къде си гледал, но е хубаво да знаем наклонностите ти. ;)
Частни медии или броя им не означава прозрачност и достоверност ;) Предпочитам да ми спестяват 13 разновидности на човешкия пол и кой какви наркотици кълве.

Япония е била стотици години в изолация и забрана за контакти с "цивилизовиния" свят и само е спечелила. Същото е било и преди 89-та тук повече сме спечелили отколкото загубили. И да не забравяме все пак Желязната завеса е рожба на "цивилизования" свят не на каманистите ;)
 
Последно редактирано:
Да, защото преди и медиите бяха 2, и двете държави. За козоеби, не знам къде си гледал, но е хубаво да знаем наклонностите ти. ;)
Популярна българския медия, цитат от днешна публикация:
... Москва е тази, която позволява на родната БКП след това да извърши Народния съд....

В едно изречение две лъжи ;)
 
Частни медии или броя им не означава прозрачност и достоверност ;) Предпочитам да ми спестяват 13 разновидности на човешкия пол и кой какви наркотици кълве.

Япония е била стотици години в изолация и забрана за контакти с "цивилизовиния" свят и само е спечелила. Същото е било и преди 89-та тук повече сме спечелили отколкото загубили. И да не забравяме все пак Желязната завеса е рожба на "цивилизования" свят не на каманистите ;)
Точно това е проблема, момче недодялото. Имаш две медии, една радио точка и всички бълват една и съща простотия. Всеки сам преценя от къде да се информира в днешно време. Никой не те задължава да гледаш една или друга медия. Има стотици хиляди по целия свят. ;) И стига с този пол, ставате банални и се изтърквате. Обратни има по целия свят, а в мизерните държави като Русия, Северна Корея и други диктатури - там положението е до крайно извращение, защото няма какво друго да правят.
Япония е била стотици години в изолация и забрана за контакти с "цивилизовиния" свят и само е спечелила. Същото е било и преди 89-та тук повече сме спечелили отколкото загубили. И да не забравяме все пак Желязната завеса е рожба на "цивилизования" свят не на каманистите ;)
Това не го говори никъде, за да не ти се подиграват. В момента Япония е световен икономически лидер именно заради това, че не е в изолация, а напротив - отворена е към целия свят. Ама си доста глупав, честно.
 
мизерните държави като Русия, Северна Корея и други диктатури
Мизерна ти е кратуната проста.

Няма идея какво е Русия, ама повръща ли повръща лево-либерастка пропаганда, гнойния цирей.
 
Мизерна ти е кратуната проста.

Няма идея какво е Русия, ама повръща ли повръща лево-либерастка пропаганда, гнойния цирей.
Страхотна мисъл, дрисък.

А ти щото знаеш. Всички русофили все там ходите на почивка. Смях, баце, смях.

И там ако случайно някой се подлъже е Москва център или Санкт Петербург. Всичко друго дниоч. Но ти като един редовен турист явно знаеш. ;)
 
Страхотна мисъл, дрисък.

А ти щото знаеш. Всички русофили все там ходите на почивка. Смях, баце, смях.

И там ако случайно някой се подлъже е Москва център или Санкт Петербург. Всичко друго дниоч. Но ти като един редовен турист явно знаеш. ;)
Biaaro, като човек, който е ходил многократно, ви каза какво представлява Русия, включително местата извън Москва и Петербург, ама кой да слуша/чете. По-лесно е да говориш за ''мизерията'' в една огромна държава, докато живееш в коптора на Европа. Така правят безмозъчните папагали.
 
Biaaro, като човек, който е ходил многократно, ви каза какво представлява Русия, включително местата извън Москва и Петербург, ама кой да слуша/чете. По-лесно е да говориш за ''мизерията'' в една огромна държава, докато живееш в коптора на Европа. Така правят безмозъчните папагали.
Мен твоите впечатления ме интересуват? Другите да спорят с мен, ако решат. Оня бил ходил, ти не четеш ли? А ти някъде извън целото ходила ли си, че пръскаш акъл?

Аз пък пътувам постоянно в Европа и мога да кажа, че не е това, което русофилчетата мислят в болните си глави.
 
За това всички орки робувате в 'коптора', а не ходите в диктатурите и кенефите дето им се кланяте
 
Точно това е проблема, момче недодялото. Имаш две медии, една радио точка и всички бълват една и съща простотия. Всеки сам преценя от къде да се информира в днешно време. Никой не те задължава да гледаш една или друга медия. Има стотици хиляди по целия свят. ;) И стига с този пол, ставате банални и се изтърквате. Обратни има по целия свят, а в мизерните държави като Русия, Северна Корея и други диктатури - там положението е до крайно извращение, защото няма какво друго да правят.
Значи е едно исъщо дали са две или двеста след като бълват помия. По-добре тогава да само две и всеки да е наясно от къде идва помията ;) Точно там е проблем, че почти няма от къде да се информираш без пропаганда. Когато си наясно с пропагнадта при две медии доста по-лесно отсяваш или се досещаш между редовете за какво иде реч. Когато 200-300 "свободни" медии обливат "мислещите, че са свободни" с техните версии всеки си намира какво да пасне на неговите мераци ;)

Съгласуваните действия на медиите да тръбят една и съща новини някак си е - искаш, не искаш ще го научиш. ЛГТБ новини има абсолютно всеки ден във всяка една медия.

Това не го говори никъде, за да не ти се подиграват. В момента Япония е световен икономически лидер именно заради това, че не е в изолация, а напротив - отворена е към целия свят. Ама си доста глупав, честно.
Такааа, непознаването на историята определено ти пречи. Около 1610-1615 година Иеясу Токугава налага пълна изолация на Япония за западното влияние продължило около 250 години колкото е управлението на шогуната Токугава. Всички християни са избити и религията им е забранена.

Разбира се имало единици бели ( монаса, разни нагли тъговци и т.н) , но точно тази изолация е помогнала на Япония да съхрани културата и манталитета си и при среща с "цивилизовани" да може да извлича ползи 🤭
 
И до ден днешен Япония предимно изнася.
Западни продукти много трудно пробиват на японския пазар. Телефони Apple са едно от малкото изключения.

Мигранти не приема.

Много е отворена към света.
 
А ти някъде извън целото ходила ли си, че пръскаш акъл?
Разбира се, ходила съм, и не като гастербайтер.

Като цяло е тъпо да противопоставяте Русия на Европа, защото най-ключовата част от Русия (там, където е властовият център) е част от Европа. Европа НЕ МОЖЕ без Русия, затова сащ предизвикаха тая война - за да се облагодетелстват финансово и да намалят икономическият подем на Европа, така че тя никога да не е способна на конкурентоспособност и независимост от сащ.

И да, доверявам се на хора, които са ходили някъде, където аз не съм, вместо да слушам чутовно глупави хора, които не само НЕ СА ходили, но мразят цяла държава, понеже не харесват колите, които тя произвежда.
 

Горе