За личните съобщения

Да пусна ли ЛС за всички въпреки вроятноста от спам

  • Да

    Votes: 11 27.5%
  • Не

    Votes: 20 50.0%
  • Все ми е тая

    Votes: 9 22.5%

  • Общо гласове
    40

coolice

Owner
Както някои знаят лс са изключени за хора които нямат 5 поста пордаи няколко спам бота и и един кешфиеста милионер които спамна 300 души с линка за кешфиеста на лс преди да бъде спрян

та въпросът ми е искате ли да ги пусна отново за всички въпреки възможноста да се повтори тази история
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: За личните съобщения

нека си остане така , по добре е от спама
Аз нямам глас, като админ. Но лично ще съм от първите 300 души с офертата да стана кеш-фиеста милионер - ника ми почва с "B". Така че ще кажа че подкрепям vetzkov. :wink:
 
От: За личните съобщения

Аз също съм на мнение, че така е добре.
Наистина може да се намалят на 3 или 5 поста...

Поздрави, Александър
 
От: За личните съобщения

И на мен 10ми се струват много но не е толкова просто да променя броиката нямам такава опция в контрол панела нещата са свързани за да реша проблема спрях личните съобщени на групата която няма право да поства линкове и да ползва подпис ....

едно лс може да се прати максимум на 5 човека мога да удлжа времеото между две пращания лс от една минута на 5 минути така спамърите дори и при максимално усилие ще могат да спамнат 60 човека на час а не 300

или на 10 минути.....
 
От: За личните съобщения

не не за това за ЛС не съм съгласен... представи си някой ти пише ти му пишеш и
после чакаш 5 мин за да може да ти пише примерно за линкове за мн работи..
 
От: За личните съобщения

2-3 поста стигат за да се прати ЛС, мисля че няма да има спамери :)
 
От: За личните съобщения

Аз не мога да си прочета личните съобщения.Пише че имам едно ново,казва ми колко имам пък никакви съобщения не ми показва.Що така ?
 
От: За личните съобщения

По добре да се махне. Аз съм нов тук но за да пиша на някой трябва първо да оспамя форума с 5 почти безмислени поста.
 
От: За личните съобщения

както правят повечето юзъри
но.....

спомням си че моите 5 не бяха лайна
и на доста други хора като им се цъкне акаунта и се види хисторито на мненията им не са спам.
така че.. от човека си е..
 
От: За личните съобщения

Два- три поста е добре, дори в момента пиша тук само за да мога да направя 5- исках да попитам на лс нещо един съфорумец, иначе още съм на етап четене, за да не спамя с глупави въпроси.
 
От: За личните съобщения

Два- три поста е добре, дори в момента пиша тук само за да мога да направя 5- исках да попитам на лс нещо един съфорумец, иначе още съм на етап четене, за да не спамя с глупави въпроси.
Може да го попиташ и на стената му, ако не е толкова лично де. В интерес на истината, както съм казвал, има къде да се натрупат тези 5 постове за лично и 10 за живи линкове, ако има желние и да не се води нежелан спам. Има адски много общи теми от сорта на "на колко години сте?: до "как открихте форума?". Възползвайте се от това. Не изключено да се вземе участие в някоя тема в духа на форума - онлайн бизнес. :)
 

Горе