Здравейте. Нужна ми е информация относно откриване на каса на Easy pay.

EvaTP

New Member
Здравейте на всички. дайте малко информация относно Франчайз офисите на Easy pay. Колко операции трябва да имаш на месец за да си докараш един средно добър допълнителен доход, като трябва да се вземе под внимание факта,че там ще работи човек на заплата и осигуровки.
Благодаря на включилите се.
 
 
Не се сетих къде да я търся. Мерси много. Това е да. Мале, май имаме почти за всичко относно бизнес. Малки, големи... :)
 
Здравейте на всички. дайте малко информация относно Франчайз офисите на Easy pay. Колко операции трябва да имаш на месец за да си докараш един средно добър допълнителен доход, като трябва да се вземе под внимание факта,че там ще работи човек на заплата и осигуровки.
Благодаря на включилите се.
Не е въпроса само в броя операции, много зависи и от видовете.
 
Не е въпроса само в броя операции, много зависи и от видовете.
Дори не знам колко взимат, само знам, че там си плащам данъците, сметките и тук таме някой ваучър в Грабо. Но в офиса, който ходя работят 2 касиерки и обикновено има опашка, някъде 3-4ти съм на нея. Но пък в района няма кой знае колко такива офиси, все пак. Виждам, че често има в Билите и някой друг супермаркет от големите вериги. Което не е никак случайно - хората са решили да си плащат сметките, планирайки и пазаруване в магазина.
 

Горе