За 7 $ какъв резултат :)

BlackFriday

Well-Known Member
Няма начин да изтърва момента да подразня малко (сео) мастърите ,като искам да отбележа че не визирам никой от форума.

как с 7$ да накараме гуглю да ни обича :) (но това си остава за мен) само давам пример ,дай Боже всеки му такива резултати:




 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Дал си 7 долара за тея грозни картинки ли :)
Кое точно е резултата на който трябва да се възхити ме - на това че органика е дал най много трафик или че потребителите са от УСА?
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Дал си 7 долара за тея грозни картинки ли :)
Кое точно е резултата на който трябва да се възхити ме - на това че органика е дал най много трафик или че потребителите са от УСА?

отговори си сам на "?" :)
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Опитвам се да ти кажа че такива картинки може да получиш и от 10 уникални - има смисъл да се похвалиш с класиране или с трафик, но самите картинки извадени от контекста не говорят нищо
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Опитвам се да ти кажа че такива картинки може да получиш и от 10 уникални - има смисъл да се похвалиш с класиране или с трафик, но самите картинки извадени от контекста не говорят нищо

опс,съжалявам не те разбрах
сайта прави 200 уник от тея резултати не исках повече да показвам,това е след Панда ъпдейта

извинявам се още веднъж
 
Супер тъпата тема, кво да ти кажа. Или казваш кво и как си го направил с тия 7 долара, за да може някой да научи нещо или отиваш в някой ъгъл у вас и си се радваш сам. Все едно да почна да вадя графики от адсенс-а баси...
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

И аз гледах, гледах и нищо не разбрах! Младежа явно е искал да се изхвърли като сперматозоид от чекия, но явно не е успял. А Фози този язовец откаде го взе? Да не е този в Германия който е бил хванат пиян?
 
От: Re: За 7 $ какъв резултат :)

Супер тъпата тема, кво да ти кажа. Или казваш кво и как си го направил с тия 7 долара, за да може някой да научи нещо или отиваш в някой ъгъл у вас и си се радваш сам. Все едно да почна да вадя графики от адсенс-а баси...

супер е хейта който си изнесал за тея години,а темата като не ти харесва подмини,но хейтъра си е :) сгушил в ъгъла в тях и препоръчва на другите да го последват

и погледни си темите с БЪКс сайтовете!
 
Последно редактирано:
От: За 7 $ какъв резултат :)

И аз гледах, гледах и нищо не разбрах! Младежа явно е искал да се изхвърли като сперматозоид от чекия, но явно не е успял.

а помисли че може да си от моята ч***я :) и може още да четеш и да се учиш!
 
Re: От: За 7 $ какъв резултат :)

А Фози този язовец откаде го взе? Да не е този в Германия който е бил хванат пиян?

А той язовеца си е с дългогодишна история, тоя конкретно го извадих от гугъл, де.
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

Хайде вземи обясни на простосмъртните какво си направил за 7 долара? Ама не с някаква картинка а с два, три реда.
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

аз не мога да разбера защо не подмините и да си кажете И АЗ МОГА
ами се правите на съдии с тея картони

Тема: За 7 $ какъв резултат :)
оля се, и той има червено - и двамата прекалихте

"Не ме впечатли :("


е как да те впечатля ?
ако искаш утре си покани мацка и да и сваля гащите....

ай стига изпростявайте с тея картони....
 
Последно редактирано:
От: За 7 $ какъв резултат :)

Хайде вземи обясни на простосмъртните какво си направил за 7 долара? Ама не с някаква картинка а с два, три реда.

за 7к да :)но за $7 просто не си заслужава,ще четеш и ще внимаваш в час

утре като ти дойде една какичка,извикай ме ще ти свърша работата и защо мислиш че трябва да кажа на цял свят какво съм направил?
просто се забавлявай

Ама на кое да се науча бе калпазанин?


калпазанин съм защото правя това което ми харесва
 
От: Re: От: За 7 $ какъв резултат :)

Еми да де :) И в крайна сметка за какво беше темата???

е добре де нали и аз съм човек да се похваля ест,, давам ви кураж - смело напред - продължавайте има и за вас
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

уточни за линкове ли, за реклама ли, за какво са дадени?
 
От: За 7 $ какъв резултат :)

уточни за линкове ли, за реклама ли, за какво са дадени?


ами света е едно кълбо,за момента да си предствим че е (ГУГЛЕ) - линкбилдинга е слабата му система
вземате корави линкове тематични

пак няма как да ви излезат $7,но това е съвета ми
 

Горе