За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
cfb730a45a9cf63b26a210b400339934.gif
378172828_9937034983034210_6385522341942025092_n.jpg
 
Проблемът наистина се корени в слабите години преди 1997. Познавам богати хора, които още страдат от комплекса, че нищо нямат. Съответно си кътат парите и са доста скръндзави. Не им се сърдя вече, защото осъзнах, че за това има голяма вина времето, в което са живели и определено са се стискали.
Да, алчността е Божи грях. Но много са така. Не знам защо са пример само. ;)
 
Да, ако по соц. си взимал 150 лв., а билета за транспорт ти е бил 60 ст., и копейките си мислят, че нещата тогава са били по-добре. :D
6 ст., не 60.
 
Ти ли ве, Николайчо? Седнал си да даваш наклон на уя на @slavchev ли е, гейтак? Дето ходиш по сайтовете за видео споделяне и инвайтваш потребителите да влизат да качват в твоя сайт, дето сайта ти е пълен с пиратско съдържание, олигофрен такъв. Вземи се скрий, че скоро време да не вземеш да изгърмиш, мислиш, че не те наблюдават ли? Въпрос на време е някоя компания за манга анимета и др. да пуснат жалба в ACE, те от там до европейските органи и ще приключиш бързо, щото си тъп и всеки с малко познания може да те намери. И не си мисли, че като си си вързал сайтчето за cloudflare и си неоткриваем, те снасят информация за такива като теб при жалба. 😂
Страхотен първи пост в форума, давай още, приятелю :)
 
Да, ако по соц. си взимал 150 лв., а билета за транспорт ти е бил 60 ст., и копейките си мислят, че нещата тогава са били по-добре. :D
Ти си типична жертва на Холивуд. Коли, почивки, апартаменти и т.н. Няма смисъл да повтарям мненията на другите. Това е фалшчив прогрес и въздух под налягане. Предполагам един от любимите ти филми е Американски психар.

Най-забаваното става когато се срине стъклената пирамида, пукне розовия балон, пръснат се еднорозите и прочие се почва - мрън, мрън международната обстановка, дрън-дрън той Путин лош, ала-бала китайците разбиха икономиката...

А никой от малоумниците е си дава сметка, че с кредиете си и кретенските си желани за още и още нов неща плюс банани при всяко пълнолуние ебават майкат на системата. И понеже винаги има някой дето се опитва да ебе дявола в полет правейки някаква схема "свободния" ви пазар се омазва и виртуланите пари в сметките показват салдо - 0,00.

Много ме кефи и когато веднага след почне световния шампионат по балконинг с брокери, банкери, IT-та и прочие "предриемачи"...
 
То и сега си е соца отсекъде... мин 50% са на хранилка и нямат идея за кво иде реч! Тие ако отидат на свободния пазар и са тотал щета, с много късмет могат да се цанят макс на някой паркинг ;)
Няма да давам примери, АМА ако знаете с колко ТОП персонал съм се срещал и какво съм видял... по-добре верно да си мълча 😆
 
И ТО НА КАКВИ ИНСТАНЦИИ..

Ама айде.. че не съм отворил още другата бутилка ПЪК и ми е жал за Блинки да му тествам рефлексите по късна доба 😆
 
То и сега си е соца отсекъде... мин 50% са на хранилка и нямат идея за кво иде реч! Тие ако отидат на свободния пазар и са тотал щета, с много късмет могат да се цанят макс на някой паркинг ;)
Няма да давам примери, АМА ако знаете с колко ТОП персонал съм се срещал и какво съм видял... по-добре верно да си мълча 😆
Имам доста приятели и познати в БГ на високи позиции в големи фирми и всички са като в будна кома.

Тесли, мачетата, комбайни, апартаменти, телефони, гръцко ама ол инклузив.... Не ходят на бг море да се не мешат с раята....Така са се наковали с кредити, че не могат да си видят заплатите. Никаквоа свободно време, децата им ги отгледаха детегледачки. Седим на маса с един от тях това лято шефа му не спря да звъни двата почивни дни и нашия не сме да му откаже...

Ебал съм и успеха :D
 
^^ Проблема е, че днес го направиха ДА НЯМАШ МНОГО ИЗБОР.. нали стандарта - висок, ДЛЪЖЕН си да си в крачка и искаш - не искаш, за да си в джаза ще копаш.. АМА ЯКОТО КОПАНИЕЕЕ бате 😆
И наистина, много малко осъзнават в какво са се забъркали.. Дано поне челядта им има по-добра участ :rolleyes:
 
Ти си типична жертва на Холивуд. Коли, почивки, апартаменти и т.н. Няма смисъл да повтарям мненията на другите. Това е фалшчив прогрес и въздух под налягане. Предполагам един от любимите ти филми е Американски психар.

Най-забаваното става когато се срине стъклената пирамида, пукне розовия балон, пръснат се еднорозите и прочие се почва - мрън, мрън международната обстановка, дрън-дрън той Путин лош, ала-бала китайците разбиха икономиката...

А никой от малоумниците е си дава сметка, че с кредиете си и кретенските си желани за още и още нов неща плюс банани при всяко пълнолуние ебават майкат на системата. И понеже винаги има някой дето се опитва да ебе дявола в полет правейки някаква схема "свободния" ви пазар се омазва и виртуланите пари в сметките показват салдо - 0,00.

Много ме кефи и когато веднага след почне световния шампионат по балконинг с брокери, банкери, IT-та и прочие "предриемачи"...
По-добре жертва на нещо такова, отколкото със Стокхолмски синдром, теглещ те към мизерния изток и диктатурата, облечена в мизерия и смрад. Любимият ми филм е от Глупав по глупав с Джим Кери, защото наблюдавам такова като теб там. А ти си пълно дъно и всяко твое мнение, излято в гнусен пост го доказва.

Всички такива като теб все за това велико сриване говорят, за пропадане, не знам си каква глупост, но факт е, че утре BMW ще пусне новия си модел, на който цял свят се е наточил, Париж ще бъде посетена няколко милиона пъти за един месец, всичко ще се излее по коледните базари на Виена, Мюнхен и Братислава, а ти и другите русо-лизци все ще сте си на това мнение, а реалността ще е друга. Нека се случи и тогава ще говорим, до тогава са глупости и предсказания на девствени евнуси.

Докато е вече реалност, че изтока е мизерия и тяхната продукция по никакъв начин не е конкуретноспособна. Едни ресурси, които не са безкрайни ги крепят, всичко друго е леш. Жалко наистина. Очаквам с нетърпение новия модел на Лада, че отдавана не съм се смял.

Балконингът е национален спорт в Русия като гледам последните месеци. :D

Имам доста приятели и познати в БГ на високи позиции в големи фирми и всички са като в будна кома.

Тесли, мачетата, комбайни, апартаменти, телефони, гръцко ама ол инклузив.... Не ходят на бг море да се не мешат с раята....Така са се наковали с кредити, че не могат да си видят заплатите. Никаквоа свободно време, децата им ги отгледаха детегледачки. Седим на маса с един от тях това лято шефа му не спря да звъни двата почивни дни и нашия не сме да му откаже...

Ебал съм и успеха :D
Еми лягай и умирай, какво ни занимаваш с жалкото си същество? Казах ти, че си люзър и такъв го раздаваш до последно. ;) Плача за твоите приятели, но това е твоя пример. Моят е съвсем друг. Кой както си го направи.
 
Ху ис Дъ факин бастард, дъ ТУ??? 😆

Нида ОФ мъни, си е прав за себе си, спор няма, безмислено е да се спори за текиви "казуси"
ВъпросЪТ е друг, ели гледаме личната матриална ултракомерсиализация, ели гледаме Общото благо и коИЕ ще да е по-добре за ТИЕ, и коИЕ ще да е по-добре за НИЕ ;)
Е, признавам = няма оборване. Все пак нещата отиват в друга посока, няма аргумети за противопоставяне. Но все пак трябва много добре да знем, че за да е напред един - друг ТРЯБВА да е назаТ.. Иначе всичко е ток и жица! Веком у хранителната стълбица, мили дЕца, на кой не му изнася, да оди да духа супата (трейдмарк) 😇
 
