За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Това са пълни глупости, които ги пишеш, но карай, щом си имате някаква си ваша реалност, кой съм аз да споря.

Теб те надценяват.....мисля, че можеш повече. :D
Обяснявам с думи прости. ИТ си е прост бачкатор в Англия ( има изключения в няколко големи компании без да са кой знае какъв фактор в пазара на работна ръка ) ИТ мениджър е човека с големите пари, но не е задължително дори да има ИТ образование.

Като цяло в цяла Англия във всяка фирма и професия позициите са така:
- worker - 10-22 к месечно
- superviser - 18-22 к месечно
- senior superviser - 20-24 к
- team leader - 23-25 к
- senior team leader - 24-30 к
в някой компании има обединение на предходните 4 позиции ( или са само team leaders или supervisers, но в големите са в тази подредба) следват:
- manager - 25-30 к
- first line manager ( night or days) -26-32к
- senior manager и т.н до бос - 40к плюс
 
Не, мила, хората отидоха в ЕС, за да им е зле. Всяка година хората емигрират, защото искат да изживеят живота си зле в друга държава. :D Баси зомбитата, човек сте.

Имаш много грешна представа за люзъри. Люзрите са обикновено с типичен скептицизъм към всичко, като не стават за нищо, за което обвиняват всеки, и грам не намират причината в себе си за положението, в което са. Ако не го мислиш по този начин, най-вероятно попадаш в тази категория.

Не ми пука какви определения ще ми лепнеш, ти, и другите такива на твоя хал, знам, че аз повече имам за какво да роня сълзи за вас, отколкото вие за мен. ;)
Казах ти в предходен пост, но продължаваш да потвърждаваш тотална липса на знания какво е извън БГ :) Аз така мога да ти нахваля Англия, че след 2 дни ще ме чакаш на летише София да летим заедно към просперитет. Само дето аз казвам каква е релността извън БГ харесва ли ти или не никак не е добре. Митовете и легендите за небивали просперитет на българите извън бг са за форумите и фейса...
 
Чудех се как успяваш да избълваш толкова безсмислена плява, а то каква била мотивацията :D
чучура малък, комплекса голям. ;)
 
Всяка година хората емигрират, защото искат да изживеят живота си зле в друга държава. :D Баси зомбитата, човек сте.
Тоест: животът в България е по-зле, отколкото в страните, където беге емигрантите отиват, за да бършат задници и мият кенефи?? Следователно, страната ни не е готова за приемане на еврото?

Или пък кадърните бягат навън, а тука остават ЛУЗЪРИТЕ, в която група попадаш и ти, щом още не си изнесъл брилянтния си мозък?

Дрънкането, колкото да си в киреча, не ти прави голяма услуга, защото обикновено си противоречиш.
 
Ако човек има умения и опит не е чак толкова трудно да се реализира в чужбина. Да, в Германия, Испания, Италия, Франция, или където и да е ще изберат техен пред вас, но това важи във всяка страна без значение откъде идва чужденеца.
Самият аз работя с партньори от чужбина от 2008г насам. Рекламата на България за евтиния, евтина работна ръка и прочее не е в наша услуга изобщо. Случвало ми се е да ме питат ама как така такива цени, след като при вас е толкова евтино. На което освен да се обясни, че труда си е труд и колко струва хляба и шпека в Белфаст или в Бургас няма значение, освен ако не сме в колбасарския бизнес, друго няма какво да се каже и ако искат - плащат, като не искат - да търсят другаде. Човек трябва да си уважава труда.
По-подреден и уреден живот в чужбина има, така е. Но и там си има неуредици, и то не малко.
В крайна сметка човек си тежи на мястото. Поколението, което даваме трябва да знае откъде произхожда, какво е било едно време, какво сега и да му се говори и възпитава на ценности, на които за съжаление днес не може да се радваме. Хубавите неща се случват бавно са казали хората. Знам, че ще ме сметнете за глупав оптимист, но все един такъв за цвят трябва да има. :)
 
Абе яко е България в европа. За 15 дена няколко убииства ( едното с разчленяване ) побойща, изчезнали хора и десетки размазни с коли. Обаче пискта еврофенвоете, че щели да им вземат колите. Да не забравя и тежката драма с трите книги на Сугарев недопуснати в Сърбия:)
 
Последно редактирано:
Малее съвсем забравих за европейска Гърция с фабриката за бебета. Прав си Нийдчо сега българките имат право да ходят да бъдат експлоатирани като крави и после да се жалят в страсбург как са били бели робини. Демокрация, сър ама за дебили...
 
Тоест: животът в България е по-зле, отколкото в страните, където беге емигрантите отиват, за да бършат задници и мият кенефи?? Следователно, страната ни не е готова за приемане на еврото?

