За рекламите по принцип.

Дискусията в 'Старт в Интернет Бизнеса' стартирана от Rabin, Февру 27, 2015.

1. Rabin

Rabin Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 30, 2013
    Съобщения:
    1,228
    Харесвания:
    65
    Точки:
    48
    Място:
    София
    От: За рекламите по принцип.

Наскоро се оказах от услугите на трейдърски брокер - само заради агресивната му реклама. Нямам намерение да им плащам досадата, включена в цената.

2. Rabin

Rabin Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 30, 2013
    Съобщения:
    1,228
    Харесвания:
    65
    Точки:
    48
    Място:
    София
  3. rujel

rujel Active Member

Рег.:
    Февру 2, 2016
    Съобщения:
    101
    Харесвания:
    35
    Точки:
    28
    По-нагло от това да ти крадат от сметката за ток няма!!! И при това без предупреждение. Аз нямам програма за блокиране на рекламите, но ако описаната от теб практика стане масова - тогава веднага слагам блокер за подобни неефективни изчисления на криптовалута.

4. Rabin

Rabin Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 30, 2013
    Съобщения:
    1,228
    Харесвания:
    65
    Точки:
    48
    Място:
    София
    Колко ток мислиш може да ти открадне java script през браузъра? Копачката така работи.Освен това лаптопът почва да фучи като се натовари, и веднага мога да изловя кое приложение товари процесора/картата.
    Аз нямам проблем да си платя за каквото ползвам. Дебилните реклами ме обиждат. Тия дни гледам облепили с реклами прозорците на едни автобуси, баш като камионите дето возят прасетата за кланицата.
    Кон на лед да ги ебе!

5. rujel

rujel Active Member

Рег.:
    Февру 2, 2016
    Съобщения:
    101
    Харесвания:
    35
    Точки:
    28
    И аз съм противник на рекламите, но не е това начина който правят. С javascript със сигурност можеш да натовариш процесора много, а това, че можеш да го изключиш в последствие - какво печелиш от това? Просто няма да можеш да ползваш сайта, който товари. За ефективността на идеята им изобщо да не говорим! Този javascript изпълняван на CPU-то ще означава, че потребителите ще заплатят за ток в стотици пъти повече пари, отколкото ще се изкарат от криптовалути. То да направят услугите си платени ще е много по-изгодно и за двете страни!

За мен правилният начин даден продукт да се издържа е чрез франчайзинг. Създаваш бранд на верига за бързо хранене, който е свързан явно с името на продукта ти и почваш да го франчайзваш. Доволните ти клиенти ще отидат да ядат на тези места и така ти ще печелиш...

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice