За moreniche и проактол

Rolling

New Member
Реших да си направя един блог за този продукт, но не мога да сваля почти никаква информация за продукта от moreniche сайта. Навсякъде пише, че всичко е фрйи но примерно снимките не могат да се свалят(въобще няма линк); също и готови темплейти и т.н... Виждам само статиите, които сигурно ги има по много пъти в нета. Също като си копирам кода за банерите в някой пост - после не се вижда ?! Някой ако има идеи ..
бтв при Генбъкс няма такива проблеми
 
От: За moreniche и проактол

Напратив...бате за кодовете съм сигорен че работят, вчера блогнах по въпроса и сложих банер на проактола, и си работеше. Имат тамплейти за weight loss, използвам няколко. Даже има и опця за сочиш към определена страница от продуктовия сайт. Има всичко за което си писал, просто е хубаво да се разцъкаш из менюто. Има и продуктови снимки, но определено артикълите трябва да се пренапишат, защото са наистина много използвани в този им соров вид.:)

Успехи и ако им нещо - всиркай.:)
 
От: За moreniche и проактол

Не знам още...сигурен съм, че имам или някаква настройка която ми пречи да се появят или нещо друго нз. Снимки качвам и се виждат.. При генбъкс като копирам кода за банера веднага се появява .. но тука явно пропускам нещо. Бтв настройките съм ги сравнил с другия блог, който е с продукт от генбъкс.. А може ли в самия код да има нещо, което трябва да оправя?
 
От: За moreniche и проактол

Из менюто трябва да има всякакви материали по въпроса. Може от време на време да не се вижда банера или катринката, заради хоста. Ако искаш да си сигурен, свали си я и я качи на твоя хостинг, и води до там. :)

Възможно и кода да е с грешка, провери отделно елемнтите му, примерно пътя на фрафиката. Другото едва ли ще е грешно. ;) Ако си си харесал банер, които те кефи с хостване при теб няма начин да имаш проблеми.
 
От: За moreniche и проактол

Код:
Subject: Re: Re: [MoreNiche] Your account has been declined
Created on: 2008-11-20 05:44:09 

Message:

Hello,

Thank you for your enquiry and your interest in Moreniche.

I am sorry to hear that your application for a Moreniche account has been declined.

I would advise that each application that we receive to join Moreniche goes through a verification process.

If your application fails to pass this verification process, then your request to join the Moreniche network will be declined.

I apologise for any inconvenience caused. 

I hope that this information has been helpful.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact me.

Regards,

Dominic Farrelly 
MoreNiche Affiliate Support
wtf
:mad::cry::evil:
 
От: За moreniche и проактол

well, maybe fake details
you know, sign up form bulgaria, uses american address, wrong telephone numbers, or dodgy email etc etc
Бате, пробвай пак. Това ми казва Афилиейт мениждъра им, сега си говоря с него. Гледай какво попълваш. Дай още детайли...и нали през наш линк? Защото ми запа акаунта. ;)
 
От: За moreniche и проактол

Изобщо не съм му давал фейк данни, както и да е :) ще пробвам още веднъж
ако не стане просто ги зарязвам има и други ....however


edit: незнам дали заради теб ама:
Hello,

I can confirm that I have manually approved your account.
Regards,

Martyn Slack
MoreNiche Affiliate Support


жив и здрав и да се множат парите ти :)
 
Последно редактирано:
От: За moreniche и проактол

Сандис (афилиейт мениджъра) ми спомена, както го пишеше и във форума им, че ще местят от един на друг сървър. Но даун тайма нямал да се осети, или си вкарал нещо грешно по невнимание или си го оцелил този down time.

Супер, че си се регнал. Сега може да видиш как е вътре както и да почнеш да го промотираш с пълна сила. Ако има нещо, питай тук. Ще гледам да ти отговоря бързичко. И на теб ти пожелавам много продажби.;)
 
От: За moreniche и проактол

Привет,
регистрирах се в програмата през сайта но понеже съм още заек имам въпрос. Стигнах до темплеита и си свалих един. Едното въпросче е може ли повече от един темплеит да се сваля и после използва и другото въпросче е какво да правя след като съм си свалила всички нужни инструменти? Досега всичко ми се стори много приятно и лесно но нещо зациклих. Продължавам да чета из форума
 

Горе