За коша

Нещо невероятно ми звучи, но евала ако е вярно.
 
Трябваше да погледна - пише $38,968.00.
Ама това беше преди 8-10 години. Таман бях понаучил малко CSS.

Жалко, че не си понаучил елементарни човешки отношения и поведение, обикновено изучаващо се в първите 7 години. Ама извинявай, ти си продал темички за $38,968.00. и ние с гадните ни теми и сайтове нямаме право да разговаряме с теб.

Може ли да видим наистина нещо, направено от теб, или ще мишкарееш като Uphero цял живот?
 
Ама какво ме гледате мене - разбирам да съм запоствал линкове към мои творения, че да ми обсъждате работата...? Аз ви посочвам обективната реалност. И ако я видите, това само ще помогне на бизнесите ви.

Аз му казвам, че сайтът му е грозен - той почва да се рови в детството ми... Абе аланкоолу, доста настрани стреляш, не мислиш ли? :)
 
Не знам ама небесния герой, ако почне да продава с тоя капацитет, в всяка тема е компетентен ще направи поне 80к, то като нищо тези 3-4 спамерски профила, да са негови.
 
Noke, защо не започнеш да консултираш по скайп за 200лв на час като ReminD, тук ще върви. Даже не трябва много описание, само че от 10 години си вадиш хляба с това, ама си изтрил всичко преди 5. Само се хабиш безплатно да ни вкараш в правия път.
 
Последно редактирано:
Noke, защо не започнеш да консултираш по скайп за 200лв на час като ReminD, тук ще върви. Даже не трябва много описание, само че от 10 години си вадиш хляба с това, ама си изтрил всичко преди 5. Само се хабиш безплатно да ни вкараш в правия път.
Блинки, земай са в ръце.
Такива тънко обидни нямат работа тук
 
Noke, защо не започнеш да консултираш по скайп за 200лв на час като ReminD, тук ще върви. Даже не трябва много описание, само че от 10 години си вадиш хляба с това, ама си изтрил всичко преди 5. Само се хабиш безплатно да ни вкараш в правия път.
Както виждаш, комуникационните ми умения хич ги няма - не съм за работа по скайп.

Търговийките в Енвато ги правих основно 2011 година. Демек 3 години след началото на уеб заниманията ми и джойнването на настоящия форум. Логично е да предположиш че след това съм правил дооооста други неща, ама хората очевидно все още се впечатляват от тия продажби на темички преди тооолкова години :)

От друга страна, това май хич не е лошо постижение за 3 години след минаването на първия HTML тюториал :)

Всъщност консултирам безплатно тука, в тоя форум. Вече 11 години май станаха.
 

Горе