За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
и двора ще е тип английска трева.
Заповядай тогава: :)

Цък на гледай в ютуб, щото кака Деси си е ограничила възпроизвеждането.

 
  • Like
Реакции: Vbb
Никаква връзка с обезпаразитяването нямат копането и обръщането.
Я, дай, че съм явно най-неграмотния градинар, Ever.

п.с. след като въведохме еврото, дай да омажем докрай. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Я, дай, че съм явно най-неграмотния градинар, Ever.

п.с. след като въведохме еврото, дай да омажем докрай. :)
Хич, не е по темата ама например ето ти за лозите Маане с мотика

Най-общо казано есента лозите се покриват с пръст за предпазване от студа зимата. Пролетта и лятото съотвенто се откриват, премахват се ранните плевели ( тяхното загниване след това обогатява почвата) чрез копаенето също се смесват почвата със сътветния тор ( обикновено оборски на село ) в същото време редовната обработка предпазва горния почвен слой от разпрашване чрез смесването при обработката а подравняването помага за задържане на влагата в почвата.

Лошо няма в новите методи, но копаенето не само защото така е правила баба Пена цял живот и така е казала на внуците :)
 
Колкото и да плачеш пари за референдуми няма. :)
 
Колкото и да плачеш пари за референдуми няма. :)
Естествено не съм и очаквал някакво осмисляне на поста. Просто тази новина за пореден път потвърждава "конспирацииката" за контрол. Ма къде ти някаква мисъл извън мантрите... Мъка, мъка...
 
Колкото и да плачеш пари за референдуми няма. :)
Ще се намерят, защото НС всъщност е гласувало да има. Тъпанарите не могат да осмислят един елементарен въпрос, ама държава тръгнаи да управляват.

 

Виж файлът 29656
Остана и конституционния съд да го отхвърли и до 1-2 години ще сме като нормалните държави 😇♥️
 
Остана и конституционния съд да го отхвърли и до 1-2 години ще сме като нормалните държави 😇♥️
Сигурно ще го. Най-тъжното е, че определена група от хората тук и в БГ няма да го разберат. :) И ще има поне 2 години период на адаптация. Като всичко друго. Тези, които не успеят, кофти.
 
Сигурно ще го. Най-тъжното е, че определена група от хората тук и в БГ няма да го разберат. :) И ще има поне 2 години период на адаптация. Като всичко друго. Тези, които не успеят, кофти.
Относно периода на адаптация - необходимо е да има образователна кампания, за да се подготвят хората за това.

Ние тук сме запознати какво ще стане и поради това искаме въвеждането на еврото. Но баба ти Гинка от село не знае и непознатото я плаши. Необходимо е да има много подробна инфорационна кампания по темата.

ПП обещаха такава, но още нищо не се говори по темата.
 
Нека отговорят на 2 въпроса за еврото и тогава народа ще е спокоен и дори предполагам, че мнозина ще го подкрепят, но към момента и аз съм по-склонен да съм против. Ето защо..

Предполагаемо ще минем 2 към 1, тоест 1 лев няма да е 1 евро, както би било супер, а ще си е както в момента - 1 евро - 2 лв.

Тогава...заплатите на хората рязко ще минат наполовина, а цените в магазина някой може ли да гарантира или комуналните услуги, че няма да минат 1 към 1, а не 2 към 1? Щото примерно с 800 евро заплата, ако купуваш хляб за 4 евро...тогава вече, ако няма гражданска война, то нз кога ще е...колкото и търпелив народ да сме..

За богатите няма разлика, но за бедните ще е може би последния пирон..дори и за тези, които бягат в чужбина като общи работници и т.н., за да вкарват милиарди тука като пращат на роднини, ще им се обезсмисли труда..

За бизнеса е ясно, че ще му е от полза и винаги може да се нагоди, но не съм сигурен, че няма да се счупи и последния прешлен от гръбнака на хората, които едвам свързват двата края, ако не им се гарантира, че няма да им намалеят доходите наполовина, а всичко останало ще си остане същото..
 
ето това вече се казва фалшива новина и манипулация :)
Много ми е смешно като кажат "нормална европейска държава" , че в Европа кое е нормалното? Джендърството? Забраната за отглеждане на домашни животни ? ликвидиране на земеделието ?
 
ето това вече се казва фалшива новина и манипулация :)
Много ми е смешно като кажат "нормална европейска държава" , че в Европа кое е нормалното? Джендърството? Забраната за отглеждане на домашни животни ? ликвидиране на земеделието ?
Брат, моите уважения, но все пак говорим за еврото, заеби ги за момент останалите глупости, които и другите режими ги има - да елиминираш някой, защото е гей или да го вкараш в затвора или отровиш, защото е против лидера. Нали? Нека се съсредоточим върху еврото и лева за сега, Другото е ясно. Дъвчем го постоянно.

И докато го говорим / пишем, знайте едно - никоя голяма сила не ни мисли доброто и никога няма да го направи. Въпросът е ние да сме добре, от тук натам ми пука кой какъв е бил и колко е благ към нашата страна, пълна глупости.
 
Предполагаемо ще минем 2 към 1, тоест 1 лев няма да е 1 евро, както би било супер, а ще си е както в момента - 1 евро - 2 лв.
Нито едното , нито другото , според мен.
Не си спомням кога е било 1към 1 , така че едва ли може да се очаква такова нещо.
В момента всички знаят колко е фиксираният курс лев -евро
За богатите няма разлика, но за бедните ще е може би последния пирон..дори и за тези, които бягат в чужбина като общи работници и т.н., за да вкарват милиарди тука като пращат на роднини, ще им се обезсмисли труда..

За тези които няма разлика, не е трудно и да си играят със страховете на хората.
 
Последно редактирано:

Горе