За рекламата, птц и афилейта... ?

incessantforce

New Member
Странно име а?Преди над 1 година бех дал пари за реферали в бъкс.то
От 1 година чаках 10$, но са ми ги отказали, защото смениха условията и сега искат минимум 50$, но както и да е.Пуснах тестово 1000 клика на 1 от линковете ми за хоодиа в КрокМайнта.Гледам пичовете от бъкс.то имат и опция да си извадя карта ама уж нали плащат бавно.Та имам там в акаунта 347.1$...според вас дали няма да има полза ако ги използвам за да рекламирам примерно продуктите си в КрокМайнт..Аз така или иначе до 2-3-4 дена ще видя като ми се изцъкат 1000-та клика дали ще има продажби, но все пак искам вашето мнение, защото парите ми така или иначе са в акаунта. ;)
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Ако правилно съм разбрал, питаш дали да дадеш $347.10 за да ти посещават уеб сайта хора, които си мислят, че ще получат пари за това, че посещават сайта ти?

По-добре инвестирай тези пари в хостинг, домейни, SEO. Даже и AdWords да избереш ще е по-добре от това да платиш за трафик, който само ще ти товари хостинга...
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

По добре купи линкове и съдържание за тези пари :)
btw някой да знае място където се продават английски линкове на нормални цени?
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Абе ще купя..то това лесно ама мисълта ми беше, дали няма да стане някоя продажба от тия кликове.От 1000-та които купи за тест са направени 167 до момента и нищо няма продадено..май ще ги заявявам за изплащане или преди това ще заявя една бък.то препейд кард, че така май идваха по-бързо.Те ако ми ги платят "въобще" Аз ще ги инвестирам някъде де..само да платят.. ;)
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Мисля че и всичките пари да ги пуснеш на кликове няма да направиш и 1 продажба
защото нали знаеш че там 90 % кликат с програми за кликане и никой не вижда какво се рекламира ! КУпи линк или банер , ако е възможно който да стой на началната страница или нещо такова в сайта !:)
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

btw някой да знае място където се продават английски линкове на нормални цени?
Виж бате в DP. , там има нелоши оферти. ;)

А по темата: И аз съм твърдо да си направиш нещо по-добро и да има преспектива. Домейн, Хостинг, SEO, може да си поръчаш семпъл дизайн + линкс и си супер. На 3-4-та до максимум 5-та продажба с афилиейт програма си ги избил (говоря за средна комисиона). :wink:
 
От: От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Виж бате в DP. , там има нелоши оферти. ;)

А по темата: И аз съм твърдо да си направиш нещо по-добро и да има преспектива. Домейн, Хостинг, SEO, може да си поръчаш семпъл дизайн + линкс и си супер. На 3-4-та до максимум 5-та продажба с афилиейт програма си ги избил (говоря за средна комисиона). :wink:


Ще го правиме това цялото нещо с един приятел.Изтеглих и му пратих готовия темплейт за виаграта(един от всичките).Хостинга също го осигурява моя приятел.Какви линкове имаше напредвид да поръчам?Такива платени, за които питах ли?Домейна го купих днес следобеда- хербалвига.ком е .. ;), само че на латиница. :wink:
СЕОто предполагам имаш напредвид описание, статийки и събмитване по директорий и подобни.От Крок-а изпратих емейл, защото предлагат безплатно и ще ми напишат на английски съдържание и описание за събмитването(Аз им писах на енглиш в мейла ама нз дали споменах, че и статийте искам да са на енглиш ама тряа се досетят).Абе общо взето това е.Мислим след това ако с този потръгне за виаграта да направим още 1-2 с подобни продукти и да ги налинкваме един-друг помежду им. ;)
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Под поръчване на линкове - може и директори събмишън, както и рилейтед линкове чак до блог коментари. Има много опции тук. Прочети кои каква тежеста дават, и кои ще са най подходящи за теб.

Под SEO, имам предвид всичко, от контент до линкове. Като се влезе в детайли (за контента - съдържание на ключови думи и гъстота, както за линкове - добър микс от всичко с преобладаващи силни нишови).

Правенето на мрежа от сайтове с една тематика (health) е идейно и не само, ползва се като добра стратегия да се крепят сайтовете както по търсачките (?като всички са уникални и с добър набор от линкове), така и за шерване на съществуващ трафик по тях. ;)

П.П: Съвентче: не се ограничавай с една програма, има толкова много - но ако даденат ти конвертира добре, може да се прибват и други. Ако те претеснява кои дават готови тамплейти - питай, ще ти кажа, но повечето тук за health - дават. ;)
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Bux.to както и повечето подобни програми рано или късно завличат парите на тези които са им повярвали знам го от личен опит. Рекламните "кампании" ако мога така да ги нарека се обречени почти на 90% да претърпят фиаско тъй като почти никой от кликващите на тези линкове не го интересува този или онзи сайт или продукт , вероятността някой да се зариби от дизайна или съдържанието е долу-горе нулева. Единствената далавера е псевдо трафика идващ към сайтът ти но той е измамен и е за малък период от време , ти ще си решиш но аз след като пробвах на скоро (а хората ме съветваха да не го правя) съм разочарован.
 
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Ам няма какво да решавам.Просто пуснах 1000 клика видях, че не се получава и заявих 318$, които имат да ми плащат.Не мисля повече да се лъжа да влагам пари там, но дано поне до 1-4 месеца си получа парите та да мога да свърша нещо с тях или да ги инвестирам. ;)

ПС- Блинки прав си да не се ограничавам, но тъй като не съм се занимавал с такива неща по-добре да почна от малко, а не изведнъж с 10 сайта и да се чудя кое по напред да правя.
 
Последно редактирано:
От: За рекламата, птц и афилейта... ?

Не искам да те разочаровам но няма да получиш парите , този сайт не плаща на потребителите си от доста време.

Знам ли...възможно е ама гледам в темите по форума пак има да се хвалят, че са получили пари или това да е нагласено...абе каквото стане ..Аз тия 90$ дето съм ги дал за реферали тогава кажи-речи вече съм ги прежалил, но карай.Човек се учи от грешките си. ;)
 

Горе