За MODX в България

От: За MODX в България

Малко да вдигна тази тема, че след първоначалния ентусиазъм, нещо гледам е изпаднала назад :)

Ето един уебсайт от последните ми разработки под MODX за клиенти от Острова - http://www.blyko.co.uk/

Понякога, когато се струпат много проекти наведнъж имам нужда от помощ по отношение на време и ресурси, така че ще се радвам ако колеги, които работят със системата ми пишат на лични за техните часови ставки и ми изпратят да погледна някои от разработените от тях проекти под MODX.
 
От: За MODX в България

Здрасти,

понеже нямам все още нужните постове и съответно права, за да изпращам лични, и не ми се спами тук, ти изпратих мейл на този, който си дал за контакт на твоя сайт.
 
От: За MODX в България

И на мен ми препоръчаха MODX и дори съм го свалил. Като ми остане време трябва да го поразгледам :)
 
От: За MODX в България

...темата доста позатихна и за да дам малко стимул на проявяващите интерес към MODX, ще споделя един от последните ми проекти, който правя за приятели, с уговорката, че действително е все още в процес на разаботка и към момента е завършена само началната страница.

И както се казва

ПРЕДИ: www.sealinkbs.com
СЛЕД : www.sealinkbs.com/new/

Който се интересува повече може да следи развитието.
 
От: За MODX в България

...темата доста позатихна и за да дам малко стимул на проявяващите интерес към MODX, ще споделя един от последните ми проекти, който правя за приятели, с уговорката, че действително е все още в процес на разаботка и към момента е завършена само началната страница.

И както се казва

ПРЕДИ: www.sealinkbs.com
СЛЕД : www.sealinkbs.com/new/

Който се интересува повече може да следи развитието.

Няма да е лощо да сложиш един ноиндекс ако е само работен сайта (/new/)
 
От: За MODX в България

Поредния ми MODX проект: www.bornchic-boutique.com

...за съжаление, въпреки многократните спорове, клиентите дадоха снимки правени с телефон, което мноооооого осакатява сайта, но тук там има и професионални така, че основната идея все пак може да се "хване" :)
 
Последно редактирано:
От: За MODX в България

Поредния ми MODX проект: www.bornchic-boutiquе.com

...за съжаление, въпреки многократните спорове, клиентите дадоха снимки правени с телефон, което мноооооого осакатява сайта, но тук там има и професионални така, че основната идея все пак може да се "хване" :)

Объркал си линка.
 

Горе