на който цял свят се е наточил
Това какво ти говори? Че света явно е пълен с малоумници ( не става дума за марката поенв този случай )

Париж ще бъде посетена няколко милиона пъти за един месец, всичко ще се излее по коледните базари на Виена, Мюнхен и Братислава
Нали правиш разлика от романтичните снимки на Париж и реалността? Какво по-различно ще има на коледния базар във Виена, Мюнхен и Братислава от същите такива във София , Пловдив и Русе? Опа, забравих не мое се тагне шибанистанеца до некое ферари у Мюнхен.. Да, не говорим, че точно този начин на празнуване на Коледа е доста далеч и от вярата на българите и от традициите им. Ама мода братче...

Докато е вече реалност, че изтока е мизерия и тяхната продукция по никакъв начин не е конкуретноспособна. Едни ресурси, които не са безкрайни
Кога беше там? Сравнени с американските са безкрайни. Та за това и е тая война в момента.

Плача за твоите приятели
Трябва да плачеш за едно цяло поколение и за най-вече за себе си. Толкова сте изгубени, че вече не различавате кое е на сън и кое наяве... Жалкото е само, че лайната и разрухата които остават след такива като теб после се налага да бъдат оправяни от истинските хора. Докато анимационните герой подсмърчате в ъгъла.

Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Не минаваш критерия ми за интересен и предизвикатлен събеседник а в теб ми беше надеждата. Явно покрай евроробията се изплясква доста бързо...
 
Я кажете с какво чеквате дали даден текст е плагиатстван?
Демек кой ви е любимият plagiarism checker?

Има ли "индустриален стандарт", който се ползва от протата?
 
^^На него не му дреме! Ти не го ли разбра вече? Той е основно на принципа "Аз съм ОК, шибайте се копейки"
Не го виня, средата е такава... НО по ме притеснява факта в САМОЗАБРАВЕНОСТТА, защото историята не помни нито един НЕИЗБЪРСАН ПАРЦАЛ, рано или късно просто те Фащат и си бришат гнусните ръце в лъскава ти риЗка, няма друг сценарий, то ЙЕ 100% гаранция!!! Огледай се внимателно в миналото и ще разбереш какво те очаква за в бъдеще!
Ако пък му дойе акълот овреме, макс ползата ще е da за следващите, той няма шанс, НО ПАК Е НЕЩО, a и на някакви години - успокоява, вервайте ми 🤓
 
Я кажете с какво чеквате дали даден текст е плагиатстван?
Демек кой ви е любимият plagiarism checker?

Има ли "индустриален стандарт", който се ползва от протата?

Е нали това рашанското 😆 плагиотус копейкинус 😁
 
Това какво ти говори? Че света явно е пълен с малоумници ( не става дума за марката поенв този случай )
Да, така е. Но на хората не им се мизери до последно. Но няма и да се върнат към първичното. ;) А кое колко е пропаднало вече е до човешка природа, възпитание. Не се слага всичко под общ знаменател, нито се търси виновник. Това е самата природа на човека (на по-голямата част от човечеството) - самоунищожението.

Нали правиш разлика от романтичните снимки на Париж и реалността? Какво по-различно ще има на коледния базар във Виена, Мюнхен и Братислава от същите такива във София , Пловдив и Русе? Опа, забравих не мое се тагне шибанистанеца до некое ферари у Мюнхен.. Да, не говорим, че точно този начин на празнуване на Коледа е доста далеч и от вярата на българите и от традициите им. Ама мода братче...
Правя разликата, но тук ти говоря за цифри, а не за това кой къде ще ходи из Париж. Малко пък чети. А ти си редно зле...верно ли сравняваш базарите? Нямам думи. Греда си. Дори не виждам смисъл да ти отговарям натам, ще спра до тук. Нека сага всички копейки, глупаци ти налайкват поста да им видя и техния изветрял мозък. Голям си глупак човек, честно. Явно руската пропаганда е взела връх. Нищо не мога да кажа повече.
 

Горе