Търся: За коша!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Темата вече не е актуална! Моля, в КОША! Благодаря!

Последно редактирано:

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Един човек е вече намерен. Остават още 4 вакантни места.

На въпросите: Какъв е форумът, какви мнения да се пишат, през колко време и т.н.... ще отговоря така?! Форумът е за покупко-продажба на сайтове, домейни и др. Предлагане на услуги и работа, гестблогинг, Социални мрежи, Офтопик и пр.

Не се налага да пишете под диктовка и час, а да изразявате вашето лично мнение по определена тема, както ѝ да съставяте такава, свързана с вълнуващи Вас въпроси, предлагане и търсене на услуги, работа и т.н.

За хората, които пишат със "златни" букви, моля да не ми пишат и предлагат оферти от сорта на 1-1,5 лв на мнение, защото няма как да стане! Не съм чак толкова богат, надявам се да ме разберете правилно! Благодаря!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Драги Колеги,
Намерил съм вече 2-ма човека и ми трябват още 3-ма. Нека новите кандидати, да имат поне малко познания по термините "Домейн" и "Сайт". Преди всичко форумът е за покупко-продажба на домейни и сайтове и на второ място за всичко останало...

Малки уточнения към новите кандидати:

1. Да пишат грамотно
2. Да контактуват с мен тук на ЛС, а не по имейл или скайп
3. Да не превръщат личното ми пространство в пазар
4. Да имат профил създаден, най-рано преди 1 месец
5. Приоритет в писането им да бъде, всичко свързано с домейни, сайтове и бизнес

Колеги, засега форумът е чисто "паразитен" и не дава никакви приходи, което свежда бюджета ми относно него, като строго ограничен! За целта да не си губим времето взаимно, поставям твърда ценова ставка: 100 мнения и теми (общо) = 10.00 лв . Зная, че някои от Вас ще ме упрекнат, че е малко... но това са ми възможностите за този проект. Надявам се да проявите разбиране!

Плащане чрез PayPal, ePay.bg и Банкова сметка!

Очаквам Вашите кандидатури! Хубав ден!

Последно редактирано:

Mirita

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Потърсете ме, ако имате желание за форума, пиша прекрасно, креативно и грамотно. Работя онлайн отдавна, 5 500 статии, личен блог и ...още...

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Потърсете ме, ако имате желание за форума, пиша прекрасно, креативно и грамотно. Работя онлайн отдавна, 5 500 статии, личен блог и ...още...

Мисля, че вече се договорихме! ;) Успех!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте Колеги,
Мога да приема още 2-3 човека, но държа материята " Домейни и сайтове" да им е напълно позната и да могат да пишат на тази тема във форума!

Малки уточнения към новите кандидати:

1. Да пишат грамотно
2. Да контактуват с мен тук на ЛС, а не по имейл или скайп
3. Да не превръщат личното ми пространство в пазар
4. Да имат профил създаден, най-рано преди 1 месец
5. Приоритет в писането им да бъде, всичко свързано с домейни, сайтове и бизнес

Колеги, засега форумът е чисто "паразитен" и не дава никакви приходи, което свежда бюджета ми относно него, като строго ограничен! За целта да не си губим времето взаимно, поставям твърда ценова ставка: 100 мнения и теми (общо) = 10.00 лв . Зная, че някои от Вас ще ме упрекнат, че е малко... но това са ми възможностите за този проект. Надявам се да проявите разбиране!

Плащане чрез PayPal, ePay.bg и Банкова сметка!

Очаквам Вашите кандидатури! Хубав ден!

redlemon

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Уточни минимална дължина на мненията, за да нямаш абсолютно излишни като "аз също", "супер", "браво, пич" и други подобни. Колкото до цената - цената си е цена, който иска започва, който не иска - подминава обявата и толкоз.

Може ли да хвърля едно око на форума ако нямаш нищо против.

Успех с проекта!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Уточни минимална дължина на мненията, за да нямаш абсолютно излишни като "аз също", "супер", "браво, пич" и други подобни. Колкото до цената - цената си е цена, който иска започва, който не иска - подминава обявата и толкоз.

Може ли да хвърля едно око на форума ако нямаш нищо против.

Успех с проекта!
Здравейте,
Пратих Ви на ЛС поисканото. Разбира се, че мнения от 1-2 думи, би било недостойно да се пишат. Аз ще ги призная и платя, защото не съм дребнав, но дотук!...

beautyFear

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Съгласен съм да работим заедно.
Малко портофлио: http://biznesforum.bg/members/beautyfear.229/ ; http://biznesforum.bg/members/firstclassvirtualoffice.180/
И двете регистрации са мои.
За потвърждаване на казано, връзка с администратора на форума: http://biznesforum.bg/members/iisark.1/

Здравей,
Максимум още 2 души мога да приема, но държа кандидатите да са запознати с материята на покупко-продажбата на домейни и сайтове!
Благодаря!

beautyFear

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравей,
Максимум още 2 души мога да приема, но държа кандидатите да са запознати с материята на покупко-продажбата на домейни и сайтове!
Благодаря!
Да действаме тогава. Предоставил съм ти информация, чрез която разбираш всичко.

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Да действаме тогава. Предоставил съм ти информация, чрез която разбираш всичко.

Здравей,
Съжалявам но не разбирам, какво точно се изисква от мен? Моля, пиши с повече подробности на ЛС. Трябва само да те уведомя, че не споделям "бартерни" сделки! Благодаря!

Т.е. ако искаш да пишеш в моя форум срещу заплащане - става, но ако си мислиш, че за да пишеш в моя форум, а аз да пиша в твоя, не мога да се съглася, тъй като не разполагам с никакво свободно време... Мисля, че ме разбираш напълно?! Хубав ден!

beautyFear

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравей,
Съжалявам но не разбирам, какво точно се изисква от мен? Моля, пиши с повече подробности на ЛС. Трябва само да те уведомя, че не споделям "бартерни" сделки! Благодаря!

Т.е. ако искаш да пишеш в моя форум срещу заплащане - става, но ако си мислиш, че за да пишеш в моя форум, а аз да пиша в твоя, не мога да се съглася, тъй като не разполагам с никакво свободно време... Мисля, че ме разбираш напълно?! Хубав ден!
Не си разбрал правило. Готов съм да пиша. Дадох ти портфолио и контакт на друг човек, който ми плаща и е доволен от мен.

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Не си разбрал правило. Готов съм да пиша. Дадох ти портфолио и контакт на друг човек, който ми плаща и е доволен от мен.
Няма значение! Ако искаш да пишеш си погледни в пощата. Правиш 100-чка и ми пишеш да плащам. Хубава вечер!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Първия човек вече взе своето заплащане. Благодаря му и очаквам нови кандидати, но искам да имат познания по домейни и сайтове, бизнес, работа и др.

prophet

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Само да добавя, че @magnit е изключително коректен и може да му се има доверие! Очакваме нови потребители във форума.

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Само да добавя, че @magnit е изключително коректен и може да му се има доверие! Очакваме нови потребители във форума.
Благодаря, Приятелю! Ти също си много коректен и препоръчвам на колегите да работят с теб! Хубава вечер!

Ivo_

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
58   0   0
За да не скучаят писачите, нека ми пуснат и на мене оферта за писане във форум. :)

beautyFear

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Колегата е изключително коректен и точен. След свършената работа, получих възнаграждението си минути след като си го бях поискал. Адмирации.

Горе