За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Мега тъпото говедо дойде да излее един тон обиди. Що ни занимаваш с жалкото си съществуване, бе боклук?
 
Мега тъпото говедо дойде да излее един тон обиди. Що ни занимаваш с жалкото си съществуване, бе боклук?
За боклуци точно ти ли си седнала да пишеш, стара моме. Бягай, че котките ти сигурно умират от скука. ;) Просто си ви дразня, защото сте въздухари. Много говорите, нищо не правите.
 
За боклуци точно ти ли си седнала да пишеш, стара моме. Бягай, че котките ти сигурно умират от скука. ;) Просто си ви дразня, защото сте въздухари. Много говорите, нищо не правите.
Мисля че е дошъл монента да се вземете :) Не ви ебавам. Ще ставам кум :)
 
Мисля че е дошъл монента да се вземете :) Не ви ебавам. Ще ставам кум :)

Залагам 30 лв че кака би била значителен ъпгрейд в сравнение със сегашната му половинка.

ПП: мога да добавя и 1 сиво-бял котарак... намъкна се под леглото одеве и не мога го изгона.
 
Просто си ви дразня,

Ма кой си мислиш, че дразниш, бе льольо? Ти си смешката на форума. Виж си предишните два поста - ти не можеш да разбереш елементарно изречение. Да го осмислиш. Аз искрено недоумявам как функционират толкова тъпи хора на дневна база? Без личен асистент? Ама не асистент в смисъл на секретар-гувернантка, а в смисъл на човек, осигуряващ социални грижи.

Нямаш аргумент и се хващаш за дебилните си представи за личния ми живот. Жалко просто импотентче.

Залагам 30 лв че кака би била значителен ъпгрейд в сравнение със сегашната му половинка.

Умно момче си ти. С малки суми се влиза в такива рискови операции. ;)
 
Залагам 30 лв че кака би била значителен ъпгрейд в сравнение със сегашната му половинка.

ПП: мога да добавя и 1 сиво-бял котарак... намъкна се под леглото одеве и не мога го изгона.
Остави да се вземат. Мисля, че си приличат. Не си чак толкова заядлив.
 
Умно момче си ти. С малки суми се влиза в такива рискови операции. ;)

Толкоз съм изкарал неска, демек скромно момче съм :(... а и съм добавил екстра със себестойност поне 300 лв дотука :)
 
Залагам 30 лв че кака би била значителен ъпгрейд в сравнение със сегашната му половинка.

ПП: мога да добавя и 1 сиво-бял котарак... намъкна се под леглото одеве и не мога го изгона.
А, тогава каката няма да я даваме.
 
@contra , съгласен ли си че @nandibandi е един от символите на форума?
 
Залагам 30 лв че кака би била значителен ъпгрейд в сравнение със сегашната му половинка.

ПП: мога да добавя и 1 сиво-бял котарак... намъкна се под леглото одеве и не мога го изгона.
Да. Сори, ама не изглеждам като 🐱.

Нямам интерес.
 
Ма кой си мислиш, че дразниш, бе льольо? Ти си смешката на форума. Виж си предишните два поста - ти не можеш да разбереш елементарно изречение. Да го осмислиш. Аз искрено недоумявам как функционират толкова тъпи хора на дневна база? Без личен асистент? Ама не асистент в смисъл на секретар-гувернантка, а в смисъл на човек, осигуряващ социални грижи.

Нямаш аргумент и се хващаш за дебилните си представи за личния ми живот. Жалко просто импотентче.



Умно момче си ти. С малки суми се влиза в такива рискови операции. ;)
Аз аргументи пускам, кой ги чете е друг въпрос. Да, не са Гласове. :) Може би там е проблема, или от фейсбук страницата на майка Раша. А кой колко енслепка във форума ще кажат другите, а не люзър като теб. Като те чета теб и още няколко идиота доста добре мисля, че си живея. Просто е човек, който не намира себе си в света, не се адаптира. Като гледам мрънкането ви за ЕС, май влизате доста добре в графата. ;)
 
И в случай, че някой има съмнения колко яко се живее в Русия, но цифрите говорят друго, да чете:


Силно се надявам урода с котките да го причисли като аргумент, но мине е все едно. Тя си е програмирана на друго ниво. ;)
 
Като гледам мрънкането ви за ЕС,

Критиките по адрес на ЕС (SS) са напълно основателни и идват от различни нива - от обикновените фермери до топ икономисти като Янис Варуфакис. Кухата ти тиква няма как да осмисли, че за масовите простести в Германия, Холандия, Полша, Литва, Румъния, Франция си има основателна причина. Ти може да си напълно доволен от лайната, които ти сервира фон дер Лайнен, но нормалните хора си искат традиционната храна, която ни дава майката природа. ЕвроРобе!

