Търся: За коша!

Колегата е изключително коректен и точен. След свършената работа, получих възнаграждението си минути след като си го бях поискал. Адмирации.

Благодаря ти за отлично свърщената работа и се обръщам към всички домейнъри, ако има някой желаещ да подкрепи форума ми срещу заплащане, нека ми "звънне" на ЛС! Успешна нова седмица на всички!
 
Благодаря ти за отлично свърщената работа и се обръщам към всички домейнъри, ако има някой желаещ да подкрепи форума ми срещу заплащане, нека ми "звънне" на ЛС! Успешна нова седмица на всички!
Няма да съжалява. А ние продължаваме да работим. Успешна седмица и честит 5-ти
 
Аз въпросния форум отдавна го открих и наистина е приятно място за писане. Споменавам това само като препоръка от моя страна.
 
Аз въпросния форум отдавна го открих и наистина е приятно място за писане. Споменавам това само като препоръка от моя страна.
Благодаря @kris44! Наистина се гордея с потребители като теб! Имам подаръчни домейни, ако ги искаш пиши на ЛС!
 
Здравейте, проявявам интерес към обявата ,и ако все още търсите човек може да ми пратите нужната информация.
Благодаря предварително
 
Здравейте, колеги! Реших да дам за шанс на повече потребители, да направят по 100 платени публикации във моя форум. Заплащането е ясно и го пише в темата!
Единствените ми условия са: Грамотно писане, без спам, хейт и негативен рейтинг, и да са на повече от 1 месец в този форум.
Моля желаещите, да ми пишат на ЛС, за доуточняване на детайлите! Благодаря Ви!
 
Здравейте, аз също се интересувам от тази оферта! Ще се радвам да ми пишете на лични и да ме включите в екипа си!
Здравейте, просто се регистрирате и ми пратете Вашия НИК. После, пишете по темите, които Ви устройват и създавайте такива, които Ви вълнуват! Правите 100 ваши публикации и плащам! Само без спам и мнения с една-две думи! Благодаря! Успех!
 
Здравейте, просто се регистрирате и ми пратете Вашия НИК. После, пишете по темите, които Ви устройват и създавайте такива, които Ви вълнуват! Правите 100 ваши публикации и плащам! Само без спам и мнения с една-две думи! Благодаря! Успех!
Добре, благодаря! Писала съм във форуми дори като статии с изображения - направо теми, ще ми бъде много приятно!
 
И аз препоръчвам да се възползвате от тази възможност. Форумът е много приятен, има готини хора, а колегата е много коректен.
 
И аз препоръчвам да се възползвате от тази възможност. Форумът е много приятен, има готини хора, а колегата е много коректен.
Искам първо да Ви благодаря за успешно свършената работа и топлите думи! Все още търся колеги за развиване на форумчето, независимо дали се касае за безплатни или платени публикации... Хей домейнъри, къде сте? Добре дошли в DomHomes.com ! :)

@mis_hell , позагубихте се нещо?! Надявам се до месец, да се справите със задачката! Ако сте се отказали, просто ме уведомете! Хубав ден! :)
 
Последно редактирано:
Много съм доволна - писането във форума ми достави голямо удоволствие и се запознах с много хора, благодаря много за това, че Magnit ме покани, много коректен, старателен, изпълнителен и точен!
 
Много съм доволна - писането във форума ми достави голямо удоволствие и се запознах с много хора, благодаря много за това, че Magnit ме покани, много коректен, старателен, изпълнителен и точен!
Благодаря за топлите думи! Чудесна работа свърши! Бих казал, изключително точна и коректна си, за което те препоръчвам за съвместна работа с другите колеги!
Весели и светли празници!
 

Горе