За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Ходи виж нещо да не са ти изсрали във фейсбуука от руското посолство
Има, има... Искаш ли директно да ги качвам тук всичките? :p
 
Теб те наблюдавам и мисля, че съм с малко по-малък от теб. Какво те е промила или пречупило, един дявол знае. :)
Кратката версия: Мразя да ме правят на идиот.

TLDR : Това, че съм постигнал доста не ми пречи да виждам недостатъците. Освен това съм свидетел на разграбването на държава и разпродаването на безценица на доста активи. А "мъдрите съвети", получавани от развитите демокрации не са ни донесли кой знае колко добро, винаги е било в техен интерес.

Всяка една тема се разваля от терминално онлайнерите.
Тихо, папагал!
 
Последно редактирано:
скоро и у нас
Аз си представям как извършвам нещо такова срещу нео нацистите от сглобката. За Тагарев, Свирчев, Сюлейман Паша (по-извесетен като паси) нещо по-префинено, например, бавно, на почивки рязане на глави. Не съм сигурна, че мога да го иззвърша лично, но бих платила на садист да го направи, ако имах парите. :)
 
Що? Кое точно не е истина от споделеното. Теб те наблюдавам и мисля, че съм с малко по-малък от теб. Какво те е промила или пречупило, един дявол знае. :)
Къде тва, на писоарите ли се засичате?
 
Иначе си прав, Есеска. Те виж, че сами си признаха - до девето коляно комуняги. Нандибанди дядо й активен борец, татя - тираджия (по онва време.. демек подписва и докладва яко у десе-то, гъз-до-гъз бяха). Носеше и секви работи корекомски. Сестра ми, дете на честни антикомунисти, ходеше със скъсаните гуменки, Нандито с чужбинските лачени обуща и немска панделка.

КонТрьо - цялата рода, по ръководни позиции! Цяло детство и половин юношество щракаше с пръсти, червеното принцчЕ. Що мислиш така люто брани спомена за строя?

През голямото междучастие ядеха двамата с Нандибанди вретена и каварми (тогава не беше вегетарианка и блажеше, понеже имаше възможности; после вече като се смени властта, захапа марулата и, като истинска червена рожба, го изкара философски избор), докато ние с брат ми, дето споменах, си деляхме една баничка и чаша боза. Ний се чукахме с дървени яйца по Великден, щото като се чупи и няма друго, а те с Фабержетата от Корекома.

Изроди червени..


Абе Есеска, ти нали беше неутрален по ено време? Плюс тва "свободата на словото" защитаваше, "и двете страни имат вина", а-у? Кво стана? Да не те сканираха и скръцнаха със зъби шефчетата от свободния запад?
 
КонТрьо - цялата рода, по ръководни позиции! Цяло детство и половин юношество щракаше с пръсти, червеното принцчЕ. Що мислиш така люто брани спомена за строя?
Тцъ, не е верно тва. На кой-знае кви ръководни длъжности (след 9-ти) роднина не съм имал. Единични случаи на привилегии са били ползвани, когато се е налагало - основно заради исторически (отпреди 9-ти) авторитет. От по-близките ми: един-единствен член на Партията, който освен това беше и много набожен и ходеше редовно на църква.

А и друга част от родата са чорбаджии - земевладелци, съответно по-скоро спадат към категорията изедници и врагове на народа.

Ни един образцов комунист.
 
Нандибанди дядо й активен борец, татя - тираджия (по онва време.. демек подписва и докладва яко у десе-то, гъз-до-гъз бяха). Носеше и секви работи корекомски. Сестра ми, дете на честни антикомунисти, ходеше със скъсаните гуменки, Нандито с чужбинските лачени обуща и немска панделка.

А всъщност положението е:

И преди, и сега ди-си-дент е ка-ка-та! :)

И дедА ми беше така: псуваше партийната управа, но му се разминаваше, понеже беше активен борец, а брат му беше някакъв фактор на местно ниво, щото (брата на дедо) е бил не просто ятак (като дедо и баба), а командир на партизански отряд. o_O

След като избухна демокрацията обаче, деде беше яростен защитник на партията. Викаше ни: ''ама как ще гласувате за фашистите, бе???!!! Ония с брадите!!'' - СДС-то демек. Колко прозорлив е бил дедо. Верно се оказаха фашисти, мамицата им грозна фашистка!

п.с. Апропо, имаме много забавна семейна история с едни лачени корекомски обувки, ма няма да отегчавам аудиторията.
п.п.с Панделки никога не сме носили. Даже се подигравахме на съученичките, дето ги кичеха с кордели, големи колко главите им. Ми смешни си бяха.
 
Кратката версия: Мразя да ме правят на идиот.

TLDR : Това, че съм постигнал доста не ми пречи да виждам недостатъците. Освен това съм свидетел на разграбването на държава и разпродаването на безценица на доста активи. А "мъдрите съвети", получавани от развитите демокрации не са ни донесли кой знае колко добро, винаги е било в техен интерес.


