Здравеите имам няколко въпроса.

Acrofil

New Member
Чуда се какво да правя и искам да се занимавм с нешто а не безцелно да седя в интернет та ако може да ми обясните как да започна за първи път попадам във този форум.Ако може да ми кажете какво трябва да се тегли и със какво точно трябва да се занимавам и има ли добри доходи благодаря ви предварително. :)
 
Хубаво ще теглиш програмки и ще печелиш, ама къде магарето?

Потърси информация във форума (особено из важните теми), разбери какво е онлайн бизнес, как се създават сайтове и, най-вече, научи се да пишеш правилно на български език.
 
Acrofil, здрасти и добре си ни дошъл тук. Радвам се че си заинтересован, но е хубаво да имаш конкретен въпрос. Примерно...как да едитна контента без да си давам много зор и в същото време да е смислен, или кои държави купуват най-много за да си едитна PPC кампанията...

Иначе всичко което питаш се е казало из форума. Само ти трябва да се поразровиш. А през това време може и да се регистрираш в някоя афилиейт програма за да разбереш как се работи с този вид интерфейс - Trusted Affiliate Programs. Успех. :wink:
 
Сайт

Що не вземеш да прочетеш малко и да си направиш сайт? А след това има начини и пари да изкарваш от него...
 

Горе