За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

alus1onZ

Member
Преди 2-3 дни попаднах на този сайт, който плаща за реклама, която поствате през Twitter акаунта си. Цените на клик варират от 1 до 10 цента и ако имате повечко followers можете да добавите нелоша сума към месечните си доходи. Плащат с Paypal, ако нямате си направете.

Ако искате ползвайте рефералния линк от подписа ми, за да се регистрирате в този сайт (бонус - ако се регнете под мен драснете едно ЛС да ви дам едно туулче, което ще ви помогне да наберете повече followers)

Ако все пак не желаете да се регистрирате под мен ето и линк към страницата: http://twtad.com/
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

Аз за сега никви проблеми нямам, а хората за тва са измислили и Lost Password.
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

"Lost Password" се ползва точно за кражба на акаунти. Няма да обяснявам как за да не уча по-тъпите кракери.
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

Взимат се като се направят $20 това е минимума.
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

Тук е някаква традиция да се постват програми и сайтове, от които дадения промолтър не е взел и един цент, но се пута да си билдне даунлайн и да згуби времето на хората. Нищо лично към никога, но това и преди и сега ще го кажа - не е грам професиоанлно. Всеки може да пуска линкове, да обяснява колко е добра програмата, как се печели и ей такива бул шитове, но истината е че ако нямате опит с нея, то само си губиме времето. ;) Но кофти е за тези, които се връзват, другите просто си промолтват. ;)
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

Че има ли още някой тука който да се връзва и да си въобразява , че с малко четене и работа ще изкара някакъв доход .А аз до сега не съм срещала сериозна афф.програма , която да препоръчва спама като начин за рекламиране и набиране на доунлайн .
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

twtad сега са revtwt.
При мен нямаше проблем с плащанията
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

И как е бързо ли събра 20 $
 
От: За феновете на Twitter - малко допълнителни доходи.

Еми да ,
с над 10 акаунта и със софт за бързо намиране на followers(Hummingbird)
Mоже и с flashtweet.com
Някои акаунти са баннати ,но по-ве4ето са live още.
 

Горе