Тихо папагал.
И това разграбване, което и аз съм видял, по какъв начин е европейско? Това с боновите книжки, с онази безумна инфлация, и куп други според мен се случиха в годните на така наречения преход, още когато бяха ония времена, в които България бе на тотален кръстопът и вилнееха всякакви изроди, мутрите бяха държавни слуги, а грабенето и разфасоването бе бързия влак за забогатяване. И тия изроди от прехода са мелезите, създадени от комунизма. Не съм сигурен дали понякога хората успяват да вържат периоди и следствия, но омразата към нещо, към което си се съсредоточил е на лице. ;)
Къде тва, на писоарите ли се засичате?
378382543_6624724967642744_7571528377138221747_n.jpg
 
Като заговорихте за ядене, такава промоция няма в цялата еврозона.

Човек убивам за 2 малки дюнера с айрянче :p

От рубриката "big biznis here"

img_1_1703225873314.jpg
 
Ходи виж нещо да не са ти изсрали във фейсбуука от руското посолство
То там тя е абонат. Пищят и всички устройства при нов пост. :D
Ама така е като са те и говорят "истината". :D

Ето и новина от последните часове. Понеже скоро го коментирахме единия..

Като ти писах, че е един от факторите на световния пазар за производство и търговия на химия, не се съгласи. С химия не се правят само лекарства. ;)

Дам, все повече бившите соц републики започват да приличат на истинската европа и осъщестявата америкаснката мечта...Сърбия, Чехия скоро и у нас ;)

Стрелецът от Прага убил баща си, преди да застреля над 15 души в Карловия университет

Да, само където по време на соца това се случваше без голяма гласност. Масово си изчезваха хора, но тъй като партията заглушаваше медиите, няма как плиткоумци като теб да имат тази информация. ;)
 
Като заговорихте за ядене, такава промоция няма в цялата еврозона.

Човек убивам за 2 малки дюнера с айрянче :p

От рубриката "big biznis here"

Виж файлът 31428
Вземи 1 сок на цената на 2 и получаваш 1 безплатно
 
Да, само където по време на соца това се случваше без голяма гласност. Масово си изчезваха хора, но тъй като партията заглушаваше медиите, няма как плиткоумци като теб да имат тази информация. ;)
Ами да, фалити, убийства, мизерия - всичко се покриваше и никой не разбираше за тях.
Няма какво да ядат ората, спят по улиците, родата им избита - обаче парадокс: никой не го осъзнава!!!

Половинта от тия 10 милиона народ къде ги съобщават по тв-то всъщност са си биле мъртви и погребани скришом!

Само наш 7-годишен и много дълбокоумен Нийд много събудено момче и не можеш го заблуди!
 
Ами да, фалити, убийства, мизерия - всичко се покриваше и никой не разбираше за тях.
Няма какво да ядат ората, спят по улиците, родата им избита - обаче парадокс: никой не го осъзнава!!!

Половинта от тия 10 милиона народ къде ги съобщават по тв-то всъщност са си биле мъртви и погребани скришом!

Само наш 7-годишен и много дълбокоумен Нийд много събудено момче и не можеш го заблуди!
И това кога точно се случва? Май и ти си цокалче, щом ме връзваш нещо събития с период. ;) Всичко това дойде след комунетата. Луканов нещо да ти говори? Или си фен на мутрите, родени от скапаната руска мафия, най-деградарските години за България. Моля ви народе, започнете да мислите, полезно е понякога и най-вече не причинявате главоболия на тия около вас, които го правят. ;)
 
Моля ви народе, започнете да мислите, полезно е понякога и най-вече не причинявате главоболия на тия около вас, които го правят. ;)
... каза мочкото, постващ нонстоп таргетирани, но забележете - небрандирани, мемета :)

0.5 сек. мозъчна дейност на средноинтелигентен обикновено е достатъчна да се сетиш кой би отделил време да тъкми фул-тайм такива нещица и да ги пуска, пропускайки да си шибне адреса на сайта/профила.

Ама как ве, то имало такива благородни и социално-отговорни хорица от алтруизъм търкат Фотошопа и борят руското влияние...
 
то имало такива благородни и социално-отговорни хорица

Но в същото време тотално лишени от креативност и чувство за хумор. Толкова са тъпи и плоски, че сериозно мисля, че Нужника си ги прави сам.
 
... каза мочкото, постващ нонстоп таргетирани, но забележете - небрандирани, мемета :)

0.5 сек. мозъчна дейност на средноинтелигентен обикновено е достатъчна да се сетиш кой би отделил време да тъкми фул-тайм такива нещица и да ги пуска, пропускайки да си шибне адреса на сайта/профила.

Ама как ве, то имало такива благородни и социално-отговорни хорица от алтруизъм търкат Фотошопа и борят руското влияние...
Такива, които не могат да ви го обяснят по най-елементарния начин. Налага се така да стигнат до малките ви мозъци, но пак удрят на камък. И безсмислени локуми след като съм ти написал как е, и от какво е шита в прехода, идва малко аматьорско. Да не кажа много. ;)

Човек, незнаещ какво е докарало мутренските времена, такъв, който не знае истински смисъла на комунизма, има мнение за сегашния свят и го намира за по-лош от гореизброените? Това е повече от олигофренско състояние.
 

Горе