За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Сценарий за комедиен филм ала "от глупав по-глупав".
Казваш го само защото не е вярно
 
Европееца, готов ли си за нулирането 🤣 Жалко, че мнго невинни хора в България ще страдат заради малоумната европейщина на отрепки...

САЩ планират да разположат ядрени оръжия във Великобритания за първи път от 15 години насам на фона на нарастващата заплаха от страна на Русия, сочи доклад. Гравитационни бомби B61-12 с мощност до 50 килотона, което е над три пъти повече от мощността на атомните бомби, хвърлени върху Хирошима през 1945 г., ще бъдат разположени в RAF Lakenheath в Съфолк, съобщава в. "Дейли Телеграф".
 
Европееца, готов ли си за нулирането 🤣 Жалко, че мнго невинни хора в България ще страдат заради малоумната европейщина на отрепки...

САЩ планират да разположат ядрени оръжия във Великобритания за първи път от 15 години насам на фона на нарастващата заплаха от страна на Русия, сочи доклад. Гравитационни бомби B61-12 с мощност до 50 килотона, което е над три пъти повече от мощността на атомните бомби, хвърлени върху Хирошима през 1945 г., ще бъдат разположени в RAF Lakenheath в Съфолк, съобщава в. "Дейли Телеграф".
Готов съм. Готов съм от 20 години, от когато все едно и също се дрънкаше и все не се случваше.

САЩ планираше много неща, какво се е случило е друг въпрос. Защо не си говорим с някакви вече свършени факти, или "ще стане", "планират" са достатъчни за плоскоземците?
 
Е те точно големите в Индия са така. Недей да прилагаш твоите си стереотипи навсякъде.


Съгласен съм, това са 2-та най-хубави града в Европа. Виж примерно какъв упадък е в Париж:


Крайните квартали им са идентични с Обеля 😄 скивай блокчетата и градинките, хахахаха ... 😅 само дето в Париж човешките лайна са на всеки 2 метра.

едит: ква ти Обеля, то жив Чернобил било... o_O:hankey::eek::hankey:
Каква изненада, гета имало в Париж. Направо е за новините. Трябва да пишеш на БТВ и НОВА..... :D
Всичко извън туристическия маршрут е кофти и на много места опасно......и се отнася за почти навсякъде, освен тукашните Балкански държави. Но който не пътува и си седи като мишка в тях по цял ден, научава само от видеа и линкове това, което е отново представено през призмата на някой. И защо Обеля, по-скоро сравни с Факултета и Столипиново.
 
Последно редактирано:
Готов съм. Готов съм от 20 години, от когато все едно и също се дрънкаше и все не се случваше.

САЩ планираше много неща, какво се е случило е друг въпрос. Защо не си говорим с някакви вече свършени факти, или "ще стане", "планират" са достатъчни за плоскоземците?
Готов бил.....
 
Готов бил.....
Готов си е. Перманентно със смъкнати гащи и туба вазелин под ръка.

1706513714126.png
 
421911602_4474753792749201_4842943239937215450_n.jpg
 
Гласове. Няма ли нещо други, което четем....Оп, извинявам се, руското посолство, което лее от Фейсбук. :D
Кое в текста те притеснява??? Имаш възможност да опровергаеш цялата статия с доказуеми факти.
 
Кое в текста те притеснява??? Имаш възможност да опровергаеш цялата статия с доказуеми факти.
Сори, но не на всяко лайно на тротоара се опитвам да намерят логично обяснение. Надявам се да разбереш това.

И щом си решила, имам малко време, да поанализираме този фекален източник. Кое точно в статията те прави разтревожена? Смяната на името на базата или "свободата на словото", което е малко трагикомично точно фенове на РФ са говорят за това. ;) Не плескай някакви глупости, а карай по-точките, които искаш да бъдат дискутирани. Ако е нужно нагледно ще ти го покажа как се прави, защото явно си отскоро в мрежата. ;)
 
Сори, но не на всяко лайно на тротоара се опитвам да намерят логично обяснение. Надявам се да разбереш това.

И щом си решила, имам малко време, да поанализираме този фекален източник. Кое точно в статията те прави разтревожена? Смяната на името на базата или "свободата на словото", което е малко трагикомично точно фенове на РФ са говорят за това. ;) Не плескай някакви глупости, а карай по-точките, които искаш да бъдат дискутирани. Ако е нужно нагледно ще ти го покажа как се прави, защото явно си отскоро в мрежата. ;)

Първо, имаш избор дали ще спорим като нормални хора или ще се замеряме с обиди, което е доста грозно. Аз мога и по двата начина.

Второ: кое ме тревожи??? Това, че се нарушава конституцията на страната, на първо време. Армията се политизира и подчинява изцяло на една опасна доктрина. Ако си чувал за Веермахта и знаеш какво е представлявал, също ще се притисниш от политиката на тагарев. Допускам, че поради липса на военни възможности, българската армия ще бъде ангажирана с изграждането на нови концлагери.
 
Да, тия дето мрънкате не сте готови за нищо.
Несъгласните са пагубната ес политика са мрънкачи и отрепки. Когато мрънкачи и отрепки протестират срещу Русия изведнъж стават цвета на демокрацията 🤣
За това всичко ново ви изкарва от зоната на комфорт, което е често наблюдавано при лабораторните плъхове. ;)
Казах ти, продължаваш да кълвеш на гола кука и то все по-добре. И за теб трябва да напишат цял учебник. Класически пример за лапни шаран....
 
Пълноправен член... имаш собствено мнение, съботираме ти икономиката. Четиво за дупещи се папагали...

И Орбан клекна... И за военните доставки за украйна, и за Швеция в НАТО. Демокрация брат.
 
Четейки тази дискусия все повече се убеждавам, че комунизмът в България е победил.
 
Четейки тази дискусия все повече се убеждавам, че комунизмът в България е победил.
Нали??? Особено виждайки, че армията отново се политизира.
 
Несъгласните са пагубната ес политика са мрънкачи и отрепки. Когато мрънкачи и отрепки протестират срещу Русия изведнъж стават цвета на демокрацията 🤣

Казах ти, продължаваш да кълвеш на гола кука и то все по-добре. И за теб трябва да напишат цял учебник. Класически пример за лапни шаран....
Не чуваме много за протестиращите в Русия, камо ли да станат някакви някъде. :)

И аз ти казвам, глупак недодялан си. А теб трябва да те дават за пример какво лайно може да стане човек, нещо като лайно с крайници. ;)
 
Не чуваме много за протестиращите в Русия, камо ли да станат някакви някъде. :)

И аз ти казвам, глупак недодялан си. А теб трябва да те дават за пример какво лайно може да стане човек, нещо като лайно с крайници. ;)
Малоумен нужник научи се да четеш😂
 

Горе