За мъжете и ...още нещо

Статус
Not open for further replies.

anibani

New Member
Темата ми е провокирана от статус на мой приятел във Фейса, който споделя, че преди години мъжете са чакали повиквателните за казармата, а сега чакат поръчките си от Ейвън :lol:

Господ, когато е създавал мъжа и жената е облагодетелствал мъжа. Нашите политици даже им спряха и казармата, за да не се мъчи силния пол


Казармата поне за 1 г и 6 месеца ги учеше на ред, дисциплина, на труд. Сега си скубят веждите, ходят на козметик...станаха женчовци
 
Последно редактирано:
От: За мъжете и ...още нещо

А в този раздел трябва ли да има точно за предприемачество и бизнес?
 
От: За мъжете и ...още нещо

Този статус и аз го споделих. Има мъже и мъже.

Ходил съм в казармата, служил съм граничар 1 година. Чисто загубено време и гонене на вятъра. Много по - добре щеше да ми се отрази например езиков курс в германия.
Вказармата нито са ме научили на ред нито на дисциплина. Например никога не си оправям леглото. Доста преди да стигна до казармата можех и да готвя, чистя и гладя. Според мен е въпрос на възпитание и самодисциплина.

От известно време на сам обаче ми прави впечатление че този форум почва да се превръща във мъжката версия на бг-мама и това малко почва да ме дразни. Пълно е със сълзливи теми и офтопик, нямащ нищо общо с онлайн бизнеса и предприемачеството.

//edit
Кой изпаднал в депресия, кой се напил, кой искал да си подари старите парцали - пълни тъпотии. И 90% от темите са от 3-4-ма потребители. Нанди нещо си, Уни нещо си и тн.
 
Re: От: За мъжете и ...още нещо

А в този раздел трябва ли да има точно за предприемачество и бизнес?

В крайна сметка пише офтопик за уебмастъри, подразбира се, че е раздел за почивка и неща, които не са свързани с основното във форума, но са интересни за уебмастъри. Като влезеш и кажеш, че всички мъже са пу*ки, само предизикваш излишни скандали. Ненужно е. Глупаво е. Не му е мястото тук. В бг-мама или сватбата върви, там има други необгрижвани от мъже дами, които ще ти обърнат нужното внимание.

П.С.: Нали като натисна "New posts" не трябваше да се вижда офтопика? Защо съм попаднал на тази тема?
 
От: Re: От: За мъжете и ...още нещо

В крайна сметка пише офтопик за уебмастъри, подразбира се, че е раздел за почивка и неща, които не са свързани с основното във форума, но са интересни за уебмастъри. Като влезеш и кажеш, че всички мъже са пу*ки, само предизикваш излишни скандали. Ненужно е. Глупаво е. Не му е мястото тук. В бг-мама или сватбата върви, там има други необгрижвани от мъже дами, които ще ти обърнат нужното внимание.

П.С.: Нали като натисна "New posts" не трябваше да се вижда офтопика? Защо съм попаднал на тази тема?

Е, хайде сега излезе, че се засегна, а не е била такава целта. И не съм искала да кажа, че мъжете са...просто не сте силния пол
 
Бе форума от кога се превърна в бгкрава? Хубаво да има женско включване, ама от специализиран форум, го обърнахте на селската седянка.

Почнах да съжалявам, че започнах отново да го посещавам :mad:
 
От: За мъжете и ...още нещо

На мен пък темата ми харесва и намирам много общо между нея и предприемачеството.
Ако един мъж е безотговорен лигльо, който даже чака жените да го свалят какъв бизнесмен и предприемач ще бъде?
Ако най-малкият проблем го срива психически и спира да работи - можеш ли да очакваш от него да се грижи за семейство? И би ли работил с такъв човек изобщо?
Мъжете станаха женчовци и това е много тъжно, но вина имаме и ние жените, защото иззехме масово някои мъжки функции и дори в повечето случаи се справяме по-добре от мъжете.
Факт е, че цели няколко поколения пикльовци, които вече се мислят за големи мъже имат нужда да ги опънат на 3км баир с противогаз и автомат, та да изразходват малко енергия и агресия и да не се налага после да се колят по дискотеки и мачове и да чупят рейсове и спирки.
 
Re: От: Re: От: За мъжете и ...още нещо

Е, хайде сега излезе, че се засегна, а не е била такава целта. И не съм искала да кажа, че мъжете са...просто не сте силния пол

Няма от какво да се засягам. Аз знам кой съм. Просто протестирам срещу това бивши мами да ми губят времето и да променят тематиката на форума.
 
От: За мъжете и ...още нещо

Този статус и аз го споделих. Има мъже и мъже.

Ходил съм в казармата, служил съм граничар 1 година. Чисто загубено време и гонене на вятъра. Много по - добре щеше да ми се отрази например езиков курс в германия.
Вказармата нито са ме научили на ред нито на дисциплина. Например никога не си оправям леглото. Доста преди да стигна до казармата можех и да готвя, чистя и гладя. Според мен е въпрос на възпитание и самодисциплина.

От известно време на сам обаче ми прави впечатление че този форум почва да се превръща във мъжката версия на бг-мама и това малко почва да ме дразни. Пълно е със сълзливи теми и офтопик, нямащ нищо общо с онлайн бизнеса и предприемачеството.