1706433484310.png
 
Критиките по адрес на ЕС (SS) са напълно основателни и идват от различни нива - от обикновените фермери до топ икономисти като Янис Варуфакис. Кухата ти тиква няма как да осмисли, че за масовите простести в Германия, Холандия, Полша, Литва, Румъния, Франция си има основателна причина. Ти може да си напълно доволен от лайната, които ти сервира фон дер Лайнен, но нормалните хора си искат традиционната храна, която ни дава майката природа. ЕвроРобе!

Виж файлът 31901
Янис почупи Джокович на Австралийския опън. Как ти се струва?
 
Урсула фон дер Лайен предупреди, че геоикономическата нестабилност се е превърнала в "новото нормално явление" в международните отношения и че това напрежение ще продължи да нараства, предаде Франс прес.

"2024-а ще бъде решаваща година. Експертите очакват по-нататъшно нарастване на икономическото напрежение - от Червено море до Тайванския проток", каза Фон дер Лайен на конференция в Хамбург за климата, съобщава БТА.


"Това означава и по-чести прекъсвания на веригите за доставки и по-голяма нестабилност на енергийните пазари. Международната конкуренция се засилва. Това е новото нормално състояние и ние трябва да живеем с него", добави тя.

Еврошебеците усещате ли как главата на грездея тупка под кръста ви? Кака ви Лайненен ви подготвя за нова война. Май трябва да се пусне една тема с анкета
🤣
 
Критиките по адрес на ЕС (SS) са напълно основателни и идват от различни нива - от обикновените фермери до топ икономисти като Янис Варуфакис. Кухата ти тиква няма как да осмисли, че за масовите простести в Германия, Холандия, Полша, Литва, Румъния, Франция си има основателна причина. Ти може да си напълно доволен от лайната, които ти сервира фон дер Лайнен, но нормалните хора си искат традиционната храна, която ни дава майката природа. ЕвроРобе!

Виж файлът 31901

Колко сърцераздирателно. :cry:Майката природа, дрън-дрън, а хората протестират за пари и си гонят техните интереси като цяло. Но протестират защото могат! И винаги са протестирали, за да живеят по-добре. Ще се оправят не ги мисли. А за тези хора нещо?


Там протестите са по-сложни, защото свършват много зле за присъстващите...

Идилия никъде няма, но определено запада е в пъти по-добре от изтока за обикновения човек.
 
Янис почупи Джокович на Австралийския опън. Как ти се струва?
Не съм несъгласна, в зависимост от това за кой Янис говориш. ;)
 
Там протестите са по-сложни, защото свършват много зле за присъстващите...
За украйна ли говорим? О, няма как да е за украйна - там е демокрация. Такава свобода е, че ако членовете на опозиционните партии искат да влязат в затвора, никой няма право да ги спира. Близките на Гонзало Лира мислят по същия начин. ИскАл - умрЕл, всеки сам си решава.

Майката природа, дрън-дрън, а хората протестират за пари и си гонят техните интереси като цяло.

Всъщност, става дума за умишлено унищожаване на най-важните сектори на икономиката - аграрния и енергийния. Хората, опериращи в тези сектори, резонно се бунтуват и го правят не само за себе си, но и за нас. Знам, че ти е напълно невъзможно да осъзнаеш, че скоро ще ядеш лабораторно създадени буболечки на тъмно и на студено, така че - радвай се на живота. Ignorance is bliss, както казват по някои места.
 
Не съм несъгласна, в зависимост от това за кой Янис говориш. ;)
Яник :) Време е за смяна на поколенията... в тениса.
 

Горе