За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

redrum

Well-Known Member
Нещо доста зачестиха случаите на цигански вандалски расизъм и поругаване на български гробища. Бай Мангал ясно показва какво му е отношението към толерантния и гостоприемен български народ. Направо ми се повръща, като ги чета тия новини....

Четете тук - Роми поругаха гробове във Варненско

0000162888-article2.jpg


Тия трябва да се пратят да почукат малко камъчки на някоя кариера, до живот.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Минути за реклама:

mango_soap.jpg
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Така и не разбрах какво значение има дали са цигани, та толкова го натвърдвате. Когато се върши такъв вандализъм той се извършва от конкретни лица, а не от цял етнос и без значение от етническата си принадлежност е редно да бъдат наказани по подходящ начин.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

По принцип знам че оскверняването на гробове е сатанински ритуал и се извършва при пълнолуние от сатанисти, или сектанти с промити мозъци.

Иначе не виждам смисъл тия мангали защо правят такива глупости, той умрелия нищо лошо не може да направи да му разбиваш гроба, той вече го няма, умрелите не са опасни - опасни са живите, и просто няма логика да влагаш такива усилия да блъскаш с кирки, да се бъхтиш за някакъв си гроб, да хабиш излишна енергия и да губиш ценно време.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Такъв вандализъм може да се извърши само в България, където циганите придобиха най-големи свободи.
Кой е по-силен? държавата или някакви мангали?
Държавата е по-силна, но това заиграване на политиците с малцинствата може да се окаже фатално за държавата.
Не искам да се връщам назад, но едно време мангалите ги беше страх от органите на реда, а сега нямат никакъв респект от закона.
Не плащат ток и вода, в някои градове с по-голама циганска общност ГЕРБ им обеща да им направи безплатни жилища.
Направо не ми се мисли на къде отива тази държава с хилядолетна история.
На политиците децата се учат в чужбина, самите политици правят бизнес навън и изнасят парите на България.
И остават циганите, които се множат като мишки от 13-14 годишна възраст забременяват и след 20тина години не знам дали ще има България.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Темата ми е много болна, и винаги влагам доста ентусиазъм. Приятели...случва се и то в 95% е от цигани ...с очите си го видях.За малко да извърша убийство, добре че бяха малки и се уплашиха яко като ме видяха...ако бяха по смели щях да им прегризя сънните артерии. Оскверняват гробовете в по чести случай за кеф, а в по рядки случай за скъпоценности които биха могли да са под земята...Темата обхваща адски много неща, и ДА...всичко опира да Циганина ! Сган Мръсна. Обикалят гробищата за бисквитки , локум и цигари...които се оставят по гробовете.Знам за случай в който е нападната възрастна жена на гробище.... Питам се аз , циганин на некролог ? Цигански гроб ? Каква е тази мистерия.
 
От: От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Така и не разбрах какво значение има дали са цигани, та толкова го натвърдвате. Когато се върши такъв вандализъм той се извършва от конкретни лица, а не от цял етнос и без значение от етническата си принадлежност е редно да бъдат наказани по подходящ начин.
Натъртваме го, защото е по расистки подбуди и е насочен спрямо българския етнос. На всичкото отгоре заради етническата си принадлежност е много вероятно тия олигофрени да не бъдат наказани въобще.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Проблемът идва точно от натвърдването на расисткия елемент. Когато говорим за конкретни лица с техните имена води до е едно, а когато говрим за някакво мнимо множество от неизвестни единици, които просто наричаме "цигани", няма как да бъдат наказани. С това искам да ви кажа, че грешно се целите. Не се целете в неопределени групи, а в конкретни лица. Събирате имена, факти и доказателства, пускате жалби и въпреки некачествено работещите ни полиция и прокуратура, може нещо да излезе. Аз живея в махала с немалък дял цигани и такива идиотизми като "борба с мъртвите" не се наблюдават.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Редрум, и какво ми постваш ежедневието от тази мангалска държава?
Това всики го знаем - дали ще са мангали или бездомни кучета, каква е разликата?
Не виждам смисъл от темата.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Смисъл от темата би имало ако се посочат конкретните лица, които да се накажат. Другото си е просто бла-бла и сочене на неидентифицирана тълпа (лесно се крие човек в тълпата).
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Проблемът идва на политическо ниво - системата и стимулите й са сбъркани. Пазарна икономика + представителна "демокрация" = резултат. На политика не е в интерес да реформира циганското общество - то ще го намрази и ще откаже да гласува за него, ще трябва да унищожи йерархията в него, без която пък задачата да купува гласове ще се усложни и оскъпи многократно. Тези момчета са най-обикновени хора, отрасли в неправилна среда, често с нанесени безброй психологически травмив детството, необразовани, живели в нечовешки условия ... вследствие те нямат преценка за вършеното от тях, която е релевантна на тази на останалата част от обществото, което в някаква степен оправдава поведението им. Проблемът е политически. Виновен е всеки един член на обществото - българин или циганин, имащ умствения образователен и възпитателен капацитет, ако е апатичен и не предприема действие към промяна на тази порочна и корумпирана още в корена си система, от която произлизат повечето обществени проблеми.
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Проблемът идва точно от натвърдването на расисткия елемент. Когато говорим за конкретни лица с техните имена води до е едно, а когато говрим за някакво мнимо множество от неизвестни единици, които просто наричаме "цигани", няма как да бъдат наказани. С това искам да ви кажа, че грешно се целите. Не се целете в неопределени групи, а в конкретни лица. Събирате имена, факти и доказателства, пускате жалби и въпреки некачествено работещите ни полиция и прокуратура, може нещо да излезе. Аз живея в махала с немалък дял цигани и такива идиотизми като "борба с мъртвите" не се наблюдават.
Проблемът идва от това, че цигани расисти, които явно мразят българския етнос са разрушили едно българско християнско гробище по расистки и ксенофобски подбуди. Важно е да се знае какъв е етносът на престъпниците, защото престъплението е расистко и насочено по принцип спрямо българите. Плюс това не е единственото, наскоро пак една тумба мангали сe бяха снимали по гробове, периодично правят такива мизерии. И най-важното е, че тия хубавци няма да бъдат наказани, в това съм сигурен.

