За upload на файлове?

Moko

Well-Known Member
Я дайте няколко програми за качване на файлове. Тука имаше една дето даваше до 20$ на 1000 сваляния, ама то беше за големи файлове - над 250мб. Аз имам идея за едно блогче-самотекче, което ще е в границите 25-40мб ... Ама тия горе, дето, те признават само трафик от US, Бразилия, Англия и още няколко държави там. Нещо за Worldwide трафик няма ли? Че и българските налазници като теглят да взимам някакви стотинки?
И друго - гледам че има и програми, на които качваш снимки и плащат за това. Това как става?
 
От: За upload на файлове?

Shareapic - реферален линк , това е за снимки .
Много съм доволен ,защото имам 12 бота , които обхождат изображенията , които качвам и 4-5 пъти дърпам по 20 долара , интересна работа ;Д
 
От: За upload на файлове?

Можеш да пробваш Хотфайл или Шерингматрикс за файлове. И двата хоста плащат за сваляния от България. А за снимки може да погледнеш http://www.sharedimages.org/payrate.php

Шерингматрикс май е по оферта. Дай ми реферален линк, ако имаш ;) А приемат ли adult content?

@scorpiass
Тия не приемат снимки за възрастни. Някаква друга алтернатива, дето да приема такива снимки??
 
От: За upload на файлове?

Шерингматрикс май е по оферта. Дай ми реферален линк, ако имаш ;) А приемат ли adult content?

Приемат Adult

Тук съм представил най-добрата в момента програма в този бизнес

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827

Успех
 
От: За upload на файлове?

Нещо го попрецакаха и Шарингматрикса ... Плащат по 5$ за 1000 сваляния на файлове до 10 мб и минимум 30$ за изплащане :(
 
От: От: За upload на файлове?

Нещо го попрецакаха и Шарингматрикса ... Плащат по 5$ за 1000 сваляния на файлове до 10 мб и минимум 30$ за изплащане :(

Шарингматрикса е окей

Нормално е да плащат по-малко за малки файлове, дори повечето хостинг сайтове не плащат за свалянето на файлове под 10 mb

Нито ти нито те имат интерес от такива файлове защото никой няма да си купи премиум акаунт за свалянето им
 
От: От: За upload на файлове?

Нещо го попрецакаха и Шарингматрикса ... Плащат по 5$ за 1000 сваляния на файлове до 10 мб и минимум 30$ за изплащане :(
То винаги е било така :)
 
От: За upload на файлове?

Е до преди няколко дни беше 12 $ за малките файлове, и изплащаха на мин 10 $ мисля :) Пък може нещо и аз да греша :)
 

Горе