За форумните тролове - нещо интересно

От: От: За форумните тролове - нещо интересно

Хич да не има, както има от любимата ми техника на някой от форума - пускат един ред и техният "аргумент" липса, но е съставен от обиди и разбира се накрая темите със извиненията или темите кой крив кой прав :D
Ти ли бе, американска подлого. Ти ли бе, доларджия :lol:

@нанди - дали някой е трол или не е си личи добре по това какво му е участието във форума. Ще пия една ракия като те видя да пишеш по някаква сериозна тема свързана с развитие на някакъв вид дейност с принадена стойност.
 
От: От: За форумните тролове - нещо интересно

Ти ли бе, американска подлого. Ти ли бе, доларджия :lol:

@нанди - дали някой е трол или не е си личи добре по това какво му е участието във форума. Ще пия една ракия като те видя да пишеш по някаква сериозна тема свързана с развитие на някакъв вид дейност с принадена стойност.

И това го човека с леви фашистко коми убеждения на руска хранилка :D :D :D

Прави ли ти впечатления, който го подпукаш с валидни аргументи, на секундата те вади агент на нам си кои.
Същото е валидно, ако обориш по логичен начин опорните точки на вожда, пак си агент на нам си кои.

Няма го вече кефа от оборването :D
 
От: От: За форумните тролове - нещо интересно

@нанди - дали някой е трол или не е си личи добре по това какво му е участието във форума. Ще пия една ракия като те видя да пишеш по някаква сериозна тема свързана с развитие на някакъв вид дейност с принадена стойност.

@Ред, по сериозни теми пиша служебно - това ми е работата все пак. Тук влизам да се забавлявам с веселяци, като теб, които се самозаблуждават, че като се включат в 1-2 по-тясно профилирани теми, всичкия останал бълвоч, който са генерирали ще бъде забравен. :)

Ако ти се пие ракийка - пийни си, все пак... въпреки че според мен е малко раничко. ;)
 
Последно редактирано:
От: За форумните тролове - нещо интересно

Ако тук влизаш да се забавляваш с веселяци, наистина си объркала форума.
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

Ако тук влизаш да се забавляваш с веселяци, наистина си объркала форума.

Щом ти влизаш основно да тролиш и да се правиш на велик, защо аз да не влизам да се забавлявам, като дърпам плитките на темерутите?

Бърни, ти лично колко пари направи точно в тоя форум??? :)
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

Щом ти влизаш основно да тролиш и да се правиш на велик, защо аз да не влизам да се забавлявам, като дърпам плитките на темерутите?

Бърни, ти лично колко пари направи точно в тоя форум??? :)

Ами доста... с цифри точно не знам.
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

Здравейте отново на всички ,
Може ли да помоля да не обръщаме темата в политика и да коментираме статията?
Благодаря предварително.
 
От: От: За форумните тролове - нещо интересно

Здравейте отново на всички ,
Може ли да помоля да не обръщаме темата в политика и да коментираме статията?
Благодаря предварително.

Невъзможно е - форумните тролове вече атакуваха :D
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

Статията е добра, а Норт се зае със задачата да приложи на практика всички тактически ходове на форумния трол. :D

Елементарна логика трябваше за да намериш източникът на копираната информация. Такава не видях в тази тема, иначе се изказваме за "троловете", естествено защото е модерно..отново. Нищо ново под слънцето :)
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

"Troll's Everywhere" - както се казва.

Сори за спама..
 
От: За форумните тролове - нещо интересно

Ами доста... с цифри точно не знам.

Ами и аз така, даже знам цифрите - не съм направила капитал, но ми стигат.:)
Просто е нечестно да натяквате постоянно, че мястото ми не е в тоя форум, при положение, че аз също съм част от онлайн предприемачеството, без да го афиширам, като се правя на много компетентна.

И на мен ми е трудно да открия връзката между предприемачеството и някои активни тролове - мъже, но не си позволявам да им търся сметка какво правят тук и с какво са полезни на форума.
Явно е поради липса на комплекси - знам ли? ;)
 

Горе