За тези които купуват снимки

freestyler

Member
PhotosBulgaria.com е Български фотосток сайт.
При нас се продават снимки организирани в категории и описани на Български език. Работим с много български фотографи. При нас те продадат своите най-добри снимки, а клиентите получават разнообразие и качество на най-добра цена. Това което предлагаме е:

Богат избор и високо качество на снимките
Ниски цени и различни лицензи
Лесно търсене на снимки по различни критерии
Веднага изтегляте избраните снимки
Различни варианти за плащане
Описание на снимките и ключови думи на Български език
Фактура за всяка покупка
Ясни правила и коректно отношение

Още за магазина за снимки тук.

Първите пет души, които имат интерес, имат регистрация тук във форума от поне една година и пишат във темата.
Ще получат подарък 15 лв. в кредити за купуване на снимки. (трябва да се използват в рамките на 30 дни)
 
От: За тези които купуват снимки

Да, хубав сайт. Все още е малко беден, пък и предвид конкуренцията на някой не български, но безплатни сайтове...Но желая успех, винаги се радвам, когато има хора, които ценят труда на автора и ПЛАЩАТ за снимки, а не крадат. Макар и да ми се е случвало последното, признавам си :)
 
От: За тези които купуват снимки

Радвам се че сайта ви харесва. Кредитите по принцип струват от 0,70 до 1,00 лв. Да има едва около 3 000 снимки в момента, но се качват нови постоянно. Тези от вас на които им се е налагало да търсят снимки (особено с висока резолюция) от различни места в България, ще оценят проекта :)

Моля, изпращайте ми на ЛС името с което сте се регистрирали за да ви заредя акаутите.
 
От: За тези които купуват снимки

Че купуват ли изобщо снимки?
А това левче-кредит и за тия 4к/2к ли е!! Не идва ли 50лв яка цифра за една снимка...
 
От: За тези които купуват снимки

Снимки са се продавали и ще се продават, а относно цената тя зависи от много фактори. Много фотографи биха се изсмели ако някой им предложи 50 лв. за тяхна снимка (разбирай файл с висока резолюция). Много хора биха се учудили че някой изобщо купува снимки. Та така ...
Тази цена е за файл който може да се разпечата във формат А2 или А1 с отлично качество. Който е печатал снимки с такива размери знае ...
 
Re: От: За тези които купуват снимки

Снимки са се продавали и ще се продават, а относно цената тя зависи от много фактори. Много фотографи биха се изсмели ако някой им предложи 50 лв. за тяхна снимка (разбирай файл с висока резолюция). Много хора биха се учудили че някой изобщо купува снимки. Та така ...
Тази цена е за файл който може да се разпечата във формат А2 или А1 с отлично качество. Който е печатал снимки с такива размери знае ...
Подкрепям. Аз сега като гледам какви пари трябва да се дадат за 3-4 снимки и ми стават едно такова тегавично, но няма как. Ако искате професионален сайт и да изглежда скъпо, се иска инвестиране. Снимките не правят изключение. :)

И като стана дума, бяха ме снимали за едно списание и като питах дали ще ми дадат една снимка, пича малко направи физиономия, за което не го обвинявам, но пък и аз съм на принципа "ако мине, мине". :)
 

Горе