За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
За украйна ли говорим? О, няма как да е за украйна - там е демокрация. Такава свобода е, че ако членовете на опозиционните партии искат да влязат в затвора, никой няма право да ги спира. Близките на Гонзало Лира мислят по същия начин. ИскАл - умрЕл, всеки сам си решава.



Всъщност, става дума за умишлено унищожаване на най-важните сектори на икономиката - аграрния и енергийния. Хората, опериращи в тези сектори, резонно се бунтуват и го правят не само за себе си, но и за нас. Знам, че ти е напълно невъзможно да осъзнаеш, че скоро ще ядеш лабораторно създадени буболечки на тъмно и на студено, така че - радвай се на живота. Ignorance is bliss, както казват по някои места.

От Германия рязко заби към Украйна. Там са в обявена или не война и демокрацията ще е по-различна много ясно. По моя календар тридневната военна операция отдавна приключи. Този глупак Лира какво да го коментирам, като беше видимо прост човек. Ако искаше да си развива каналчето за плоскоземци в Ютуб да се беше махнал от Украйна. Стрелков в Русия също е в затвора за критики към властта (като неговите близки мислят същото), а Пригожин сигурно си е играл с ръчна граната и е махнал щифта да го използва като клечка за зъби.
 
От Германия рязко заби към Украйна. Там са в обявена или не война и демокрацията ще е по-различна много ясно. По моя календар тридневната военна операция отдавна приключи. Този глупак Лира какво да го коментирам, като беше видимо прост човек. Ако искаше да си развива каналчето за плоскоземци в Ютуб да се беше махнал от Украйна. Стрелков в Русия също е в затвора за критики към властта (като неговите близки мислят същото), а Пригожин сигурно си е играл с ръчна граната и е махнал щифта да го използва като клечка за зъби.
Тридневна беше само за вас, проверявай си източниците. Интересено защо толкова лесно падате жертва на пропагандатата...
 
Последно редактирано:
Тридневна беше само за вас, роверявай си източниците. Интересено защо толкова лесно падате жертва на пропагандатата...

Ти да видиш


След като с Валентин Вацев "превзеха" Киев за "три дни" и Украйна за "2-3 седмици", Боян Чуков обяви, че няма да има такава държава.
 
Ти да видиш


След като с Валентин Вацев "превзеха" Киев за "три дни" и Украйна за "2-3 седмици", Боян Чуков обяви, че няма да има такава държава.
Официално от руска страна не е имало такива изявления, започна да се тиражира от някакви натовски генерали. Валентин Вацев нямам идея дори кой е, Чуков ми е извън полето на интерес както и всеки друг български политик.
 
Официално от руска страна не е имало такива изявления, започна да се тиражира от някакви натовски генерали. Валентин Вацев нямам идея дори кой е, Чуков ми е извън полето на интерес както и всеки друг български политик.

Хахахаха някой от тези стотици, а може би вече и хиляди натовски генерали, които ги избиха в Украйна ли? Тези двамата са като теб, с разликата, че те печелят пари да "громят" запада, а ти си полезен идиот за РФ.
 
заби към Украйна. Там са в обявена или не война и демокрацията ще е по-различна много ясно.

Всъщност, тва с опозионните партии и медии в 404 е от преди СВО, ма подробности. Демокрация е там. Демокрация, постигната с бисквитките на Нюланд и Маккейн, хубаво, че го ядат червеите поне него.

Ако искаше да си развива каналчето за плоскоземци в Ютуб да се беше махнал от Украйна.

Да беше, ама реши да остане със семейството си. Той сам осъзна грешката си, когато се опита да избяга в Унгария пролетта. Въпросът е защо коментираме Русия, при положение, че вече навсякъде е диктатура??? Лесно е да сочим с пръст една държава, ама тия, на чиято страна сте, също не са демокрации. В сащ назрява гражданска война, защото държавата не позволява на щата да си пази границите. В есес се спират медии и се финансират братоубийствени войни - ОТ ФОНДА ЗА МИР, разбира се.

И понеже ни приписваш мнението на Вацев и Чуков, да питам и аз: след като 404 ще се бие до победата, виждаш ли такава на хоризонта???
 
Последно редактирано:
И понеже ни приписваш мнението на Вацев и Чуков, след като 404 ще се бие до победата, виждаш ли такава на хоризонта???

Другата част от коментара ти е с пълни глупости и не мисля да я коментирам. На никой нищо не преписвам, а посочих на полезния идиот от къде идва това за "тридневната" война - руските пропагандатори. Тъй като винаги си изграждам мненията и не съм подвластен на пропаганда, мога да кажа, че в момента не виждам как Украйна може да победи,(което за тях е връщане на териториите, а не да идат в Москва), но ще видим как ще се развият нещата. Реално всичко зависи от запада! За да победи Украйна трябва да има ракети с далечен обсег като Taurus примерно, за удари в тила с цел прекъсване на логистиката и кримския мост, поне равенство на артилерийските снаряди (след доставките от Северна Корея Русия може би разполага с пет пъти повече в момента) и достатъчно количество Ф16. Плюс дроновете, с който разполагат и новите доставки от танкове имат шанс.
 
Всъщност, тва с опозионните партии и медии в 404 е от преди СВО, ма подробности. Демокрация е там. Демокрация, постигната с бисквитките на Нюланд и Маккейн, хубаво, че го ядат червеите поне него.



Да беше, ама реши да остане със семейството си. Той сам осъзна грешката си, когато се опита да избяга в Унгария пролетта. Въпросът е защо коментираме Русия, при положение, че вече навсякъде е диктатура??? Лесно е да сочим с пръст една държава, ама тия, на чиято страна сте, също не са демокрации. В сащ назрява гражданска война, защото държавата не позволява на щата да си пази границите. В есес се спират медии и се финансират братоубийствени войни - ОТ ФОНДА ЗА МИР, разбира се.

И понеже ни приписваш мнението на Вацев и Чуков, да питам и аз: след като 404 ще се бие до победата, виждаш ли такава на хоризонта???
Това, което стана със самолета с пътници, защо бе направено?
 
Хахахаха някой от тези стотици, а може би вече и хиляди натовски генерали, които ги избиха в Украйна ли? Тези двамата са като теб, с разликата, че те печелят пари да "громят" запада, а ти си полезен идиот за РФ.
Ами направи си справка и в тази тема и в нета кой точно лансира тридневна победа.

Обаче едно ви признавам. И ти и останалата пасмина шебеци влизате в учебниците като примери за жертви на пропагандата с по едно изречение. Дори не трябва някой да се мъчи да ви убеждава виждате голата кука и и ви разцепва от главата до гъза (метафорично)🤣
 
Ами направи си справка и в тази тема и в нета кой точно лансира тридневна победа.

Обаче едно ви признавам. И ти и останалата пасмина шебеци влизате в учебниците като примери за жертви на пропагандата с по едно изречение. Дори не трябва някой да се мъчи да ви убеждава виждате голата кука и и ви разцепва от главата до гъза (метафорично)🤣

Каква справка да правя, полезен идиот, като пуснах кой говори за тридневна победа на Русия. Бери си ягодите в лошия запад и не ме занимавай с промития си мозък, моля. На американските генерали и е мечтата да казват, че Русия щяла да победи за три дни. Темата я лансираха да се подиграват на плоскоземци като теб, защото вярвахте в това.
 
Каква справка да правя, полезен идиот, като пуснах кой говори за тридневна победа на Русия. Бери си ягодите в лошия запад и не ме занимавай с промития си мозък, моля. На американските генерали и е мечтата да казват, че Русия щяла да победи за три дни. Темата я лансираха да се подиграват на плоскоземци като теб, защото вярвахте в това.
Ти дори си за цял учебник. Така си налапал куката, че няма изваждане. Което пък е страхотен пример за нормалните хора да видим какво наистина представляват жертвите на пропагандата.
 
Това, което стана със самолета с пътници, защо бе направено?

За кой самолет говориш, Дафни? И по важно: сериозно ли мислиш, че аз мога да знам? :D

п.с. силно се надявам, че не наричаш военноплениците ''пътници''.
 
За кой самолет говориш, Дафни? И по важно: сериозно ли мислиш, че аз мога да знам? :D

п.с. силно се надявам, че не наричаш военноплениците ''пътници
Не слушам и не гледам новини, Манди. Въпросът е защо.
 
Тъй като винаги си изграждам мненията и не съм подвластен на пропаганда, мога да кажа, че в момента не виждам как Украйна може да победи,(което за тях е връщане на териториите, а не да идат в Москва), но ще видим как ще се развият нещата.

Ако слушаше кака или батко, нямаше да се налага да чакаш 2 години да ти съобщят по мейнстрийма че Окрана е капут, та чак тогава да "прозреш" каква е аджеба работата :)
 
Ако слушаше кака или батко, нямаше да се налага да чакаш 2 години да ти съобщят по мейнстрийма че Окрана е капут, та чак тогава да "прозреш" каква е аджеба работата :)

Оракула със сърпа и чука на челото се появи. За Украйна само адмирации от мен! Защо си цитирал половината ми коментар? Има още няколко годинки до края на войната. Тридневната операция я отложиха, а на руснаците им е студено..

 
Въх, тя да не яде котки?
Надявам се не, въпреки че изглежда като Алф. :D

@contra , съгласен ли си че @nandibandi е един от символите на форума?
Символ е в тиняшките теми.
Критиките по адрес на ЕС (SS) са напълно основателни и идват от различни нива - от обикновените фермери до топ икономисти като Янис Варуфакис. Кухата ти тиква няма как да осмисли, че за масовите простести в Германия, Холандия, Полша, Литва, Румъния, Франция си има основателна причина. Ти може да си напълно доволен от лайната, които ти сервира фон дер Лайнен, но нормалните хора си искат традиционната храна, която ни дава майката природа. ЕвроРобе!

Виж файлът 31901
Да, свободни хора, правят протести. Чудно е за такива като вас, защото ходи прави протести в Русия, да изчезнеш. За това лайно просто, какво точно искаш да кажеш? Ще седнат отново и ще намерят компромисен вариант, ще видиш, а ти ще си останеш същия женскоподобен боклук. За това шервай повече. Днес проверявали страницата на руското посолство? ;)

Русоробите в атака отново. Баси жалкати съществува гнусни.
 
Да, свободни хора, правят протести.

Защо правят протести, като всичко в ЕС е крем дьо ла крем и само ние русоробите му намираме кусур, бе глупако недоклатен? С умствените си способности на гнида, можеш ли да си отговориш на тоя въпрос? На себе си отговори. Аз отговорите ти така или иначе не ги разбирам, щото са писани от неграмотен неврастеник.
 
Оракула със сърпа и чука на челото се появи. За Украйна само адмирации от мен! Защо си цитирал половината ми коментар? Има още няколко годинки до края на войната. Тридневната операция я отложиха, а на руснаците им е студено..


На окраинците им е по-студено. Една част са под замръзналата земя, а друга направо ги вали снегът както си лежат.
 
Защо правят протести, като всичко в ЕС е крем дьо ла крем и само ние русоробите му намираме кусур, бе глупако недоклатен? С умствените си способности на гнида, можеш ли да си отговориш на тоя въпрос? На себе си отговори. Аз отговорите ти така или иначе не ги разбирам, щото са писани от неграмотен неврастеник.
Пак ще ти го повторя малоумно, защото ако там, в майка Раша, някой вдигне глава се порязва рязко, а там има за какво ли да се вдигнат протести. Всички са много "щастливи", но нещата са съвсем други. Пак ти казвам тъпа стара моме, бегай към яката Русия и остави хората в ЕС да си търпят проблемите.
 

Горе