Или пък кадърните бягат навън, а тука остават ЛУЗЪРИТЕ, в която група попадаш и ти, щом още не си изнесъл брилянтния си мозък?

Дрънкането, колкото да си в киреча, не ти прави голяма услуга, защото обикновено си противоречиш.
Както написах, вашите приятели не са добър пример. Емигрант, мила моя невежа, има две измерения. Едното е вашето, което упорите набивате, и явно, с което сте заобиколени, и другото, което аз ви обяснявам, но поради тесногръдия ви мироглед, не можете да разберете. Кое е повече вече е ясно. Глупавите и неуспелите винаги са превъзхождали по брой. Защо? Защото е по-лесно да не си даваш зор и да не се блъскаш, за да успяваш. Колко ли е трудно да го вденете и това, но ако сте от този тип, вече разбирам.

Аз бях писал, че тук ми харесва, имал съм предложения и не съм пожелава. Следи внимателно темата слепец. Смотана си много и за жалост няма и ти да се промениш, все смотана ще си останеш.

Абе яко е България в европа. За 15 дена няколко убииства ( едното с разчленяване ) побойща, изчезнали хора и десетки размазни с коли. Обаче пискта еврофенвоете, че щели да им вземат колите. Да не забравя и тежката драма с трите книги на Сугарев недопуснати в Сърбия:)
Тъп, по-тъп, най-тъп. :D
Това какво общо има с Европа, само ти си знаеш. И другите олигофрени, разбира се. Все едно да обвиняваш Европа, за глобалното затопляне. Боже с какви седя в една тема, тоталки.

Казах ти в предходен пост, но продължаваш да потвърждаваш тотална липса на знания какво е извън БГ :) Аз така мога да ти нахваля Англия, че след 2 дни ще ме чакаш на летише София да летим заедно към просперитет. Само дето аз казвам каква е релността извън БГ харесва ли ти или не никак не е добре. Митовете и легендите за небивали просперитет на българите извън бг са за форумите и фейса...
Това даже не мога и да го коментирам. Но за да стане един стартъп успешен, той обикновено тръгва от тук и при ко-финансиране, задължително условие е да отвори офиси в ЕС, УСА. Нещата от там придобиват съвсем друг облик и мащабност. Но човек с твоите ограничени възможности няма от къде да го знае.
 
Очаквам една хилеща се имотка от слабоумната, след това диарията на Киров и лайкове от същата и оня Славчев дето като му гледам сайтовете в подписа, определено трябва да драпа за чуждестранния адсенс, ама нали е булгар-раша, събира трохите. И Торбала, който дори не знае на къде да поеме в темата, освен да мятал пачки по мен. :D
 
Както написах, вашите приятели не са добър пример. Емигрант, мила моя невежа, има две измерения. Едното е вашето, което упорите набивате, и явно, с което сте заобиколени, и другото, което аз ви обяснявам, но поради тесногръдия ви мироглед, не можете да разберете. Кое е повече вече е ясно. Глупавите и неуспелите винаги са превъзхождали по брой. Защо? Защото е по-лесно да не си даваш зор и да не се блъскаш, за да успяваш. Колко ли е трудно да го вденете и това, но ако сте от този тип, вече разбирам.

Аз бях писал, че тук ми харесва, имал съм предложения и не съм пожелава. Следи внимателно темата слепец. Смотана си много и за жалост няма и ти да се промениш, все смотана ще си останеш.


Тъп, по-тъп, най-тъп. :D
Това какво общо има с Европа, само ти си знаеш. И другите олигофрени, разбира се. Все едно да обвиняваш Европа, за глобалното затопляне. Боже с какви седя в една тема, тоталки.


Това даже не мога и да го коментирам. Но за да стане един стартъп успешен, той обикновено тръгва от тук и при ко-финансиране, задължително условие е да отвори офиси в ЕС, УСА. Нещата от там придобиват съвсем друг облик и мащабност. Но човек с твоите ограничени възможности няма от къде да го знае.
Както и очаквах никаква мисъл само тралала. Нищо общо няма европа в деградацията тук да... пък и за глобалното затопляне няма нищо общо да... ( не,че вярвам в него де )

Какви офиси, какви ко-финансирания.... Тоя от телерик нали каза, че само работа трябвало и след година имаш 5 мил. оборот. Значи на запад само работа и акъл и хоп 20 мил. евраци оборот след годинка.
 
