добре направена платформа ... имам някой забележки само , че тези потребители които ползват примерно Опера или друг браузер с тъмен фон виж как излиза футера ... трябва да видиш как да оправиш цветовете да се виждат и на тъмен фон. Имам интерес към закупуване на системата без домейна защото имам перфектен домейн за сайт за недвижими имоти. Това междудругото е много доходен бизнес ако се разработи както трябва.
1681304206787.png
 
Да ще ти пиша на ЛС . Ето как излиза при мен футера , ползвам и двата вида опера Opera... както и Opera GX

1681305326700.png
 
Дизайна е неактуален.
А тука има къде по добри скриптове за смешни пари със поддръжка - https://codecanyon.net/category/php-scripts?term=real estate#content
Твоето сега е насочено към частните потребители които не носят приход, нямаш нищо за агенциите.
 
Платформата ми няма нищо общо с посочените скриптове за смешните пари.
При мен е направено да работи с цялата нужна функционалност и най-вече с голям обем от данни.
Говорим за продукт който е надежден и може да понесе както много трафик така и много информация, лесно става мащабируемо.
Нищо лично но тия скриптове писани за 2 дена с помощта на готови Framewrok нито са надеждни нито ще свършат и 20% от работата която би искал всеки за подобен тип бизнес.

Моята оферта не е за всеки, тя е за хора които разбират от всичко описано от мен и знаят кое колко струва. Не продавам нито WP подобие на сайт нито скрипт за 50 долара. Тук има повече от 5 месеца труд, хиляди редове код и продукт който може да се разраства и разширява с всичко актуално бързо и лесно.

Поздрави
Кога се очаква интеграцията на Страйп? Ако искам малко по различен дизайн по мой изисквания би ли могло да се извърши ?
 
Двустепенното удостоверяване (2FA) и Stripe платежната система ще бъдат внедрени идната седмица, ще обновя обявата когато всичко е готово и ще пусна тестови режим и данни с тестови кредитни карти за да може всеки който има интерес да види как работи всичко.

Всичко може да се направи и промени срещу заплащане. Обявената сума е за всичко описано по-горе + платежната система и 2FA.
За сериозно заинтересовани колеги може да се направи лек коментар на цената.

Както е описано платформата може да има всичко от до което съществува като технология и софтуер и може да бъде интегрирано.
Всякакъв вид интеграции и доработки могат да бъдат направени след уговорка.

Поздрави
не случайно продължавам да коментирам темата и да я повдигам с всеки пост. Интересна е и както ти обясних на ЛС имам огромен интерес и все още обмислям детайлно офертата ти.
 
Платформата ми няма нищо общо с посочените скриптове за смешните пари.
При мен е направено да работи с цялата нужна функционалност и най-вече с голям обем от данни.
Говорим за продукт който е надежден и може да понесе както много трафик така и много информация, лесно става мащабируемо.
Нищо лично но тия скриптове писани за 2 дена с помощта на готови Framewrok нито са надеждни нито ще свършат и 20% от работата която би искал всеки за подобен тип бизнес.

Моята оферта не е за всеки, тя е за хора които разбират от всичко описано от мен и знаят кое колко струва. Не продавам нито WP подобие на сайт нито скрипт за 50 долара. Тук има повече от 5 месеца труд, хиляди редове код и продукт който може да се разраства и разширява с всичко актуално бързо и лесно.

Поздрави
Тези скриптове не са писани за 2 дена а някои се развиват с години и са тествани от реални потребители.
Твоето тепърва ще му се намират и чистят бъговете.
 
  • Like
Реакции: Vbb
При мен е направено да работи с цялата нужна функционалност и най-вече с голям обем от данни.
Говорим за продукт който е надежден и може да понесе както много трафик така и много информация, лесно става мащабируемо.
Нищо лично но тия скриптове писани за 2 дена с помощта на готови Framewrok нито са надеждни нито ще свършат и 20% от работата която би искал всеки за подобен тип бизнес.

Моята оферта не е за всеки, тя е за хора които разбират от всичко описано от мен и знаят кое колко струва. Не продавам нито WP подобие на сайт нито скрипт за 50 долара. Тук има повече от 5 месеца труд, хиляди редове код и продукт който може да се разраства и разширява с всичко актуално бързо и лесно.

Не обичам да се бъркам в сделките на хората обаче тука малко изхвърляници има:

Тоя бекенд мисли сравнително дълго (~150ms) като за "оптимизирана" система. Няма кеширане?
Сайт за имоти на WP дето съм правил преди години и със сходен брой заявки на хоумпейджа генерира ХТМЛ-а почти 3 пъти по-бързо.

На фронтенда има МНОГО мегдан за оптимизации - примерно в момента зарежда газилион различни шрифтове и икони. По принцип се избира 1, максимум 2 колекции и човек се придържа към тях. Зарежда 2 шрифта (Опен Санс и Нунито) барабар с всичките им събсети, които имат идентични характеристики -> единият със сигурност е излишен.

Фреймуърците са хубаво нещо. Иначе все нещо се пропуска, правят се маса грешки, а и бъдещият съпорт е леко затормозен.
 

Горе