За коша

Powweb

Member
Пишем си тука малко
 
Последно редактирано:
Поне да го беше проверил дали работи хаххахаха
Код:
Uncaught ReferenceError: Invalid left-hand side in assignment
    at footer-1c161490.min.js:103
 
Поне да го беше проверил дали работи хаххахаха
Код:
Uncaught ReferenceError: Invalid left-hand side in assignment
    at footer-1c161490.min.js:103
О братовчеде uphero, още ли си жив?
Благодаря, за репорта, работи и на Mozilla вече, ако това имаш предвид.
 
Не ми харесва, може да се добавят още опции, например добави delimeter , ще ти подскажа за един метод в ларавел

use Illuminate\Support\Str;

$slug = Str::slug('Laravel 5 Framework', '-');

// laravel-5-framework
 
Това е просто тулче, работата му е да превърне заглавие на кирилица в транслитерирано url.
Ако има бъг и не се транслитерира правилно, ще съм благодарен, ако някой съобщи, за да го редактирам.
Кода за тула е нахвърлян набързо, когато съм на кеф и нямам какво да правя ще си го оптимизирам.
На който му харесва и ще му спести време, може да го ползва.
Който иска да си напише негово по функционално. Или да ползва нещо друго.


много аматьорско, точно в твой стил.
Как може да набиеш кирилицата във js...

Ти пък за какъв критерий се взе, кое е аматьорско и кое не?
От форумните тролове, съвети за код не ми трябват, но ако се чуствате щастливи и значими така, не мога да ви помогна.
 
Последно редактирано:
Не им обръщай внимание, точно от @Sky нито един стойностен коментар не съм видял. Всеки път се опитва да изпъкне като свински тестиси в рядка кал, ама не му се получава.

То все още всички във форума чакаме да видим нещо, което SKY (uphero) е направил в жалкия си живот, но никой няма да дочака това. Единствено може да хейтва и троли. Тъжното е, че се налага да му виждаме неприятната личност в почти всеки пост, но...съдба.
 
Powweb и CSCBulgaria, моля ви се сложете си по една нормална ВП тема на сайтовете, та да не гледам повече тия изцепки на сюрреалистичния импресионизъм, дето сте ги налинквали!

... И сакън, не ги "къстъмизирайте".
 
Powweb и CSCBulgaria, моля ви се сложете си по една нормална ВП тема на сайтовете, та да не гледам повече тия изцепки на сюрреалистичния импресионизъм, дето сте ги налинквали!

... И сакън, не ги "къстъмизирайте".
Айде поредния гуро.
Добре, благодаря, за безплатния съвет, утре може да сложа.
Ще ти пиша да се успокоиш, когато е сменя, нещо напрегнат ми се виждаш.
 
Powweb и CSCBulgaria, моля ви се сложете си по една нормална ВП тема на сайтовете, та да не гледам повече тия изцепки на сюрреалистичния импресионизъм, дето сте ги налинквали!

... И сакън, не ги "къстъмизирайте".

Неадекватна работа или така ми се струва?
Всеки има право на мнение, ама защо трябва да ни натрапваш твоето тук, нещо дизайнер ли си кво?
Има си заглавие темата, обяснил съм каквото трябва, даже загубих малко време да се обяснявам на теб и upherо
Прави си сайтове с готови теми и им се радвай. Защо пишеш тук глупости, без никакво покритие.
Не виждам, заглавието да е напишете свободно съчинение, за сайтът ми.
Кой те кара, да ми гледаш сайта? Има един красив бутон close и продължаваш да тролиш и мажеш в форума.
Чудя се и какво целиш освен да сереш по темата и да защитиш другия плъх uphero, ама е нормално тук.

Не ви разбирам махам линка и да отива темата в off topic, той вече целия форум е такъв май.
 
Последно редактирано:
Noke всемогъщи web гуру. Забравих да попитам, коя тема ще ми препоръчаш, че не мога да си избера?
Ако си успял да затвориш сайта де. Също се интересувам от някои твои работи сайт нещо github, да видя какви ги вършиш, да се понауча малко. Или само тук ти минават и пощряват номерата?
 
Последно редактирано:
Не ми харесва, може да се добавят още опции, например добави delimeter , ще ти подскажа за един метод в ларавел

use Illuminate\Support\Str;

$slug = Str::slug('Laravel 5 Framework', '-');

// laravel-5-framework
Това ларавел не беше ли нещо планета или нещо такова?
 
...
Кой те кара, да ми гледаш сайта? Има един красив бутон close и продължаваш да тролиш и мажеш в форума.
...
Сума ти време търсих линка в поста ти, сега и да не го коментирам вече е прекалено...

Хич нямаше и да обърна внимание, ама нали почнах да тествам транслитерационния алгоритъм, и нямаше как да не забележа, че текстовете ми се позиционират във вертикалната среда на текстареата и реших да разследвам контекста (демек целия сайт), белким открия защо така е презентирано иначе хубавото нещо...

ПС: Абе тоя форум е като игра на hidden object - "Открий линка в поста!"
 
Аха добре, тука ми пишат че си продал за 20 000 долара теми в Envato, вярно ли е?
 
Трябваше да погледна - пише $38,968.00.
Ама това беше преди 8-10 години. Таман бях понаучил малко CSS.
 
Много си скромен, може ли да споделиш някоя?
 
Няма нищо за споделяне - снех ги от продажба преди 5+ години.
 

Горе