Както и очаквах никаква мисъл само тралала. Нищо общо няма европа в деградацията тук да... пък и за глобалното затопляне няма нищо общо да... ( не,че вярвам в него де )

Какви офиси, какви ко-финансирания.... Тоя от телерик нали каза, че само работа трябвало и след година имаш 5 мил. оборот. Значи на запад само работа и акъл и хоп 20 мил. евраци оборот след годинка.
Момче, в какво вярваш ти? Не че ни пука кой знае колко де.
Деградацията е в лицето на такива като теб. Натам не знам какво си пишем. Този от Телерик, нещо не си го разбрал. Нищо ново за теб:


Няма как да станеш мултимилионна / мултимилирадна компания с офисче в някой забит апартамент в Люлин. Кретенско отново от втоя страна.
 
Малех, малех. Очаквам като се тресне дървото и паднат крушите, тогава да вА видА...... Ехаси майката! Начетох се на глупости, гледам гласуването и ми стана лошо... Явно трябва да си изядем тоягата и тва е. Ама като погледна назад историята ни, ама ... така доста назад, колкото и тояги и ножове и куршуми да са минали, тоя народ нищо не му влиза в главата, уроците не са научени. Който каквото иска да си мисли, логиката е тотално неправилна.


Аз се запасявам за идващото, мислете му като стане мазаляка. Айде със здраве... и кат дойде да ви е честита Гeйpoзoнaтa ( споко написано е с различни букви - лат. и бг микс, AI на гугъл все още не е толко умен да се усети за грозната дума ).
 
Очаквам една хилеща се имотка от слабоумната, след това диарията на Киров и лайкове от същата и оня Славчев дето като му гледам сайтовете в подписа, определено трябва да драпа за чуждестранния адсенс, ама нали е булгар-раша, събира трохите. И Торбала, който дори не знае на къде да поеме в темата, освен да мятал пачки по мен. :D
Яко си заблуден 😂😂😂
 
Слушайте тоя комплексар INeed и тъпейте! Много е скучно да гледаш как един комплексиран мизерник прожектира собственото си жалко съществуване върху другите. Бас ловя, че като умреш, на никой няма да му е тъжно за теб! Първоначално на мен ми беше тъжно за теб - един такъв объркан човек, грешка на еволюцията, малко е като кокошка в клетка с орли, просто не си на ниво! Сега вече ми е все едно, живей си сбъркания живот, вярвай в каквото искаш, говори каквото искаш, жалкар. Такъв и ще си останеш. И отиваш в листата на неудачници, начетох ти се!
 
  • Like
Реакции: Vbb
Тъп, по-тъп, най-тъп. :D
Това какво общо има с Европа, само ти си знаеш. И другите олигофрени, разбира се. Все едно да обвиняваш Европа, за глобалното затопляне.
Не но само ние ще плащаме май.
Защото в Китай имат социален кредит. Ние ще имаме въглероден отпечатък. Че Китай пак ще са по-добре. Поне има смисъл в социалния рейтинг
 
Слушайте тоя комплексар INeed и тъпейте! Много е скучно да гледаш как един комплексиран мизерник прожектира собственото си жалко съществуване върху другите. Бас ловя, че като умреш, на никой няма да му е тъжно за теб! Първоначално на мен ми беше тъжно за теб - един такъв объркан човек, грешка на еволюцията, малко е като кокошка в клетка с орли, просто не си на ниво! Сега вече ми е все едно, живей си сбъркания живот, вярвай в каквото искаш, говори каквото искаш, жалкар. Такъв и ще си останеш. И отиваш в листата на неудачници, начетох ти се!
Малко безполово тролче си ти.
Нямам комплекси, имам си всичко, което искам. Такива като теб са вредни. ;)
 
Следи внимателно темата слепец. Смотана си много и за жалост няма и ти да се промениш, все смотана ще си останеш.

Невъзможно ти е да изложиш мнението си по даден въпрос без да обидиш, нали? Това е трагедията на всеки умствено изостанал идиот. Понеже вижда, че пише глупости и не може да формулира едно смислено изречение, си вика ''абе, я да метна 2-3 обиди, по-лесно е''. :D

И какво ни занимаваш с емиграционните въпроси? На кой му пука какво си решил да правиш с жалкия си безсмислен животец? Имам приятели и роднини навън, така че мога да знам от първа ръка, че някои успяват, а други не. Това какво общо има с въпроса за приемане на еврото - не като цяло, а СЕГА, В ТОЗИ МОМЕНТ, КОГАТО НЕ СМЕ ФИНАНСОВО ГОТОВИ ЗА ПОДОБНА СТЪПКА?

Не ми отговаряй. Ич неам желание да ти чета лишените от смисъл и неграмотно поднесени брътвежи. ;)
 
Малко безполово тролче си ти.
Нямам комплекси, имам си всичко, което искам. Такива като теб са вредни. ;)
Не знам кой е трола, но от 15 години да си във форума, без нито 1 сключена сделка...

Цял живот на заплатка, пък иначе чакаме еврото да станем милионери от бизнес 🤔😁
 

Горе