Здравейте би ли ми казал някой защо изтрити тагове ми излизат в търсачката на гоогле

Някой ако може да ми помогне

В каква система са тия тагове. Просто ги намери в базата и ги изтрий, или мини през постовете и ги премахни. Защо искаш да ги махнеш? Щом излизат, а и реално са обединител на група статии.
Тези са стари и са премахнати и не водят до никаде
Преди време направих нови
Става въпрос за платформата SHOPIFY
Изтрити са от базата данни
 
Като са изтрити от там, съществуват на практика само в SERP-а? Като отвориш url-то с тага реално води към not found? Или си се отваря? Имаш ли възможност да редиректнеш към хоума или да разпределиш така, че към релевантни страници. Или просто да ги оставиш да паднат от резултатите.
 
Като са изтрити от там, съществуват на практика само в SERP-а? Като отвориш url-то с тага реално води към not found? Или си се отваря? Имаш ли възможност да редиректнеш към хоума или да разпределиш така, че към релевантни страници. Или просто да ги оставиш да паднат от резултатите.
Blinky да ти кажа че ми е мътна индия общо взето
Иначе тези тагове водят към not found
 
Blinky да ти кажа че ми е мътна индия общо взето
Иначе тези тагове водят към not found
Еми значи ги няма. Колкото до редиректите:


Кофти е да ходят на никъде. Ако имаш нови тагове, насочи ги към новите старите.
 
Еми значи ги няма. Колкото до редиректите:


Кофти е да ходят на никъде. Ако имаш нови тагове, насочи ги към новите старите.
Да идея е много ти благодаря
Много здраве и късмет през новата година
 
Да идея е много ти благодаря
Много здраве и късмет през новата година

Пренасочване от​

Оригиналният URL адрес, от който бихте искали да препращате посетителите. Обикновено това е стара страница, до която посетителите вече нямат достъп, защото съдържанието е преместено на различен URL адрес или изтрито.
Пренасочване от

Пренасочване към​

Новият URL адрес, на който посетителите трябва да бъдат препратени. Ако искате да пренасочите към началната страница на магазина си, въведете / (наклонена черта напред).
Пренасочване към
Гледам че старият url адрес е от горе а новият от доло трябва и нещо да променям или да трия старият
 
това е старият /products/18tigan а това е новият /products/tigan-s-nezalepvashto-pokritie-mramor
трябва ли нещо да променя
 

Горе