Смисъл от темата би имало ако се посочат конкретните лица, които да се накажат. Другото си е просто бла-бла и сочене на неидентифицирана тълпа (лесно се крие човек в тълпата).
Точно етническият им произход е техен коз срещу системата. Те и за това ги правят тия мизерии.
 
Последно редактирано:
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Питам се аз , циганин на некролог ? Цигански гроб ? Каква е тази мистерия.

Имаш предвид че не си видял никъде нито един некролог с циганин, и нито един цигански гроб ли ? Абе наистина до сега не бях се замислил че действително и аз не съм срещал, а редовно ходя на гробищата къде за родителите на баща ми, къде за втория ми братовчед... И наистина никъде не съм видял подобно нещо... Къде ги погребват тези хора манговците ? Наистина мистерия както казваш :wink:
 
Циганина още от раждането мрази всичко българско. Какво можете да очаквате от тях? Затворите гъмжат само от мангали, трябва да ги изпратим в Индия мангалите мръсни там им е мястото. Cigani.jpg
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Неуязвимостта на тези на етническа основа я дават точно такива, които придават голяма важност на етническата принадлежност в случай на вандализми като този. Ако никой не го разглежда като етнически случай, а просто като проява на вандализъм от страна на лицето X, за нула време ще има наказани. Само дето дори и темата е пусната с етнически привкус. Сами си създавате проблемите, а после другите са ви виновни.
 
Re: От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Неуязвимостта на тези на етническа основа я дават точно такива, които придават голяма важност на етническата принадлежност в случай на вандализми като този. Ако никой не го разглежда като етнически случай, а просто като проява на вандализъм от страна на лицето X, за нула време ще има наказани. Само дето дори и темата е пусната с етнически привкус. Сами си създавате проблемите, а после другите са ви виновни.

Как да не го правим етнически проблема. Ти да си чул нещо от рода "Българи се гавриха с гробове" или т.н. Само турчета и мангусти имат дързостта да опетняват паметта на хората, българин никога!
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Проблемът не го правим ние етнически. Той е етнически. Циганите са се гаврили с гробовете, защото са български, а не защото са искали да строшат някоя надгробна плоча. Това, че щяло да има наказани е ала бала, хващат ги и после ги пускат, защото са цигани и по незнайно какви причини законът ги пази и ги оставя да ни тероризират. За последните години сигурно има 5-6 случая на поругаване на гробища и до сега не съм чул да има осъден.

v3T4.jpeg
 
От: За пореден път - цигани се гавриха с български гробове

Зловонна миризма , сини венци , лоша и на цвят кожа и бавен мисловен процес.Имат ерор в главите и не подлежи на спорове! Имал съм взимане даване с шопари и твърдя че има свестни...но никога не забравям че са Цигани ! Няма Расизъм, Има Родолюбие и почит към дедите ни , вече покойници. И да съгласен съм с колегата - за всичко е Виновна системата...Медиите и законите.Това ще продължи да се случва, а аз някак си мисля че даже ще ескалират нещата...след поредните размирици един ден ще пламне Гражданска Война- Сигурен съм. След като видях миналата година с очите си в Катунище как бяха разрушени палатите на Кирчо . Където съм видял някой да се гаври с културата ми , с иторията ми не съм останал безпричастен и ще троша зъби всеки път когато това се случи около мен. Циганина е Грешка - Паразитиращ организъм. Той трябва да се чисти , и без много сълзи и сополи и разни каузи а да се работи! Ето защо се пренасели светът...професия майка или крадец-разрушител се толерира от кое ? ЗАКОНА...Системата....А нашата милиция разбива малки офисчета с "Нелегален" Софтуер за гледане на снимки ...Трагикомично
 
А този рецидивист:
петокласник от варненското училище „Добри Чинтулов" е извършил друго хулиганство - сряза надуваема детска пързалка в парка на кв. "Владиславово".
 

Горе