За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Аз го смятам като по-малко часове работа. Прави се един сайт и после се копира на останалите (все едно се мести от един домейн на друг), след което се правят промените по първата страница :)
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Аз го смятам като по-малко часове работа. Прави се един сайт и после се копира на останалите (все едно се мести от един домейн на друг), след което се правят промените по първата страница :)

принципно не си далече от истината ич даже. аз ще ръгна и една чайлд тема и ще сменям цветовете от готови схеми. остават слайдърите, джепеците и текста на хоума
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

тея часове 200 където са написани , аз за 1 час мога да ти пусна окло 6-7 сайта с лого банер и текст какъвто и да бил(при дадена информация от клиента без пикалкавене и бавене всичко да е готово).Тоест 20-30 часа макс Интензивна работа , което може да се раздели на 3-4 дена без спиране.Но всичко е до човек , някой за 15 мин сменя база данни , други за минута.Аз съм навит да взела 700 лв за 3 дена.И пак да кажем , от сайт до сайт има разлика :)
 
Re: От: Re: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Сори бате ама първите 5 точки директно ще те вкарам в първи клас с един softaculous

Ще направиш чисти инсталации на всеки един wordpress с това, а в последствие, ще настройваш всяко едно меню, ще цъкаш и създаваш нови страници и ще конфигурирараш по идентичен начин всяка една добавка? И това е вариант, да :)
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Истина е че всичко може да се свърши къде къде по бързо, на най-важното в това като се продава нещо от този тип да си го направите така, както трябва да си е изчистено и със всичко, както си му е реда.Все пак клиента това очаква, за такава голяма поръчка 100% на самия клиент няма да му е проблем да изчака повече време и вие да си вършите работата спокойно, а да не претупвате всичко, само щото можело да се копне, поне аз така предпочитам, да си отделя повече време ама всичко да си е от до с плъгини и всякакви настройки :)
 
От: Re: От: Re: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Ще направиш чисти инсталации на всеки един wordpress с това, а в последствие, ще настройваш всяко едно меню, ще цъкаш и създаваш нови страници и ще конфигурирараш по идентичен начин всяка една добавка? И това е вариант, да :)

По-бързо отколкото да мажем в txt-то и после да едитваме, ъплоадваме зверски.
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Ся кат си преглеждах авоарите си и скивах превода се сетих за тая тема. Нал обещах да кажа за кви пари е цялата далавера

Започнахме нежно с десет парчета. С малко нагласяне кое как да бъде, с един два конструктивни разговора около първите два-три блога докато се разберем кое съм изтървал, какво не сме изяснили и т.н. работата тръгна дори по-гладко от очакваното.

1. избрах си набор от няколко фри теми
2. направих им по една щерка и зех да я барам и човъркам
3. в резултат от горното щерката се размножи в цяло котило и стана кат девическо училище

Почна се веселото:
1. инсталация на блоговете
2. набор от плъгини в пакет
3. импортиране на настройките като менюта, празните страници и др под
4. хващам едната от щерките за ушите и я пускам в темата. Резултата е съвсем ново изглеждаща темичка
5. постването на статиите го правих ръчно в началото като ми писна всех да ги импортвам ама продължава да ми е досадно

с изключение на петата точка работата е пей сърце. Оправянето на един блог отнема около час. Десетте парчета ги подкарах за два дни с пинкането на първите три. Другата седмица влиза нова партида от 30 бройки, които в общи линии смятам да приключа за седмицата

големия върпос - колко кинти шземи кретена за тая еднообразна ама все пак проста работа - 30 оранени зелени гущера на бройка. Мен лично ме устройва. при средна производителност от 8 блога дневно (след пинкането с първите) един надник от 240 долара на ден ми се види напълно приемлив за да разходя дебелите си пръсти по клавиатурата

преди някой ехидник да се изхили мазно - "ти тез пари няма ги видиш" е хубаво мнооого дебело да подчертая, че първата тристана отдавна отпочива у сметката ми а 50 процентовия аванс за следващите 30 парчета тъкмо се приюти и той и ся кат го скивах, се сетих че трябваше да споделя.

до края на август трябва да съм приключил и с последното блогченци и ако не ми мине котка път следващия ми проблем ще е де да издуам 3000 гущера
 

Горе