За и Против nofollow

От: За и Против nofollow

Ноу-фолоу-а колкото и да роптаете срещу него е нужен и дори е в полза на сайт-оунърите. Това е контрол който имате върху собствения си линк джус, не го гледайте само едностранно от това че спамърството не върви.
 
От: За и Против nofollow

Единствено го разбирам като анти спам мярка и в краен случай за изходящи линкове без съвсем никаква релевантност. Никога не се занимавам да го слагам на вътрешни линкове...
 
От: За и Против nofollow

а със каква цел no follow се слага на вътрешни страници.......виждала съм го на някой сайтове на страниците им FAQ, Terms of use ,Contact..
 
От: За и Против nofollow

например ако в страницата ти за контакт имаш 2 телефона и един е-мейл и тва е, няма за кво да занимаваш GoogleBot с глупости. Само си ошитваш сайта със суплиментал.
И разни други такива завъртулки и врътки по твоя преценка и изобретателност

:)
 
От: За и Против nofollow

да изглежда има смисъл " да не занимаваме GoogleBot с глупости" защото този сайт на който го забелязах това е награден от Гугъл с ПР7 :)
 
От: За и Против nofollow

е не съм казала че е основно заради даже може и изобщо да не е заради това но е факт и едва ли случайно са сложили атрибута

п.п. скороста и при мен е същата днес
п.п.п. Радев покрай теб натрупах един куп мнения
 
От: За и Против nofollow

покрай мене колко неща са ставали....

п.с. днес не ми каза, че съм писал яка статия
dull.gif
 
От: За и Против nofollow

против "нофолоу".

на същото мнение съм като Иво Русев.

Освен това, който мисли че "нофолоу" не е от голямо значение да ми отговори на въпроса защо Гугъл му обръща такова внимание? :)
 

Горе