//edit
Кой изпаднал в депресия, кой се напил, кой искал да си подари старите парцали - пълни тъпотии. И 90% от темите са от 3-4-ма потребители. Нанди нещо си, Уни нещо си и тн.

Предполагам, че една част от последният ред се отнася за мен. Не виждам нищо лошо да подаря дрехи на някого който се нуждае от тях. Да, може би този форум не е точното място, но все пак аз не ги продавам, а давам на хора на които ще са им от полза.
 
От: За мъжете и ...още нещо

С какво тази тема:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54754 е по-предприемаческа от тази на Ани?
Отговор: Пусната е от мъж - стара пушка във форума.:)
 
От: За мъжете и ...още нещо

Темата не е за да се караме. Аз съм от малкото конфликтни хора тук и ако съм се карала с някой, ТЯ се знае коя е :lol:

Провокира ме статуса във Фейса, който беше дискутиран от доста мъже. Извинявам се, ако някой се е засегнал, не е било нарочно:)

Колкото до казармата, много блокове и други сгради се построиха с помощта на армията
 
От: За мъжете и ...още нещо

От как дойдаха мамите форума стана мазало. Лошо... тоя път ще почна да раздавам червени репи, пък вие ако щете ми ги върнете... Лошото е че някои предприемачи почнаха да ги следват. Ама ако ги няма няма да е тъй. Само лилито май излезе с услуга. Предлагам да ги банират за една седмица. Ако не се оправи нищо ги върнете.
 
От: За мъжете и ...още нещо

Много злоба мой човек си събрал, отпусни се. Не ми пука за червените ти репи, аз за разлика от други не съм тук за да трупам репутация. Също мога и без форума, пак за разлика от други и банването не ме плаши. Жив и здрав
 
От: За мъжете и ...още нещо

Какво се надървихте, всички, бре страх ви е от малко служба ли?
Я кажете си, кой от пишештите е минал поне новобрански център?
Казармата учи на ред и дисциплина, която в момента я няма никъде ей такива лигочи има навсякъде, че нямам думи снощи цяла нощ лапещаци ми надуваха главата до 5 сутринта пияни заляни на денонощния долу.
Поне един новобрански център трябва да има, да знае всеки от коя страна се хваща калашника, не само лиглочи да ми се раждат и да харчат готовите парички на мама и тати, пък после аз съм голяма работа.
И що скочихте срещу жените, нещо лошо ли са казали, че няма мъже в момента, ами така е от 80-85 нагоре всички са пълни п**ки. Няма какво да се засягате.
 
От: За мъжете и ...още нещо

Много злоба мой човек си събрал, отпусни се. Не ми пука за червените ти репи, аз за разлика от други не съм тук за да трупам репутация. Също мога и без форума, пак за разлика от други и банването не ме плаши. Жив и здрав

Не ти пука за репите, защото не си дошла да правиш бизнес. За това. Не за друго...

@uni-web - човек дали е яко в двете ти най-яки години от живота - след завършването на учиилще да те тъпчат с бром и да ти се репчат някакви дето са от простак надолу и да те държат като в затвор. Не мерси. Имам близки осакатели заради тая скапана казарма. На тях да ли им е яко?

Има начини как да се научиш на ред и дисциплина. В момнета съм почти на възраст да ходя в казарма и няма как да ида, но това не значи че ходя да се наливам с алкохол/ да пуша трева и да будя хората по нощите. Нито пък, че си скубя веждите или краката. То си е до човека. Докато преди е имало някакъв ред, той сега липсва и това е причината за провала на моето поколение, а не липсата на казарма.
 
От: За мъжете и ...още нещо

Не е яко, но поне новобрански център трябва да има за да се научат на дисциплина, иначе за никъв уй не стават.
Не ти пука за репите, защото не си дошла да правиш бизнес. За това. Не за друго...

@uni-web - човек дали е яко в двете ти най-яки години от живота - след завършването на учиилще да те тъпчат с бром и да ти се репчат някакви дето са от простак надолу и да те държат като в затвор. Не мерси. Имам близки осакатели заради тая скапана казарма. На тях да ли им е яко?

Има начини как да се научиш на ред и дисциплина. В момнета съм почти на възраст да ходя в казарма и няма как да ида, но това не значи че ходя да се наливам с алкохол/ да пуша трева и да будя хората по нощите. Нито пък, че си скубя веждите или краката. То си е до човека. Докато преди е имало някакъв ред, той сега липсва и това е причината за провала на моето поколение, а не липсата на казарма.
 
От: За мъжете и ...още нещо

Не се обиждайте, но първо, темата за казармата не е актуална от десет години и второ, жени да ми говорят за казарма...
Triple_facepalm_picard_812.jpg
 
От: За мъжете и ...още нещо

Че тя днешната младеж е по-зле и от жените бре :lol:
Не се обиждайте, но първо, темата за казармата не е актуална от десет години и второ, жени да ми говорят за казарма...
Triple_facepalm_picard_812.jpg
 
От: За мъжете и ...още нещо

Не ти пука за репите, защото не си дошла да правиш бизнес. За това. Не за друго...

Тук грешиш, но няма да ти обяснявам 8)

Колкото до осакателите в казармата, има и такива, които се прострелват нарочно по време на наряд за да им се размине. Имам точно такъв съсед. Те осакатяват сега и като карат като луди
 
Статус
Not open for further replies.

Горе