За рекламите по принцип.

От: За рекламите по принцип.

Никога не съм рекламирал в Гугъл :) само по форумите и то за 20 лв за месец при приход от банера над 300 лв - ама тъпи админи - има доста по света. ...
Наскоро се оказах от услугите на трейдърски брокер - само заради агресивната му реклама. Нямам намерение да им плащам досадата, включена в цената.
 
http://www.investor.bg/novini/130/a/the-pirate-bay-zamenia-reklamata-s-kopaene-na-bitkoini-246822/
Eто алтернативен начин да спонсорираш сайта си. Без отвратителни и нагли банери.
По-нагло от това да ти крадат от сметката за ток няма!!! И при това без предупреждение. Аз нямам програма за блокиране на рекламите, но ако описаната от теб практика стане масова - тогава веднага слагам блокер за подобни неефективни изчисления на криптовалута.
 
По-нагло от това да ти крадат от сметката за ток няма!!! И при това без предупреждение. Аз нямам програма за блокиране на рекламите, но ако описаната от теб практика стане масова - тогава веднага слагам блокер за подобни неефективни изчисления на криптовалута.
Колко ток мислиш може да ти открадне java script през браузъра? Копачката така работи.Освен това лаптопът почва да фучи като се натовари, и веднага мога да изловя кое приложение товари процесора/картата.
Аз нямам проблем да си платя за каквото ползвам. Дебилните реклами ме обиждат. Тия дни гледам облепили с реклами прозорците на едни автобуси, баш като камионите дето возят прасетата за кланицата.
Кон на лед да ги ебе!
 
Колко ток мислиш може да ти открадне java script през браузъра? Копачката така работи.Освен това лаптопът почва да фучи като се натовари, и веднага мога да изловя кое приложение товари процесора/картата.
Аз нямам проблем да си платя за каквото ползвам. Дебилните реклами ме обиждат. Тия дни гледам облепили с реклами прозорците на едни автобуси, баш като камионите дето возят прасетата за кланицата.
Кон на лед да ги ебе!
И аз съм противник на рекламите, но не е това начина който правят. С javascript със сигурност можеш да натовариш процесора много, а това, че можеш да го изключиш в последствие - какво печелиш от това? Просто няма да можеш да ползваш сайта, който товари. За ефективността на идеята им изобщо да не говорим! Този javascript изпълняван на CPU-то ще означава, че потребителите ще заплатят за ток в стотици пъти повече пари, отколкото ще се изкарат от криптовалути. То да направят услугите си платени ще е много по-изгодно и за двете страни!

За мен правилният начин даден продукт да се издържа е чрез франчайзинг. Създаваш бранд на верига за бързо хранене, който е свързан явно с името на продукта ти и почваш да го франчайзваш. Доволните ти клиенти ще отидат да ядат на тези места и така ти ще печелиш...
 

Горе