За 7 $ какъв резултат :)

От: За 7 $ какъв резултат :)

Много хейтъри се навъдихте в тоя форум, човек коментар не може да напише заради Вас. Темата не струва и резултата от парите също !

Кацаров не мога нещо да схвана мене ли ме визираше в този пост ???
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Ти пък прекалено си щедър ще ти се смеят корифеите във форума те такива работи за по половин долар ги постигат
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Това последното не беше към него, а точно обратно :)
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Вандерер, давай да ти давам 10 долара и един сайт да му докараш и на него такива посещения

ти за $10 не можеш да се снимаш с мен ,а какво остава другото...
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Няма лошо, пича ни показва какъв е резултата от $7..
Ето аз какво направих с 20 цента
04-Jun-11 03-55-43.jpg
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Собиески скриновете от какъв брояч са?
И не публикувай такива данни че направи егати дъмпинга на Сеото - сега някой ще поиска 3к уникални за долар :)
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Собиески скриновете от какъв брояч са?
И не публикувай такива данни че направи егати дъмпинга на Сеото - сега някой ще поиска 3к уникални за долар :)
Това е от Piwik.. то излиза по-евтино ако се прави х3 пъти
SEO х1 - 20 цента
SEO х3 - 17 цента and so on :D
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Е кажете поне каква е тактиката ... стига с това направих това направих онова за 1-2 цента и аз мога да кажа направих ето това за 0.01$ но дали е така .......
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Е кажете поне каква е тактиката ... стига с това направих това направих онова за 1-2 цента и аз мога да кажа направих ето това за 0.01$ но дали е така .......
Щом си постигнал по-добри резултати кажи ни ти?
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Щом си постигнал по-добри резултати кажи ни ти?
Никъде не съм казал че съм постигнал по-добри резултати, просто си мерите пишките в тая тема, а никои реално не споделя как за 7$ ще вкараш 1000 човека и как за 20 цента 700 човека...
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

просто си мерите пишките в тая тема

ами защо си слагаш дъто тогава

Никъде в темата не съм споменал че ще кажа как става,а просто казвам че е възможно

Като се знам какъв разбирач съм достигам до извода че и вие можете ,колко пъти да се повтарям....
 
От: От: За 7 $ какъв резултат :)

ами защо си слагаш дъто тогава

Никъде в темата не съм споменал че ще кажа как става,а просто казвам че е възможно

Като се знам какъв разбирач съм достигам до извода че и вие можете ,колко пъти да се повтарям....
SEO - или как да излезем на топ позиция в Google, Yahoo, Bing..
Това е описанието на категорията, а ти ни занимаваш с глупостите си ? Щом не смяташ да ни споделиш тогава темата е за кофата или offtopic-a. С това че е възможно и всеки може да направи снимка и да си измисли цифра стигаш до никъде без доказателства и теория.
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Е добре ,ще си призная без бой :)

използвам силата на дропнатия домейн :))

ако някой иска да пробва ето едно скромно предложение:
мога постоянно да ви снабдявам...


цена : 18$




цена : 18$




цена : 18$


Нека силата му бъде с вас :clap:
 
Последно редактирано:

Горе